Результати першого тижня курсу “Фінансовий менеджмент” – інфографіка

Розпочався третій тиждень курсу “Фінансовий менеджмент” викладача Києво-Могилянської бізнес-школи Олексія Геращенка.  Ми щиро сподіваємося, що курс відповідає вашим очікуванням за якістю та змістовністю і постійно працюємо над забезпеченням зворотного зв’язку з нашими слухачами.

Та хто ж ті герої, що насмілилися відкрити для себе таку непросту і водночас цікаву сферу фінансового менеджменту? Звідки вони, скільки їм років, де вони мешкають? Ми зібрали вельми цікаву статистику за результатами першого тижня “Фінансового менеджменту”, якою хочемо поділитися з вами.

fin_infographic

Станом на 19 листопада курсом «Фінансовий менеджмент» зацікавилося 13 113 слухачів. Жінок, що хочуть підвищити свою фінансову грамотність на 10% більше, ніж чоловіків – 55% та 45% відповідно. Найбільша вікова група  – від 22 до 27 років.  Цікавим є те, що 64% слухачів вже отримали ступені магістра чи спеціаліста. 25,5% мають незакінчену вищу освіту або отримали диплом бакалавра.

За перший тиждень роботи курсу «Фінансовий менеджмент» його відвідали слухачі з більш ніж 30 країн світу. Нас дивилися й слухали в Польщі, Росії, Німеччині, Нідерландах, США. Навіть у далекому Китаї 12 користувачів знайшли час та бажання прослухати український курс фінансового менеджменту.

Ви можете змінювати масштаб цієї мапи за допомогою коліщатка вашої миші та переміщатися по мапі затиснувши ліву кнопку миші.

Курс охопив слухачів з усієї України, проте більшість складає Київ та область –  на сьогодні це 52% . Майже 11% – львів’яни, ще по 4% слухачів з Харкова, Одеси та Дніпропетровська, 3% – Запоріжжя. Близько 1% припадає на Донецьк.

Ви можете змінювати масштаб цієї мапи за допомогою коліщатка вашої миші та переміщатися по мапі затиснувши ліву кнопку миші.

Навчаються наші слухачі переважно з комп’ютерів – лише 7% слухають лекції з планшетів, стільки ж обрали для цього мобільні телефони.

На форумах слухачі розповідають про те, чому саме вони зацікавилися цим курсом. Це історії різних людей. Робітника біженця з Донецької області, який сподівається за допомогою онлайн-курсів почати освоєння нової професії. Кримчанина, який хоче підтримувати інтелектуальний зв’язок з Україною навіть в умовах окупації. Співробітниці адміністрації крихітного містечка, яка хоче зрозуміти як можна краще керувати їх вічно недостатнім бюджетом.

«Доброго дня! Мене звати Наталія, я з Донецька. З відомих обставин змушена була покинути свій дім, свою землю. Мешкаю з родиною в Сумській області. Мені 48 років, все життя навчаюсь. В мене технічна освіта, за фахом – інженер. Маю досвід роботи в фінансовому секторі: багато років працювала на керівних посадах в страхових компаніях. Зараз зіткнулась з проблемою працевлаштування. Людині в моєму віці важко знайти гідну роботу. Сподіваюсь, що курси допоможуть мені наблизитися до своєї мети отримати роботу»,- пише у відгуках до курсу NataHari.

Дякуємо вам за всі щирі слова, які ми читаємо в обговореннях, адже вони змушують нас знов і знов пересвідчуватися, що вся ця кропітка робота – не дарма!

Інфографіка – Олена Оробей. Інтерактивні мапи – Вадим Скляров. Текст – Анна Бурдиляк.