Старт курсу: 8 листопада

IT-курси від Prometheus+

IT-курси, які допоможуть українцям здобути нову професію або покращити власні компетенції у кризові часи. Отримайте якісний освітній продукт за доступною вартістю для швидкого старту або подальшого розвитку в ІТ.

До старту курсу залишилося:

Реєстрацію завершено. Якщо хочете приєднатись
до наступного запуску курсу, залиште свої дані
і ми зв’яжемось із вами, коли реєстрація відкриється.

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин

 

 

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин

 

 

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин

Навчайтесь в найкращих університетах світу безоплатно

Впродовж трьох років ми побудуємо унікальну освітню систему — 50 курсів найкращих світових університетів у перекладі українською мовою абсолютно безплатно на нашій платформі.  

До проєкту входять курси Гарварда, Массачусетського технологічного інституту, університетів Мічигану, Дюка, Джонса Гопкінса, Іллінойсу та Каліфорнійського університету —  і це лише початок. Ми робимо світову освіту доступною кожному.

Проєкт реалізовано Prometheus у партнерстві з Посольством США в Україні та Міністерством освіти і науки України.

Розпочніть навчання вже зараз

Перші 10 курсів уже доступні для реєстрації. Обирайте найактуальніший для вас.

CS50: Вступ до штучного інтелекту з Python

Harvard University

Курс про основи функціонування штучного інтелекту, після якого ви отримаєте досвід роботи з бібліотеками для машинного навчання та розберетеся з використанням нейронних мереж для різних задач.

Тривалість: 12 годин

Програмування для всіх: Основи Python

University of Michigan

Курс для вивчення Python для початківців, під час якого дізнаєтеся про базові концепції програмування — змінні, оператори, умови та цикли. А також навчитеся використовувати функції для повторення коду та його оптимізації.

Тривалість: 6 годин

Python: Структури даних

University of Michigan

У цьому курсі ви дізнаєтеся, як структурувати дані в Python для їх ефективного зберігання та обробки. Ви навчитеся використовувати різні типи структур даних, такі як списки, словники та кортеж для сортування та пошуку даних.

Тривалість: 5.5 годин

Основи програмування з HTML, CSS та JavaScript

Duke University

Під час цього курсу ви навчитеся створювати вебсторінки та інтерактивні застосунки, використовуючи основні технології вебпрограмування: HTML, CSS та JavaScript. Ви дізнаєтеся, як використовувати HTML для структурування вмісту, CSS для стилізації та JavaScript для додавання інтерактивності до вебсторінки.

Тривалість: 4,5 години

Програмування на Java: Програмне забезпечення

Duke University

Під час цього курсу ви будете вчитися створювати програмне забезпечення на мові Java. Ви дізнаєтеся про основи мови та як використовувати її для створення різних типів програм: вебзастосунків, мобільних та десктопних застосунків.

Тривалість: 5.5 годин

Цифрові медіа та основи маркетингу

University of Illinois

Курс одного з найкращих американських закладів з вивчення комунікацій та медіа, під час якого ви розберетеся з особливостями нових медіатехнологій та зможете стратегічно обирати потрібні канали для різних маркетингових меседжів.

Тривалість: 4 години

Цифрові медіа та маркетингові стратегії

University of Illinois

Курс, після якого ви будете мати комплексну стратегію з диджитал-маркетингу для вашої компанії — від питань планування кампаній до визначення ключових каналів у маркетингових комунікаціях.

Тривалість: 4 години

Основи проєктного менеджменту: Створення та планування проєкту

University of Illinois

Курс охоплює як більш традиційні лінійні процеси (такі як Waterfall-підхід), так і динамічні та ітеративні підходи гнучких гібридних моделей (методологія Agile). Слухачі навчаться обирати оптимальний підхід для будь-якого зі своїх проєктів, щоб збільшити шанси на успіх.

Тривалість: 7 годин

Перша психологічна допомога

Johns Hopkins University

Курс із надання першої психологічної допомоги людям у надзвичайних ситуаціях, використовуючи модель RAPID: рефлексивне слухання, оцінювання потреб, визначення пріоритетів, втручання та диспозиція.

Тривалість: 3.5 години

Основи корпоративних фінансів: частина 1

University of Illinois

Перша частина комплексного курсу, після якого ви зможете використовувати ключові фінансові принципи для розуміння та вимірювання успіху бізнесу, а також для виявлення та створення справжньої цінності.

Тривалість: 9 години

Досвід світових експертів в одному кліку від вас

Отримайте поради від експертів-практиків, щоб мати чіткий план дій на 2024 рік

Доктор Чарльз Северанс
Автор популярної книги «Python для всіх». Один із розробників LMS Sakai — системи управління навчанням з понад 100 тисячами користувачів у всьому світі.

