Основи Web UI розробки 2020

Lviv IT School

Початок: 10 грудня 2020 р.

Про курс

Вебпрограмування або веброзробка – це створення динамічних вебзастосунків та вебсайтів, яскравими прикладами яких є соціальні мережі, наприклад, Facebook, сайти електронної комерції типу Amazon, а також різноманітні корпоративні сайти та сайти-візитки.

Хороша новина в тому, що веброзробка – це нескладно! Цей курс допоможе вам розібратися у вебпрограмуванні та навчитися базово кодити лише за 5 тижнів!

Багато людей вивчають вебпрограмування, тому що хочуть створити новий Facebook або знайти роботу в IT-сфері. Хтось просто цікавиться тим, як працює веб і хоче отримати загальне уявлення про програмування. Так чи інакше, якщо ви мрієте про кар’єру у сфері розробки програмного забезпечення чи цікавитесь для загального розвитку, вебпрограмування – це хороший вибір, адже:

  1. Почати навчання дуже легко.
  2. У мережі багато тренінгів, онлайн-посібників, які дозволяють швидко освоїти ту чи іншу мову програмування або бібліотеку.

Програма курсу

В процесі навчання ви дізнаєтеся:

  • як працює інтернет та браузери;
  • все про HTML та CSS, навчитеся з ними працювати;
  • все про мову програмування Javascript та як писати прості застосунки за її допомогою;
  • в чому різниця між client-side та server-side розробкою;
  • про історію та найновіші тренди у веброзробці;
  • про специфіку роботи front-end розробника;
  • про середовища розробки.

Тривалість курсу

5 тижнів. Матеріали кожного нового тижня відкриваються щопонеділка.

Рекомендована базова підготовка

Англійська мова на рівні Pre-intermediate, базові навички знання ПК.

Викладач курсу

Світлана Сікора - викладач курсу

Світлана Сікора

Software Developer в компанії N-iX. До того, як зацікавитись розробкою програмного забезпечення, працювала рекрутером в компанії GlobalLogic та брала активну участь у розвитку молодіжної організації AIESEC.

Запитання

Чи можу я приєднатися, якщо я не програміст?

Звичайно, що так! Програма адаптована аналогічно і для людей, життя яких ще не пов’язане з комп’ютерними науками та програмуванням. Незалежно від статі, досвіду, освіти чи віку.

А якщо мені 35 років, то це ще не пізно приєднатися?

Вік не має значення. Навпаки, старшим бути цікавіше, адже накопичені досвід та розуміння багатьох процесів можна використати як при навчанні та працевлаштуванні, так і при виконанні обов’язків безпосередньо.

Курс безкоштовний?

Курс повністю безкоштовний. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все, що вам знадобиться – доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи отримаю я сертифікат після закінчення курсу?

Звичайно! У вас є можливість отримати безкоштовний сертифікат за умов успішного завершення курсу та набрання мінімум балів за результатами усіх тестів курсів.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу.