Нова фізична культура: Баскетбол

Prometheus

Початок: 30 вересня 2020 р.

Про курс

«Нова фізична культура: Баскетбол» - це практичний мінікурс до теоретичного курсу «Нова фізична культура», який спрямований допомогти вчителям фізкультури опанувати всі особливості викладання одного з найпопулярніших видів спорту. Баскетбол – це граційна, динамічна та дивовижна гра, яка будує командний дух, допомагає розвинути комунікаційні навички учнів та підтримувати чудову фізичну форму.

Цей курс покликаний допомогти викладачеві фізичної культури опанувати необхідний інструментарій, який допоможе зробити заняття з баскетболу в школі корисними, цікавими, інклюзивними та ефективними.

Зберіть всі сертифікати практичних мінікурсів до курсу «Нова фізична культура» та отримайте досвід, нові навички та 30 годин до вашої скарбнички підвищення кваліфікації!

Для кого цей курс?

Для вчителів фізичної культури та вчителів загальноосвітніх предметів, для батьків школярів та всіх небайдужих до спорту. Якщо вам подобаються змагання, олімпійські принципи, спортивні ігри та ви прагнете до всебічного розвитку – цей курс для вас!

Обсяг курсу

5 годин

Форма навчання

Онлайн-курс, опановується дистанційно.

Форма підтвердження результатів навчання

Сертифікат про успішне завершення навчання з вказаною кількістю годин. Автентичність сертифікату можна перевірити за посиланням на ньому. Усі видані сертифікати внесено до реєстру, з яким можна ознайомитися за посиланням.

Напрям навчання

Професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників для отримання базових знань, навичок та вмінь викладання фізичної культури та впровадження фізичної культури до викладання інших дисциплін; опанування грамотної комунікації, коректної термінології та етики; створення та підтримки інклюзії у навчанні для подальшого розвитку української освіти.

Перелік компетентностей, що вдосконалюватимуться та набуватимуться?

Загальні: реалізація компетентнісної парадигми навчання, критичне та системне мислення, знання і розуміння сучасних тенденцій розвитку освіти, здатність логічно обґрунтовувати позицію, здатність співпрацювати з іншими людьми.

Фахові: професійно-педагогічна, інформаційно-комунікаційна, інноваційно-дослідницька, методична, компетентності з інформальної освіти.

Мета курсу

Допомогти освітянам та всім охочим більше дізнатись про баскетбол, його викладання у закладах освіти, впровадження спорту до всіх частин нашого життя.

Цей курс розроблено та створено потужною командою тренерів та викладачів у рамках реалізації проєкту «Нова фізична культура» за підтримки Міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation. Автори та спікери курсу несуть виключну відповідальність за зміст цього курсу та викладені у ньому погляди.

Навчальна програма

Назва розділів і тем

Кількість годин

Усього

у тому числі

Лекції

Практичні заняття та вправи

Самостійна робота

Тема 1. Баскетбол 5х5

 

0,5

0,2

0,2

 

0,1

Тема 2. Баскетбол 3х3

0,5

0,2

0,2

 

0,1

Тема 3. Основи технічної підготовки

1

0,5

0,2

0,3

Тема 4. Основи тактичної підготовки

1

0,5

0,2

0,3

Тема 5. Основи фізичної підготовки

1

0,5

0,2

0,3

Тема 6. Організація роботи тренера

1

0,5

0,2

0,3

Усього годин

5

2,4

1,2

2,4

Автори курсу

Course Staff Image #2

Микола Амбросов

Провідний спеціаліст з питань суддівства Федерації баскетболу України, заступник голови ТК ФБУ. Суддя міжнародної категорії ФІБА та Євроліги. Головний суддя фіналу жіночого чемпіонату світу 2019 року.

Course Staff Image #2

Микола Безмилов

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій у фізичній культурі і спорті Національного університету фізичного виховання і спорту України. Голова комісії з професійної підготовки тренерів Федерації баскетболу України. Керівник Комплексної наукової групи національних збірних команд України з баскетболу.

Course Staff Image #2

Олександр Гаврилов

Директор департаменту організації та проведення змагань Федерації баскетболу України, заступник директора КДЮСШ «Вікторія», м. Черкаси, тренер-викладач КДЮСШ «Вікторія», м. Черкаси.

Course Staff Image #2

Юрій Щербак

Спеціаліст з розвитку баскетболу 3х3 в Україні.

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача!

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.