Основи Web UI розробки

Lviv IT School

Початок: 18 листопада 2017 р.

Про курс

Веб програмування або веб розробка – це створення динамічних веб додатків та веб сайтів, яскравими прикладами яких є соціальні мережі, наприклад, Фейсбук, сайти електронної комерції типу Амазону, а також різноманітні корпоративні сайти та сайти-візитки.

Хороша новина в тому, що веб розробка - це не складно!

Багато людей вивчають веб програмування, тому що хочуть створити новий Фейсбук або знайти роботу в IT сфері. Хтось просто цікавиться тим, як працює веб і хоче отримати загальне уявлення про програмування. Так чи інакше, мрієте про кар’єру в сфері розробки програмного забезпечення чи цікавитесь для загального розвитку – веб програмування це хороший вибір, адже:

  1. дуже легко почати його вивчення;
  2. в мережі існує маса тренінгів онлайн посібників, які дозволяють швидко освоїти ту чи іншу мову програмування або бібліотеку.

Програма курсу

В процесі курсу ми поговоримо про:

  • Історію та найновіші тренди у веб розробці
  • Як працює Інтернет та веб браузери
  • В чому різниця між client-side та server-side розробкою
  • Специфіку роботи front-end розробника
  • Середовища розробки
  • HTML/CSS/Javascript, як базові мови веб програмування та навчимося писати простенькі додатки з їх допомогою
  • А також ознайомимось з найпопулярнішою веб бібліотекою – jQuery

Тривалість курсу

Курс триватиме 5 тижнів. Матеріали кожного нового тижня відкриваються щопонеділка.

Рекомендована базова підготовка

Англійська мова на рівні Pre-intermediate, базові навички знання ПК.

Викладач курсу

Світлана Шабаранська - викладач курсу

Світлана Шабаранська

Web UI девелопер в компанії N-iX. До того, як зацікавитись розробкою програмного забезпечення, працювала рекрутером в компанії GlobalLogic та брала активну участь у розвитку молодіжної організації AIESEC.

Запитання

Чи можу я приєднатися, якщо я не програміст?

Звичайно, що так! Програма адаптована аналогічно і для людей, життя яких ще не пов’язане з комп’ютерними науками та програмуванням. Незалежно від статі, досвіду, освіти чи віку.

А якщо мені 35, то це ще не пізно приєднатися?

Вік не має значення. Навпаки, старшим бути цікавіше, адже, накопичені досвід та розуміння багатьох процесів можна використати як при навчанні та працевлаштуванні, так і при виконанні обов’язків безпосередньо.

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все, що Вам знадобиться – доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відео лекцій.

Чи отримаю я сертифікат після закінчення курсу?

Звичайно! У Вас є можливість отримати як безкоштовний сертифікат. Безкоштовний сертифікат отримають всі, хто успішно завершить курс та набере достатній мінімум балів за результатами усіх тестів.

В який час будуть проходити заняття?

Відео лекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу.