5 кроків до ментального здоров'я під час пандемії

Prometheus

Початок: 30 квітня 2020 р.

ПРО КУРС

Вперше в історії людства ми зіткнулись з ситуацією тотального карантину в усіх країнах світу. Де б ми не знаходились, де б не жили наші рідні та близькі, попри кордони та обмеження – ми всі стали заручниками нових умов існування. Коронавірус паралізував усіх без виключень та довів, що перед такими викликами ми маємо об’єднатись, навіть зберігши соціальну дистанцію.

Ми всі опинились в умовах шаленого стресу, з яким ще нікому й ніколи не доводилось стикатись. Ми не завжди розуміємо, що відбувається з нами, та не розуміємо, що відбувається з іншими. Ми відчуваємо то страх, то захоплення, то спокійну безтурботність, то неймовірний жах, а іноді нам просто все одно. Ми не розуміємо, чому одна реакція змінюється на іншу та що з цим робити. В межах цього курсу ми поговоримо про тривожність, про депресію та про стадії прийняття неминучих ситуацій у нашому житті.

ПРО ЩО ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ?

Цей курс:

  • допоможе вам розібратись та зрозуміти власний психологічний стан;
  • пояснить, чим викликані ваші реакції;
  • надасть прості та зрозумілі поради й лайфхаки для підтримки самих себе та розповість, як підтримати рідних;
  • висвітлить, як зробити побут в умовах самоізоляції зручним та вийти з карантину міцною родиною;
  • допоможе визначити правила поведінки з близькими та разом розбиратися, як домовитись з дітьми, що важливо, а на що можна поки не звертати увагу.

Неминучість економічної кризи також вимагає від нас простих та зрозумілих змін у побуті та у бюджеті. Ми плануємо жити, а значить потрібно навчитись бути гнучкими у наших рішеннях, стосунках та плануванні.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ

1 година.

МОВА КУРСУ

Російська.

Лектор

Катерина Гольцберг

Катерина Гольцберг

Дитячий і сімейний психолог, президент Асоціації дитячих аналітичних психологів, психолог Центру освіти «Оптіма», психолог медичної мережі «Добробут». Експерт-консультант і автор газети «Дзеркало Тижня», телеканалів «1+1», «Інтер», «Україна», «TVi», «Радіо НВ». Учасник соціального проєкту «Щастя в 4 руки» Фонду ООН у галузі народонаселення, проєкту «Не бий дитину» ГО «Батьківська спілка», співавтор курсу «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти». Проводить консультації з сімейних проблем: розлучення, психологічні травми, труднощі шкільного навчання та адаптаційних процесів, вікові кризи, депресії, психосоматичні розлади, нейрокоррекція, профорієнтація підлітків. Веде навчальні семінари для психологів, педагогів і батьків з нейропсихологічного супроводу навчання, подолання шкільної неуспішності, тривожності, мотивації до навчання, створення безпечного середовища в школі та подолання проявів цькування.

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є безкоштовним. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Успішно складіть всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.