Пропозиція співпраці

Чим ми займаємося

«Prometheus» самостійно створює та розміщує масові відкриті онлайн-курси на власному сайті, а також надає безкоштовну можливість університетам, організаціям та компаніям-лідерам в своїй галузі публікувати та розповсюджувати курси на цій платформі.

Які форми співпраці ми пропонуємо

1. Участь в проекті. Ваш університет, організація чи компанія стають учасниками проекту “Prometheus”, отримують власну сторінку на нашому сайті, а також право на безкоштовне розміщення курсів.

Ми просимо вас:

–        Забезпечити пошук викладача та його роботу над курсом (розробка лекцій та завдань, відповіді на питання студентів на форумах курсу тощо).

–        Здійснити самостійний запис та монтаж відеолекцій.

Ми забезпечуємо:

–        Безкоштовну можливість розміщення ваших курсів на нашій онлайн-платформі з надзвичайно потужними можливостями для конфігурації курсу, створення різноманітних завдань та спілкуванню зі студентами на форумах.

–        Базу користувачів та наші PR можливості для рекламування вашого курсу.

–        Повну методичну допомогу у підготовці та реалізації курсу, поради щодо організації зйомок та процесу спілкування зі слухачами на форумах.

–        Письмовий договір, що фіксує збереження прав інтелектуальної власності на курси за вашою організацією.

Будь ласка, зв’яжіться з нами за допомогою електронної пошти info@prometheus.org.ua, щоб дізнатися всі деталі.

2. Створення курсів на замовлення. Ваша організація зацікавлена в безкоштовному поширенні знань серед десятків тисяч людей з мінімумом витрат, але не може самостійно створювати відео чи не має відповідних викладачів? Ми готові взяти на себе повний цикл виробництва масового відкритого онлайн-курсу по ціні собівартості роботи: від пошуку викладача та запису відеолекцій до підтримки користувачів на форумах курсу.

Будь ласка, зв’яжіться з нами за допомогою електронної пошти info@prometheus.org.ua, щоб дізнатися всі деталі.

3. Спонсорство ланцюжку курсів. Пріоритетне завдання “Prometheus” – створення ланцюжків з п’яти-восьми курсів з найбільш потрібних українському суспільству напрямків освіти. На даний момент ми вже запустили ланцюжки курсів з бізнесу та IT, наступні на черзі – англійська мова та журналістика. Ваша компанія чи організація можуть підтримати вільне поширення найякісніших знань в Україні, оплативши створення ланцюжку курсів чи його частини. Ми із задоволенням розповімо про підтримку вашою компанією благородної справи безкоштовної онлайн-освіти на головній сторінці “Prometheus”, а також на сторінках всіх курсів, які ви профінансуєте, в прес-релізах, наших виступах на публічних зустрічах та конференціях. “Prometheus” – неприбуткова організація, тому вартість виробництва і підтримки масових відкритих онлайн-курсів нашим проектом зовсім невелика.

Будь ласка, зв’яжіться з нами за допомогою електронної пошти info@prometheus.org.ua, щоб дізнатися всі деталі.

Загальні принципи співробітництва

За будь-якої форми співробітництва ми притримуємося наступних базових принципів нашого проекту:

1. “Prometheus” працює у двох форматах: масових відкритих онлайн-курсів та змішаної освіти. Масові відкриті онлайн-курси (МВОК) складаються з відеолекцій, інтерактивних завдань, що дозволяють закріпити отримані знання, а також форуму, на якому студенти можуть задати питання викладачу та спілкуватися один з одним. Змішана освіта передбачає інтеграцію онлайн-навчання і, зокрема, МВОК, в навчальний процес університетів та шкіл.

2. Ми створюємо курси (не менше 8-10 годин відео лекцій) та міні-курси (не менше 4-5 годин відео лекцій), а не окремі онлайн-лекції, якими б цікавими вони не були.

3. “Prometheus” завжди знаходиться в пошуках способів збільшення своїх доходів для створення нових та підтримки вже існуючих курсів, але як неприбуткова організація не шукає прибутку.

4. Доступ до наших курсів завжди був і залишиться безкоштовним.

5. Якість курсів – головний пріоритет для нас. Ми уважно аналізуємо кожен потенційний курс перед його створенням, щоб забезпечити наших студентів найкращим навчальним досвідом.