Англійська для кар'єрного зростання

AH

Доступний постійно

Про курс

Цей курс університету Пенсильванії створений за підтримки Державного бюро департаменту освіти та культурних зв’язків Сполучених Штатів Америки та Офісу програм вивчення англійської мови та розрахований на неносіїв англійської мови, які зацікавлені у покращені кар’єри на світовому ринку праці. Під час опанування курсу ви довідаєтесь про особливості пошуку роботи, подання заявок на посаду та проходження співбесід до компаній Сполучених Штатів та світу. Для кращого розуміння ми будемо використовувати порівняння, пошук схожих та відмінних елементів під час тих самих процесів у вашій країні та у Сполучених Штатах.

Цей курс дасть вам можливість розширити свої уявлення по кар’єрні шляхи на світовому ринку, розвинути словниковий запас та покращити мовні навички для досягнення ваших професійних цілей. У першому розділі ми розкажемо, як подавати резюме для прийому на роботу в Сполучених Штатах та світі та допоможемо розібратись, як саме зрозуміти, які вакансії підходять під ваші зацікавлення та навички. У другому розділі ми пройдемо покроково по всіх потрібних моментах під час створення професійного резюме. У третьому розділі ви напишете чіткий та впевнений супровідний лист. Останній розділ курсу зосереджений на навичках проходження співбесід та налагодження зв’язків.

Додаткові матеріали для читання надаються Newsela – цей ресурс щодня публікує статті на потрібному в цьому курсі рівні знання англійської мови.

Курс надається англійською мовою. Оригінал курсу розміщений на платформі Coursera.

Програма курсу

Unit 1: Entering the Job Market
Unit 2: Resumes
Unit 3: Writing a Cover Lette
Unit 4: Networking
Unit 5: Interviewing For a Job

Тривалість курсу

5 тижнів

Викладачі

Брайан МакМанус

Брайан МакМанус

Фахівець з викладання мов Університету Пенсильванії, де він викладає з 2011 року. Брайан жив у Великій Британії під час навчання на бакалавраті, а потім 2 роки викладав у Мадриді, Іспанія та Сан-Франциско у Каліфорнії 7 років. У Каліфорнії він викладав у ряді мовних програм для дорослих, включно з курсом мови міжнародних досліджень (LSI), у школі для дорослих Аламеди та у Міжнародному комітеті порятунку (IRC), де він координував та викладав програми англійської мови для пошуку роботи для нещодавно переселених біженців. Брайан здобув ступінь бакалавра театрального мистецтва та кінознавства у Лондонському університеті Метрополітен у Великій Британії та ступінь магістра англійської мови TESOL (сертифікат викладання англійської мови як іноземної) в Університеті штату Каліфорнія у Сан-Франциско (SFSU).

Робін Тернер

Робін Тернер

Старший фахівець з викладання мов Університет Пенсильванії. Робін розпочала свою викладацьку кар'єру в 1999 році та впродовж багатьох років викладала в різних академічних, загальних та ділових програмах. З моменту приєднання до ELP у 2004 році вона працювала як викладач мов у багатьох програмах, а також на різних адміністративних посадах. Вона викладала англійську мову в Нью-Йорку, Японії та Болгарії, а також навчалася за кордоном у Коста-Риці. Робін одержала ступінь бакалавра англійської мови в Урсінус-коледжі в 1998 році та ступінь магістра педагогіки TESOL (сертифікат викладання англійської мови як іноземної) в університету Західного Честера у 2001 році. Також вона пройшла сертифікацію в Університеті Пенсильванії для викладання бізнес-контенту у 2008 році.

Отримання сертифікату

Для одержання сертифіката необхідно набрати не менше 70%.

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є безкоштовним. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Успішно складіть всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.