Основи проєктного менеджменту

University of California, Irvine

Початок: 30 квітня 2024 р.

ПРО КУРС

Навчіться завершувати ваші проєкти вчасно та в рамках бюджету, надаючи користувачам продукт, що відповідає їхнім сподіванням, з курсом «Основи проєктного менеджменту» у перекладі Prometheus від викладачки Каліфорнійського університету в Ірвайні Марґарет Мелоні. Цей курс допоможе вам в інтенсивній та практичній формі набути основ управління проєктами.

Ви визначите зміст вашого продукту, побудуєте структуру розподілу робіт, створите план та бюджет проєкту, визначите та розподілите ресурси, будете керувати розробкою проєкту, визначати та управляти ризиками, а також вести процес проєктних закупівель.

ПРО УНІВЕРСИТЕТ ТА АВТОРІВ

Авторка курсу — Марґарет Мелоні, інструкторка відділу підвищення кваліфікації Каліфорнійського університету в Ірвайні.

Каліфорнійський університет в Ірвайні — американський університет, що славиться своїми інноваціями, дослідницькою діяльністю та медичними відкриттями. Один з 35 найкращих університетів у США за версією U.S. News and World Report.

Навчайтесь в найкращих університетах світу безоплатно

Впродовж трьох років ми побудуємо унікальну освітню систему — 50 курсів найкращих світових університетів у перекладі українською мовою абсолютно безплатно на нашій платформі.

Проєкт включає курси Гарварда, Массачусетського технологічного інституту, університетів Мічигану, Дюка, Джонса Гопкінса, Іллінойсу та Каліфорнійського університету — і це лише початок. Ми робимо світову освіту доступною кожному.

Проєкт реалізовано Prometheus у партнерстві з Посольством США в Україні та Міністерством освіти і науки України.

АВТОРКА КУРСУ

Марґарет Мелоні

Марґарет Мелоні

Інструкторка відділу підвищення кваліфікації Каліфорнійського університету в Ірвайні, MBA, PMP, президентка Meloni Coaching Solutions, Inc., що спеціалізується на конфлікт-менеджменті, софт-скілах та покращенні навичок комунікації в управлінні проєктами.

Керуйте проєктами ефективно з курсом «Основи проєктного менеджменту» від Університету Каліфорнії в Ірвайні!

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Так, курс безкоштовний завдяки підтримці Посольства США в Україні. Все, що вам знадобиться, – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

Чи зможу я отримати сертифікат після завершення цього курсу?

Так. Успішно виконайте всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення. Вказання годин та кредитів ЄКТС на сертифікаті не передбачено.