Нова фізична культура: Флорбол

Prometheus

Початок: 17 травня 2021 р.

ПРО КУРС

«Нова фізична культура: Флорбол» — це практичний мінікурс, спрямований допомогти вчителям фізичної культури опанувати особливості викладання одного з сучасних видів спорту.

Флорбол — динамічна та захоплива гра, яка не залежить від пори року та погоди за вікном. Все, що треба для гри — кілька друзів, ключки та м’яч. Цей вид спорту активно розвивається в Україні, залучаючи і професіоналів, і аматорів. Його використовують як одну із форм підготовки в багатьох видах спорту. Флорбол часто виступає засобом реабілітації для людей з травмами різного ступеня тяжкості. Чудова гра для змішаних команд і школярів, за своєю суттю — безпечна. Залучайте учнів до гри в флорбол, щоб розвивати їхню фізичну підготовленість, самоконтроль і вміння працювати в команді.

Цей курс покликаний допомогти викладачеві фізичної культури опанувати необхідний інструментарій, який зробить заняття з флорболу в школі корисними, цікавими та ефективними.

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?

Для вчителів фізичної культури та вчителів загальноосвітніх предметів, для батьків школярів і всіх небайдужих до спорту. Якщо вам подобаються змагання, олімпійські принципи, спортивні ігри та ви прагнете до всебічного розвитку — цей курс для вас!

ОБСЯГ КУРСУ 

5 годин

ФОРМА НАВЧАННЯ 

Онлайн-курс, опановується дистанційно. 

ФОРМА ПІДТВЕРДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ

Сертифікат про успішне завершення навчання з вказаною кількістю годин. Автентичність сертифіката можна перевірити за посиланням на ньому.

НАПРЯМ НАВЧАННЯ

Професійний розвиток педагогічних і науково-педагогічних працівників щодо удосконалення методичного і технологічного рівнів викладання фізичної культури, її інтеграції з іншими дисциплінами, розвитку навичок ефективного планування освітнього процесу, впровадження новітніх технологій у навчанні для подальшого розвитку української освіти.

ПЕРЕЛІК КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ, ЩО ВДОСКОНАЛЮВАТИМУТЬСЯ ТА НАБУВАТИМУТЬСЯ

Загальні: реалізація компетентнісної парадигми навчання, критичне та системне мислення, знання і розуміння сучасних тенденцій розвитку освіти, здатність логічно обґрунтовувати позицію, здатність співпрацювати з іншими людьми.

Фахові: професійно-педагогічна, інформаційно-комунікаційна, інноваційно-дослідницька, методична, компетентності з інформальної освіти. 

МЕТА КУРСУ

Допомогти освітянам і всім охочим більше дізнатись про флорбол, його викладання у закладах освіти, впровадження спорту до всіх сфер нашого життя.

Цей курс створено потужною командою тренерів і викладачів у межах реалізації проєкту «Нова фізична культура» за підтримки Міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation. Автори та спікери курсу несуть виключну відповідальність за зміст цього курсу та викладені у ньому погляди.

Навчальна програма

Назва модуляКількість годин
Всьогоу тому числі
ЛекціїТестуванняСамостійна робота
Модуль 1. Флорбол: історія, правила гри та особливості викладання на уроках фізичної культури 2 0,3 0,1 1,6
Модуль 2. Модель розвитку гравця 3 0,6 0,1 2,3
Всього 5 0,9 0,2 3,9

Затверджену програму можна завантажити, натиснувши на її зображення вгорі, або за цим посиланням.

ЛЕКТОРИ КУРСУ

Course Staff Image #1

Дмитро Лазебний-Чоловський

Заслужений вчитель України, Вчитель року 2018, голова правління Київського флорбольного клубу, тренер дитячої команди з флорболу, вчитель фізичної культури.

Course Staff Image #2

Аліна Зелена

Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка, дитяча тренерка клубу «Скіф», гравчиня Вищої Ліги Швеції флорбольного клубу JIK та збірної України з флорболу.

Course Staff Image #1

Сніжана Дубик

Студентка Львівського державного університету фізичної культури, тренерка дівчачих юніорських команд клубу «Янтар», гравчиня команди Вищої Ліги Швейцарії Zug United та збірної України з флорболу.

Course Staff Image #2

Олег Павлишин

Засновник, тренер та президент флорбольного клубу «Скіф», тренер Національної чоловічої збірної України з флорболу, член правління Української федерації флорболу.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Курс повністю безкоштовний. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все, що вам знадобиться, – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно виконайте всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.