Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика)

AH

Доступний постійно

Про курс

Цей курс Університету Пенсильванії створений за підтримки Державного бюро департаменту освіти та культурних зв’язків Сполучених Штатів Америки та Офісу програм вивчення англійської мови та розрахований на неносіїв англійської мови, які прагнуть покращити навички та лексичні знання англійської мови для науки.

Під час опанування курсу ви довідаєтесь про інноваційні сфери наукових пошуків та розширите словниковий запас й одержите нові мовні навички, які потрібні для обміну науковою інформацією у вашій спільноті. У першому розділі ми вивчимо, як переглядати тексти та попрактикуємось із використанням мовних одиниць, які знадобляться під час порівняльних розмов стосовно глобального потепління та змін клімату. У другому розділі ми детально вивчимо хімічні процеси, які залучені до змін клімату, та мовні одиниці, які використовуються для опису причин та наслідків. У третьому розділі ви довідаєтесь про впливи, пов’язані зі змінами клімату та дізнаєтесь, які слова використовуються для опису таких ефектів. Четвертий розділ присвячений вивченню стратегій читання, які допоможуть опановувати наукові знання, потрібні для розуміння деяких нових енергетичних систем. У останньому розділі ви розберетесь у практичних досягненнях нанотехнологій, які допомагають уповільнити кліматичні зміни, а в процесі розвинете власні дослідницькі навички в англійській мові. Додаткові матеріали для читання надаються Newsela – цей ресурс щодня публікує статті на потрібному в цьому курсі рівні знання англійської мови.

Курс надається англійською мовою. Оригінал курсу розміщений на платформі Coursera.

Програма курсу

Unit 1: Is the Earth Getting Warmer?
Unit 2: The Greenhouse Effect
Unit 2: The Greenhouse Effect: Lesson Choices
Unit 3: The Impacts of Climate Change on our World
Unit 4: Discovering Cleaner Energy Sources to Power the World
Unit 5: Discovering Cleaner Energy Sources to Power the World: Lesson Choices

Тривалість курсу

5 тижнів

Викладачі

Джек Салліван

Джек Салліван

Директор програм з англійської мови (ELP) в Університеті Пенсильванії. Джек працює і викладає в ELP з вересня 1999 року. До цього Джек п'ять років жив у місті Омія, Японія, де викладав у приватній школі англійській мові. Джек викладав англійську мову для різних специфічних цілей в Університеті Пенсильванії. Наприклад; він викладав курси для керівників бізнесів, аспірантів у сфері науки та професійних футболістів. Джек – магістр педагогіки у галузі викладання іноземних мов Університету Пенсильванії TESOL (сертифікат викладання англійської мови як іноземної) та бакалавра коледжу Лораса. Він входив до Комітету зі стандартів «TESOL International» та зараз входить до Виконавчого комітету «EnglishUSA».

Алісса Суонссон

Алісса Суонссон

Менеджер програм-інтенсивів з англійської мови в Університеті Пенсильванії. За своєю посадою щоденно керує інтенсивними програмами вивчення англійської мови, які складаються з майже 40 курсів та 8 рівнів володіння – від початкових до просунутих. Алісса працювала в галузі міжнародної освіти понад 7 років, має досвід управління програмами за кордоном, організації та сприяння міжнародним програмам навчання студентів та служб, консультування студентів та викладання. Її пристрасть – це робота з іноземними студентами, які вивчають англійську мову. Алісса любить подорожувати проводити дозвілля у відвідуванні нових країн та культур. Вона навчалася у родині у Севільї, Іспанія, працювала за кордоном у Лондоні та Салоніках. Вона має ступінь магістра педагогіки TESOL (сертифікат викладання англійської мови як іноземної) з Університету Темпл та бакалавра іспанської мови та бакалавра в галузі зв'язків з громадськістю та реклами від Університету Пенсильванії.

Отримання сертифікату

Для одержання сертифіката необхідно набрати не менше 70%.

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є безкоштовним. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Успішно складіть всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.