Запуск верифікованих сертифікатів – підтвердіть ваші досягнення!

Нарешті, після багатьох місяців роботи, ми запускаємо верифіковані сертифікати для наших слухачів! Верифікований сертифікат засвідчує, що ви успішно завершили певний курс Prometheus і що ми перевірили вашу особистість за допомогою фото з веб-камери і документа, який засвідчує особу. Верифіковані сертифікати надаються за окрему плату, яка змінюється в залежності від курсу і пропонуються не лише в електронному варіанті, а й надсилаються поштою в роздрукованому вигляді.

На даний момент можливість отримати верифікований сертифікат доступна лише для курсу “Основи тестування програмного забезпечення” LITS, але ми активно працюємо над тим, щоб зробити верифіковане навчання доступним для інших наших курсів в найближчі місяці.

Для того щоб отримати верифікований сертифікат з курсу “Основи тестування програмного забезпечення” LITS (http://lits.com.ua) поспішайте пройти верифікацію на цей курс у вашому особистому кабінеті на сайті до 21 червня включно! В якості приємного бонусу Lviv IT School надає знижку в 1000 гривень на навчання в школі усім власникам верифікованих сертифікатів з цього курсу!