Машинне навчання

IRF

Доступний постійно

ПРО ЦЕЙ КУРС

Даний курс надає широкий погляд на галузь машинного навчання. Чим є навчання? Які типи навчань існують? Що можна вважати критеріями ефективного навчання? Які існують методи та алгоритми машинного навчання? Ті, хто оволодіють цим курсом, зможуть приступати до розв’язання реальних задач у галузі науки про дані.

Основні теми курсу:

 • Проблема навчання. Навчання та тестування
 • Теорія узагальнення. Ознакові описання та види функціоналу якості
 • Дерева прийняття рішень
 • Лінійна регресія
 • Логістична регресія
 • Support Vector Machines
 • Кластеризація та зменшення вимірності
 • Вступ до нейронних мереж
 • Навчання без вчителя
 • Навчання з підкріпленням
 • Сучасні бібліотеки машинного навчання

IRF

Курс «Машинне навчання» виготовлено в межах "Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні", яку виконує МФ «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні. Думки та позиції викладені в цьому курсі є позицією автора та необов'язково відображають позицію уряду Швеції.

Довжина курсу

4 тижні.

Початок курсу

Квітень 2017.

ВИМОГИ ДО ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ

Вища математика та лінійна алгебра. Базові знання програмування на мові Python.

ВИКЛАДАЧ

Course Staff Image #1

Олесь Петрів

Останні 4 роки - інженер по розробці систем машинного навчання в компанії VideoGorillas. Займається розробкою систем computer vision для кіностудій, розпізнаванням образів у відеопотоці, систем моделювання мови за допомогою нейромереж та вирішенням прикладних задач в сфері natural language processing. Навчався в Києво-Могилянській академії ("програмна інженерія" та "фізика"). Раніше займався розробкою систем аналітики соціальних медіа в компанії SOHO.net.

Автори практичних завдань курсу

Course Staff Image #2

Антон Чернятевич

Студент НТУУ «КПІ» («Прикладна математика»). Протягом 2 років працює data scientist'ом. Займається побудовою моделей машинного навчання на фінансових даних та цікавиться Computer Vision. Був організатором Data Science Hackathon та KPI Vision Hack.

Course Staff Image #3

Олександра Шкорінова

Студентка НТУУ «КПІ» («Прикладна математика»). Займається дослідницькою діяльністю у сфері математичної статистики та фінансової математики з використанням методів машинного навчання.

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача!

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу.