Школа Prometheus

Проект “Школа Prometheus” – це важливий крок до започаткування змішаного навчання в Україні. Традиційна шкільна освітня система потребує не реанімаційних, а революційних змін. Сучасний світ вимагає впровадження нових технологій в освітній процес. Ми опираємось на досвід розвинених країн: в яких практика поєднання традиційних методів навчання і сучасних технологій дає вражаючі результати.

Через надмірне навантаження шкільної програми у дітей притуплюється природна потреба пізнавати навколишній світ. Щоб зробити навчання легким, цікавим та доступним кожній дитині, ми створюємо освітні курси з використанням відеоматеріалів та скрінкастів. Такі навчальні інструменти розроблені з врахуванням психологічних особливостей кожної вікової категорії та базуються на матеріалах, які є затвердженими Міністерством Освіти та Науки України.

Сьогодні “Школа Prometheus” запускає бета-тест 4 курсів:

Математика – натисніть, щоб зареєструватися на курс.
Навчання грамоти – натисніть, щоб зареєструватися на курс.
Природознавство – натисніть, щоб зареєструватися на курс.
Англійська мова – натисніть, щоб зареєструватися на курс.

0 (6)

Напрацювання проекту дозволить вчителям отримати новий україномовний безкоштовний інструмент, щоб урізноманітнити шкільний процес, а батькам швидше справлятися з домашніми завданнями своїх дітей та мати більше вільного часу на спілкування з ними. Діти, в свою чергу, матимуть можливість повторювати вивчене, пізнавати щось нове та закріплювати свої знання, незалежно від вчителя та в будь-який час.

Створення батьківського форуму допоможе налагодити спілкування трьох ключових сторін шкільного життя: дитини, батьків та вчителів.

0 (4)

“Школа Прометеус” прагне зробити з вчителя не контролера знань дитини, а наставника.”

Наша команда має на меті створення єдиної навчально-виховної платформи, що міститиме всі потрібні для навчання матеріали, згруповані по тематичних курсах, а також матеріали етично-виховного спрямування, соціальної взаємодії, відеокурси для дітей з особливими потребами.

Один курс включатиме в себе:
– відеоуроки;
– конспекти лекцій;
– рекомендовані матеріали;
– тести.

0 (5)

Ключовою відмінністю від подібних освітніх ресурсів буде те, що “Школа Прометеус” міститиме здебільшого візуальні матеріали українською мовою, які щонайкраще сприймаються молоддю. Окрім того, будуть включені цікаві та дотепні тести та практичні поради батькам для допомоги в навчанні їх дітей.

Також, “Школа Прометеус” працює над розробкою етично-виховного напрямку, що поєднує матеріали, розроблені дитячим психологом для допомоги в подоланні кризових та проблемних ситуацій, що виникають в житті, а також, практичні тренінги для соціологічної адаптації.

Одним із вагомих напрямків проекту є розробка адаптаційних відео для дітей з особливими потребами у співпраці з міським реабілітаційним центром для дітей- інвалідів.

Ми працюємо з думкою про батьків, вчителів, а першочергово, дбаючи про дітей, беручи до уваги їх проблеми та потреби, а також ті навички, які їм будуть вкрай потрібні в дорослому житті.