Поширені питання щодо сертифікатів

Які типи сертифікатів пропонує Prometheus?

Prometheus пропонує звичайні та верифіковані сертифікати. На даний момент, верифіковані сертифікати доступні тільки для деяких наших курсів – про це окремо вказано на сторінці кожного такого курсу. Звичайні ж сертифікати доступні для всіх курсів.

Що таке звичайний сертифікат?

Звичайний сертифікат засвідчує, що Ви успішно завершили курс, але ми не перевіряли вашу особистість. Звичайні сертифікати є безкоштовними. Нижче ви можете побачити приклад того, як виглядає наш звичайний сертифікат.

certificate_example

Що таке верифікований сертифікат?

Верифікований сертифікат засвідчує, що ви успішно завершили певний курс Prometheus і що ми перевірили вашу особистість за допомогою фото і документу, що засвідчує особу. Перевірені сертифікати надаються за окрему плату, яка змінюється в залежності від курсу. Перевірте сторінку інформації курсу для отримання додаткової інформації. На даний момент, верифіковані сертифікати доступні тільки для деяких наших курсів. Поступово кількість таких курсів буде зростати.

Як виглядає верифікований сертифікат?

Верифікований сертифікат відрізняється від звичайного сертифікату (приклад якого ви можете бачити вище) окремою позначкою “Верифікований”.

Чому мені варто придбати верифікований сертифікат замість звичайного?

Якщо ви плануєте використовувати сертифікат для того, щоб додати його до вашого резюме чи використати як аргумент для просування на роботі, то верифікований сертифікат це те, що вам потрібно. Це також чудовий спосіб для того, щоб надати собі стимул для завершення курсу: слухачі, які заплатили за верифікований сертифікат, завершують курси майже в 5 разів частіше ніж ті, хто обрав безкоштовний звичайний сертифікат.
Зібрані від верифікованих сертифікатів кошти будуть використані для підтримки старих та створення нових курсів Prometheus. Для отримання верифікованого сертифікату для кожного курсу передбачена мінімальна плата, але ви можете підтримати Prometheus і заплатити довільно більше за ваш сертифікат.

Як працює верифікація?

При реєстрації на курс, що надає можливість отримати верифікований сертифікат, вам буде запропоновано надіслати за допомогою веб-камери свою фотографію і фотографію документа, що засвідчує вашу особу. Протягом курсу вам може бути запропоновано повторно підтвердити вашу особистість за допомогою фото з веб-камери.

Я не зацікавлений у верифікованому сертифікаті. Чи можу я як і раніше безкоштовно проходити курси?

Так. Всі курси Prometheus можна переглядати безкоштовно. Якщо ви не зареєструєтеся для отримання верифікованого сертифікату, Ви все одно зможете переглядати відеолекції, виконувати завдання та спілкуватися на форумах курсу.

Залишилися додаткові питання?

Будь ласка, зв’яжіться з нами за допомогою пошти info@prometheus.org.ua.