старт курсу: 7 липня

Онлайн програма психологічної самодопомоги

Реєстрацію завершено. Якщо хочете приєднатись
до наступного запуску курсу, залиште свої дані
і ми зв’яжемось із вами, коли реєстрація відкриється.

Матеріали програми доступні в особистому кабінеті для тих, хто зареєструвався на програму до 7-го липня.

Реєстрація завершується:

Що ви вивчите?

  • Онлайн програма психологічної самодопомоги розроблена для українців, які перебувають у стані надзвичайного стресу та змушені залишити свій дім. 
  • Онлайн програма психологічної самодопомоги знаходиться на стадії тестування і є безкоштовною. 
  • Мета програми – знайти засіб, що допоміг би українцям у надзвичайно стресових ситуаціях покращити свій психологічний стан та рівень добробуту в цілому незалежно від місця перебування. 

Формат програми

• індивідуальні онлайн матеріали
• сертифікат

Тривалість

• 3 тижні
• 1,5 години активного навчального часу

Для кого ця програма?

Онлайн програма психологічної самодопомоги розроблена для українців (18+), які були змушені покинути дім через військові дії і перебувають в Україні чи інших європейських країнах у стані надзвичайного стресу.

Як це може допомогти мені?

Всі учасники програми отримають інформацію про можливості, що надаються українцям різними країнами Європи: навчання, працевлаштування, курси іноземних мов, тощо.

Комп'ютер випадково вибере людей, які також пройдуть курс психологічної самодопомоги, заснований на ефективній офлайн версії курсу, розробленого ВООЗ.

Усі учасники програми отримають сертифікат про проходження програми після короткого фінального опитування.

Усі учасники, що пройшли фінальне опитування, візьмуть участь у розіграші 1 із 250 подарункових сертифікатів номіналом 10 євро (~320 гривень).

Програма є безкоштовною.

Хто проводить програму, дослідження і тестування?

  • Це дослідження проводиться дослідницькою групою з Університету Касселя, Німеччина.
  • До складу дослідницької групи входять українські та міжнародні експерти, які мають більше ніж 7-річний досвід розробки, тестування та надання онлайн-курсів у масштабах усього світу (Європа, Латинська Америка, Східна Азія), які допомагають покращити життя та змінити психологічний стан людей. 
  • Це дослідження схвалено Центральним Комітетом з Етики Університету Касселя (рішення від 25.05.2022).

Хто фінансує програму?

Програма надається безкоштовно завдяки фінансовій підтримці Міжнародного центру досліджень у галузі вищої освіти (INCHER) Університету Касселя, Кассель, Німеччина.

Структура програми

Базове онлайн-опитування. За допомогою онлайн-опитування ми попросимо Вас надати Вашу контактну та біографічну інформацію, запитаємо про ваше самопочуття та рівень стресу, а також про ваші умови життя на даний момент. Опитування триватиме приблизно 10-15 хвилин.

 Усі учасники програми отримають інформацію про можливості, що надаються українцям різними країнами Європи: можливості проживання, фінансової підтримки, навчання, працевлаштування, мовні курси тощо.

Комп’ютер випадково вибере людей, які також пройдуть онлайн-курс психологічної самодопомоги, заснований на ефективній офлайн версії курсу, розробленого ВООЗ і адаптованого командою Університету Касселя для формату онлайн-навчання.

*Адаптація матеріалів до формату онлайн курсу українською мовою зроблена командою Університету Касселя з лізенції Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 3.0 IGO licence (CC BY-NC-SA 3.0 IGO; https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0/igo. Цей переклад не було створено Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). ВООЗ не несе відповідальності за зміст або точність цього перекладу. Оригінальна версія англійською є обов’язковою та автентичнною версією.

1,5 години активного навчального часу.

Фінальне опитування. Через два тижні після вашої реєстрації ми запитаємо за допомогою онлайн-опитування про ваше самопочуття і рівень стресу, ваші умови життя, а також питання, пов’язані з програмою. Опитування триватиме приблизно 10-15 хвилин.

Натискаючи кнопку “Взяти участь“, я погоджуюся на умови, описані тут.

Ви отримаєте сертифікат про участь у програмі, якщо пройдете опитування перед початком програми та фінальне опитування наприкінці програми через два тижні.

Ми будемо використовувати контент та матеріали, які не становлять жодних ризиків для вашого психічного, фізичного здоров’я або соціально-економічного стану.

Ми гарантуємо, що ваші дані збираються та зберігаються у безпеці відповідно до передових методів забезпечення безпеки та Загальних правил захисту даних Європейського Союзу (GDPR). Інформація, що ідентифікує вас, не буде передана за межі дослідницької групи.

Участь у цьому дослідженні є цілком добровільною. Ви можете відкликати не тільки дозвіл на використання даних, але й свою участь у будь-який час, не відчуваючи жодних незручностей.     

Інформація, зібрана на платформі, використовуватиметься з науковою метою. Це означає, що ми опублікуємо результати дослідження в академічних журналах. Після публікації ми відкриємо публічний доступ до зібраних анонімних баз даних. Ми видалимо всю особисту інформацію таким чином, щоб кожна особа залишалась анонімною. Це означає, що інший вчений може використовувати дані, але не знатиме особистих даних людей, які їх надали.

Якщо є додаткові запитання щодо програми, звертайтесь: shoprogramteam@gmail.com

Як проходить навчання

Prometheus це

0
Слухачів
0 +
онлайн-курсів
0
виданих сертифікатів
0
років у сфері освіти

Нагадайте про старт

Співробітники цих компаній навчаються в нас