Майк Яо
Професор, директор інституту досліджень комунікацій університету Іллінойсу.

Маргарет Мелоні
Президентка Meloni Coaching Solutions, Inc. Маргарет підтримувала менеджерів проєктів в таких компаніях, як Occidental Petroleum, Northrop Grumman, Toyota Motor Credit, Southern California Edison, CalStart.

Девід Малан
Професор, автор легендарного курсу CS50, одного з найбільших курсів Гарвардського університету.

Ейтор Алмейда
Професор, завідувач кафедри корпоративних фінансів університету Іллінойсу. У січні 2021 року став головним редактором Journal of Corporate Finance, де публікуються високоякісні, оригінальні рукописи або короткі статі з теоретичних та емпіричних питань корпоративних фінансів.

Доктор Джордж Еверлі
Видатний дослідник у сфері психології, входить в топ-10 авторів з питань кризової психології, протидії катастрофам.

Роберт Дювалл
Викладач комп’ютерних наук в університеті Дюка. Професор Дюваль допомагав трансформувати вступні навчальні програми з інформатики, послідовно впроваджуючи нові ідеї, дослідження та практики розробки програмного забезпечення.

Оуен Астрахан
Професор факультету комп’ютерних наук Університету Дюка. Він також очолює проєкт «Принципи комп’ютерних наук» (Computer Science Principles), який повністю ґрунтується на філософії створення інтересу у нових і раніше незацікавлених студентів. Професор Астрахан має докторський ступінь в галузі комп’ютерних наук.

Відчиняйте двері для нових можливостей

Що ви отримаєте? 

Всесвітній університет Prometheus — це швидкий та якісний шлях до змін у вашій карʼєрі. Під час навчання ви зможете отримати базові знання для нової професії, або доповнити наявні навички в різних галузях: від програмування до створення маркетингових стратегій.

У програмі курсів:

• Лекції від професорів найкращих світових університетів
• Презентації та додаткові матеріали для самостійного вивчення
• Інтерв'ю з відомими фахівцями галузі

Формат курсів:

• Перекладені та озвучені українською відеолекції та інші навчальні матеріали
• Асинхронний формат навчання для зручного перегляду матеріалів
• Тести та практичні завдання
• Автоматична перевірка коду для ІТ-курсів

Більше курсів — у вас на пошті. 

Залиште свою пошту у віконечку, а ми повідомимо, коли новий пак безплатних курсів українською вже буде на платформі.

Соціальна місія Prometheus

Ми будуємо майбутнє, де найкращі знання світу доступні кожному.

З початку заснування, Prometheus запустив понад 300 безплатних освітніх продуктів та переклав українською всесвітньо відомі програми найпрестижніших університетів світу. Усе для того, щоб українці мали відкритий доступ до найактуальніших знань — з розробки, менеджменту, маркетингу та роботи зі штучним інтелектом.

За час повномасштабного вторгнення активність на платформі перевищила довоєнні показники — сайт відвідало понад 4 мільйони українців та українок, а кількість зареєстрованих на платформі користувачів сягнула двох мільйонів.

Від початку повномасштабного вторгнення доходи від продажу курсів Prometheus+ дало нам змогу запустити курси для ЗСУ, на яких 150 000 слухачів навчаються життєво необхідним на фронті навичкам.

Prometheus це

2 860 000
слухачів
400+
онлайн-курсів
2 370 000
виданих сертифікатів
9
років у сфері освіти

Про нас пишуть

Курси для військових, інтерес до IT – як змінився фокус освіти українців

Під час повномасштабної війни в Україні освітній фокус українців зазнав змін. Ми отримали великий запит на курси військової тематики, помітно зросло зацікавлення у сфері IT-освіти й також зросла кількість міжнародних освітніх грантів, що надаються через Prometheus.

Від хайпу до реального використання – як освіта може використати потенціал AI-технологій вже зараз

За результатами опитування McKinsey частка компаній, які використовують AI в своїй роботі зросла більше, ніж удвічі у 2022 році, в порівнянні з 2017 роком. Наш досвід впровадження інновацій в освіті підштовхнув команду Prometheus почати експерименти з ChatGPT подібними застосунками і проаналізувати потенціал AI-технологій в навчанні.

Як підготуватися до технічного інтерв’ю: 15 джобхаків і добірка відео, щоб пройти співбесіду в IT

dev.ua разом з освітньою платформою Prometheus підготувала підбірку порад, які допоможуть знизити рівень тривоги й не просто пройти співбесіду, а й отримати оффер. Читайте, зберігайте і плануйте вихід на нову роботу. А ще в кінці статті на вас чекає підбірка корисних каналів, тож stay in touch.

Як проходить навчання

Нагадайте про старт

Співробітники цих компаній навчаються в нас

Почніть своє навчання вже зараз — здобувайте найактуальніші знання від викладачів найкращих університетів світу