Основи тестування програмного забезпечення

Lviv IT School

Доступний постійно

Про курс

Курс розрахований на людей, які не мають досвіду роботи в ІТ сфері чи відповідної освіти. Цей курс включає базові знання необхідні тестувальнику програмного забезпечення. Навчальна програма курсу розроблена викладачами LITS із врахуванням їхнього багаторічного досвіду роботи на комерційних проектах в ІТ. Вони працювали і продовжують працювати на проектах всесвітньо відомих компаній.

Це курс розповідає чим саме займаються тестувальники та допоможе розпочати опановувати нову професію.

Програма курсу

  1. Тиждень 1 - Загальні концепції тестування.
  2. Тиждень 2 - Процес розробки програмного забезпечення та тестування.
  3. Тиждень 3 - Типи тестування. Аналіз вимог.
  4. Тиждень 4 - Тестові випадки та техніки тест дизайну.
  5. Тиждень 5 - Пошук та відслідковування дефектів. Підсумок.

Партнер курсу

Lviv IT School – це навчальна установа, яка готує спеціалістів різних напрямків у сфері ІТ: тестувальників, програмістів, ПМ та дизайнерів. Наша місія – надавати IT освіту яка покращує життя людей та змінює суспільство. Допомогти кожному розкрити свій потенціал в IT індустрії.

В 2013 році школа здобула Всеукраїнську нагороду The Best Professional in IT Education (Ukrainian IT Awards). В рамках IT Jam «Meet&Mix!», що відбувся 21 березня 2015 року, Lviv IT School здобула нагороду IT Education Awards 2015 «From passion to action» в номінації “The most innovative educational program”. Ця нагорода призначена для тих, хто активно розвиває ІТ індустрію в Україні, надихаючи та навчаючи нових ІТ спеціалістів.

Багато випускників LITS на сьогоднішній день працюють в провідних ІТ компаніях України і Польщі, школа є лідером по коефіцієнту працевлаштованих випускників у сфері ІТ освіти в Україні. Статистика за минулий рік показує, що близько 70% наших студентів працевлаштовуються в провідні IT компанії.

Рекомендована базова підготовка

Англійська мова на рівні Pre-Intermediate, базові навички знання ПК.

Викладачі курсу

Викладач курсу Юрій Кутельмах

Юрій Кутельмах

Більше 4-х років досвіду в сфері тестування програмного забезпечення.
Юра вважає, що розширення професійного світогляду, постійне вдосконалення і самоосвіта, є запорукою успішного розвитку та кар’єрного зросту. Директор Lviv QA School.

Викладач курсу Денис Сорохан

Денис Сорохан

QA Engineer.
Денис розпочав свою кар'єру в 2010 році. За цей час він брав участь в декількох проектах, що відрізнялись між собою технологіями та величиною команди, де отримав різноманітний досвід та знання. Завжди орієнтований на результат та успіх команди. Останнім часом знайшов себе у Business Intelligence домені, а зокрема в тестуванні Big Data. Переконаний, що людина може осягнути все чого забажає, було б бажання.

Запитання

А що воно таке – працювати тестувальником?

Зазвичай складається так, що тестувальники є дуже соціальними істотами, тому в команді панує завжди класна та дружня атмосфера. Окрім того тестувальники є дуже важливими людьми, бо без їхнього «зеленого світла» продукт не піде до запуску чи розвитку. Вам відомо, що зарплати в ІТ сфері є найвищими в Україні, а, оплата праці тестувальників лиш на 20-25% поступається оплаті розробників, тому засмучуватися через це не доведеться. Насамкінець ми завжди працюємо з проривними технологіям, а стояти на витоку змін – це дуже круто!

Чи можу я приєднатися, якщо я не програміст?

Звичайно, що так! Програма адаптована аналогічно і для людей, життя яких ще не пов’язане з комп’ютерними науками та програмуванням. Незалежно від статі, досвіду, типу освіти чи віку.

А якщо мені 35, то це ще не пізно приєднатися?

Вік не має значення. Навпаки, старшим бути цікавіше, бо є вже більше досвіду та розуміння багатьох процесів, і це можна використати як при навчанні та працевлаштуванні, так і при виконанні обов’язків безпосередньо.

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи отримаю я сертифікат після закінчення курсу?

Звичайно! У Вас є можливість отримати як безкоштовний сертифікат. Безкоштовний сертифікат отримають всі, хто успішно завершить курс та набере достатній мінімум балів за результатами усіх тестів.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу.