Англійська для медіаграмотності

AH

Доступний постійно

Про курс

Цей курс Університету Пенсильванії створений за підтримки Державного бюро департаменту освіти та культурних зв’язків Сполучених Штатів Америки та Офісу програм вивчення англійської мови та розрахований на неносіїв англійської мови, які зацікавлені більше дізнатись про медіаграмотність.

У цьому курсі ми розберемо різні види масмедіа, серед яких газети, журнали, телебачення та соціальні мережі. Цей курс надасть вам можливість розвинути широке розуміння ролі медіа у нашому житті, розширити словниковий запас та набути необхідних мовних навичок для аналізу того, що ви читаєте та дивитесь. У першому розділі цього курсу ми зробимо вступ до медіаграмотності та навчимо вас оцінювати власний рівень медіаграмотності. У другому розділі ви довідаєтесь, як відокремлювати факти від поглядів у медіа. У наступному розділі ми зосередимось на розбіжностях між соціальними мережами та традиційними медіа, а у четвертому розділі розглянемо, як гендер та самовизначення розкриваються в медіа. У останньому розділі курсу ви зможете продемонструвати, як покращилась ваша медіаграмотність за допомогою власного фінального проєкту для соціальних мереж.

Курс надається англійською мовою. Оригінал курсу розміщений на платформі Coursera.

Програма курсу

Unit 1: Introduction to Media Literacy
Unit 2: Types of Media: Traditional vs. Social
Unit 3: Advertising
Unit 4. Bias in the Media
Unit 5. Diversity and the Media

Тривалість курсу

5 тижнів

Викладачі

Лорен Фіорі

Лорен Фіорі

Фахівчиня-консультантка Університету Пенсильванії, консультує студентів з академічних питань під час опанування мовних програм. Лорен зустрічається зі студентами, обговорює варіанти курсів, проблеми під час навчання, питання відвідування. Лорен приєдналася до ELP (програми вивчення англійської мови) як викладачка у січні 2011 року та перейшла на посаду мовної спеціалістки у 2012 році. Як викладачка, Лорен працювала з різноманітними курсами програм-інтенсивів та бізнес-програм. Окрім роботи в ELP, Лорен також викладала у двох інших університетських програмах інтенсивного вивчення англійської мови та на програмі в Теджон, Південна Корея. Лорен дуже подобається подорожувати, вона побувала в тринадцяти країнах на чотирьох континентах. Лорен їздила викладати до Південної Кореї. Вона здобула ступінь бакалавра мистецтв у середній освіті та історії в університеті Меріленду, магістра мистецтв з іноземної мови та освіти TESOL (сертифікат викладання англійської мови як іноземної) у Флоридському міжнародному університеті. Зараз вона працює над докторською дисертацією з освітнього лідерства в університеті Святого Йосифа.

Ієн Ніколс

Ієн Ніколс

Фахівець з викладання мов Університету Пенсильванії з січня 2012 року. На цій посаді він викладає різноманітні загальні та спеціалізовані курси, включно з англійською для наукового пізнання та діловою англійською мовою. Серед його зацікавлень граматика, лексика та академічне письмо. Він був наставником для багатьох студентів програми TESOL (сертифікат викладання англійської мови як іноземної) в аспірантській програмі з педагогіки Університету Пенсильванії. Перш ніж почати працювати фахівцем з викладання мов, Ієн викладав академічну англійську мову в Сеульському національному університеті та в університеті штату Міссурі. Він також викладав курси письма для носіїв англійської мови в університеті штату Міссурі, працював у короткострокових програмах у Колумбії та Швейцарії. Ієн має сертифікат TESOL та ступінь магістра англійської літератури університету штату Міссурі.

Отримання сертифікату

Для одержання сертифіката необхідно набрати не менше 70%.

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є безкоштовним. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Успішно складіть всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.