Нова фізична культура: Настільний теніс

Prometheus

Початок: 17 травня 2021 р.

ПРО КУРС

«Нова фізична культура: Настільний теніс» — це практичний мінікурс, спрямований допомогти вчителям фізичної культури опанувати особливості викладання одного з сучасних популярних видів спорту.

Настільний теніс — цікава та видовищна гра. За деякими оцінками, у світі в нього грають понад 800 мільйонів осіб — і дорослі, і діти. Гравці в настільний теніс вирізняються спритністю та відмінною фізичною формою. Це й не дивно, адже темп гри змінюється від 30 до 120 ударів на хвилину, швидкість руху руки з ракеткою досягає понад 40 кілометрів на годину, швидкість польоту м'яча при завершальних ударах може бути 170-180 кілометрів на годину, а його початкова швидкість — 200 кілометрів на годину. І при цьому м'яч повинен точно потрапляти в потрібну точку столу.

Цей курс покликаний допомогти викладачеві фізичної культури опанувати необхідний інструментарій, який зробить заняття з настільного тенісу в школі корисними, цікавими та ефективними.

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?

Для вчителів фізичної культури та вчителів загальноосвітніх предметів, для батьків школярів і всіх небайдужих до спорту. Якщо вам подобаються змагання, олімпійські принципи, спортивні ігри та ви прагнете до всебічного розвитку — цей курс для вас!

ОБСЯГ КУРСУ 

5 годин

ФОРМА НАВЧАННЯ 

Онлайн-курс, опановується дистанційно. 

ФОРМА ПІДТВЕРДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ

Сертифікат про успішне завершення навчання з вказаною кількістю годин. Автентичність сертифіката можна перевірити за посиланням на ньому. 

НАПРЯМ НАВЧАННЯ

Професійний розвиток педагогічних і науково-педагогічних працівників щодо удосконалення методичного і технологічного рівнів викладання фізичної культури, її інтеграції з іншими дисциплінами, розвитку навичок ефективного планування освітнього процесу, впровадження новітніх технологій у навчанні для подальшого розвитку української освіти.

ПЕРЕЛІК КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ, ЩО ВДОСКОНАЛЮВАТИМУТЬСЯ ТА НАБУВАТИМУТЬСЯ

Загальні: реалізація компетентнісної парадигми навчання, критичне та системне мислення, знання і розуміння сучасних тенденцій розвитку освіти, здатність логічно обґрунтовувати позицію, здатність співпрацювати з іншими людьми.

Фахові: професійно-педагогічна, інформаційно-комунікаційна, інноваційно-дослідницька, методична, компетентності з інформальної освіти. 

МЕТА КУРСУ

Допомогти освітянам і всім охочим більше дізнатись про настільний теніс, його викладання у закладах освіти, впровадження спорту до всіх сфер нашого життя.

Цей курс створено потужною командою тренерів і викладачів у межах реалізації проєкту «Нова фізична культура» за підтримки Міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation. Автори та спікери курсу несуть виключну відповідальність за зміст цього курсу та викладені у ньому погляди.

Навчальна програма

Назва модуляКількість годин
Всьогоу тому числі
ЛекціїТестуванняСамостійна робота
Вступ 0,1 0,1 - -
Модуль 1. Настільний теніс: історія, базові поняття, стилі гри та інвентар 2,4 0,6 0,1 1,7
Модуль 2. Настільний теніс у школі: програма занять та техніка гри 2,5 0,6 0,1 1,8
Всього 5 1,3 0,2 3,5

Затверджену програму можна завантажити, натиснувши на її зображення вгорі, або за цим посиланням.

ЛЕКТОРИ КУРСУ

Course Staff Image #1

Дмитро Писар

Президент Української Асоціації Настільного Тенісу (кінець 2020 - початок 2021 рр.) З 2019 по 2020 р. – керівник PR-групи в Федерації Настільного Тенісу України. Чемпіон України, призер клубного чемпіонату Туреччини та Німеччини; майстер спорту України з настільного тенісу; активний діяч у сфері популяризації настільного тенісу в Україні.

Course Staff Image #2

Світлана Цьома

Керівниця клубу настільного тенісу «Енергія» Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області; призерка чемпіонату України з настільного тенісу серед ветеранів. «Кращий спортсмен-ветеран» і «Кращий організатор року» з 2014 по 2019 рік за результатами міської церемонії нагородження «Герої спортивного року». У 2018 р. нагороджена грамотою Міського голови за розвиток творчих здібностей учнівської молоді та підготовку стипендіатів міського голови і грамотою Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради за якісну підготовку учнів з настільного тенісу у ХХІV обласних комплексних заходах з видів спорту серед школярів.

Course Staff Image #1

Юрій Гусак

Суддя Національної категорії, багаторазовий головний суддя Чемпіонатів України різних вікових категорій, суддя багатьох міжнародних матчів за участю професійних клубів і збірних команд України. Підготував та організував участь 10 суддів на Чемпіонат Європи серед ветеранів (м. Будапешт, 2019 рік). Був суддею фінального матчу в категорії «Чоловіки 40-49 років» на цьому ж чемпіонаті.

Course Staff Image #2

Денис Калачевський

Переможець і багаторазовий призер чемпіонату України; тренер з двадцятирічним досвідом; перша ракетка Українського рейтингу у 2015 році; учасник Чемпіонату світу у 2018 році.

Course Staff Image #1

Яків Грабарчук

Тренер-викладач дитячо-юнацької групи в «Спортивний клуб Гатне»; громадський діяч, волонтер. Сприяє розвитку молодіжного спорту в містах Вишневе та Гатне. 2014-2017 рр. — вчитель фізичного виховання у Вишнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Course Staff Image #2

Марія Войтехова

Тренерка-викладачка в СК «Хорт», майстриня спорту України, дворазова переможниця Кубку України з настільного тенісу у 2018 році. Бере активну участь у популяризації та розвитку настільного тенісу в Запорізькій області.

Course Staff Image #1

Юрій Бондаренко

Вчитель фізичної культури київського ліцею №171 «Лідер», тренер з настільного тенісу клубу «Брейкс»; спікер міських практичних семінарів і майстер-класів «Впровадження інноваційних підходів у викладанні модуля «Настільний теніс»».

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Курс повністю безкоштовний. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в межах курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все, що вам знадобиться, – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно виконайте всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.