Нова фізична культура: Чирлідинг

Prometheus

Початок: 29 вересня 2020 р.

Про курс

«Нова фізична культура: Чирлідинг» - це практичний мінікурс до теоретичного курсу «Нова фізична культура», який спрямований допомогти вчителям фізкультури опанувати всі особливості викладання та впровадження чирлідингу в школі.

Термін чирлідинг походить від англ. cheer –підтримувати та lead – управляти, вести.

Чирлідинг використовуєть для підтримки спортсменів під час командних ігор, змагань, спортивних видовищ.

Це не просто вид танцю, а сучасний спортивний напрямок, який поєднує в собі танцювальні, гімнастичні елементи та акробатичні трюки.

Вирізняють два головні напрямки чирлідингу:
- Співпраця зі спортивними командами для залучення більшого числа уболівальників, моральної підтримки спортсменів, створення сприятливої атмосфери на змаганні;
- Змагання між командами чирлідерш, на яких демонструються танцювальні, гімнастичні та акробатичні навички спортсменок.

Тому, чирлідинг давно перестав бути лише доповненням до футболу, баскетболу, хокею. Сьогодні це самостійний яскравий вид спорту.

Цей курс покликаний допомогти викладачеві фізичної культури опанувати необхідний інструментарій, який допоможе зробити заняття з чирлідингу в школі корисними, цікавими, інклюзивними та ефективними.

Зберіть всі сертифікати практичних мінікурсів до курсу «Нова фізична культура» та отримайте досвід, нові навички та 30 годин до вашої скарбнички підвищення кваліфікації!

Для кого цей курс?

Для вчителів фізичної культури та вчителів загальноосвітніх предметів, для батьків школярів та всіх небайдужих до спорту. Якщо вам подобаються змагання, олімпійські принципи, спортивні ігри та ви прагнете до всебічного розвитку – цей курс для вас!

Обсяг курсу

5 годин

Форма навчання

Онлайн-курс, опановується дистанційно.

Форма підтвердження результатів навчання

Сертифікат про успішне завершення навчання з вказаною кількістю годин. Автентичність сертифікату можна перевірити за посиланням на ньому. Усі видані сертифікати внесено до реєстру, з яким можна ознайомитися за посиланням.

Напрям навчання

Професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників для отримання базових знань, навичок та вмінь викладання фізичної культури та впровадження фізичної культури до викладання інших дисциплін; опанування грамотної комунікації, коректної термінології та етики; створення та підтримки інклюзії у навчанні для подальшого розвитку української освіти.

Перелік компетентностей, що вдосконалюватимуться та набуватимуться

Загальні: реалізація компетентнісної парадигми навчання, критичне та системне мислення, знання і розуміння сучасних тенденцій розвитку освіти, здатність логічно обґрунтовувати позицію, здатність співпрацювати з іншими людьми.

Фахові: професійно-педагогічна, інформаційно-комунікаційна, інноваційно-дослідницька, методична, компетентності з інформальної освіти.

Мета курсу

Допомогти освітянам та всім охочим більше дізнатись про чирлідинг, його викладання у закладах освіти, впровадження спорту до всіх частин нашого життя.

Автори та спікери курсу несуть виключну відповідальність за зміст цього курсу та викладені у ньому погляди.

Навчальна програма

Назва розділів і тем

Кількість годин

Усього

у тому числі

Лекції

Практичні заняття та вправи

Самостійна робота

Тема 1.

0,5

0,2

0,2

 

0,1

Тема 2.

0,5

0,2

0,2

 

0,1

Тема 3.

1

0,5

0,2

0,3

Тема 4.

1

0,5

0,2

0,3

Тема 5.

1

0,5

0,2

0,3

Тема 6.

1

0,5

0,2

0,3

Усього годин

5

2,4

1,2

2,4

Автори курсу

Андрій Боляк

Андрій Боляк

Кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, президент Федерації чирлідинг та чирспорту України, член президії Європейської асоціації чирлідингу (ЕСА), керівник освітніх та спортивних проєктів Спортивного руху Олександра Педана «JuniorZ», науковий керівник Всеукраїнського інноваційного проекту «JuniorZ» фізична культура майбутнього», тренер, викладач курсів та майстер-класів з підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури.

Наталія Боляк

Наталія Боляк

Голова тренерської ради, член президії Федерації чирлідингу та чирспорту, почесний працівник фізичної культури і спорту України, суддя національної категорії, вчитель вищої категорії, член комітету освіти тренерів Європейської асоціації чирлідингу (ЕСА), автор правил змагань Шкільної ліги з чирлідингу, методист Спортивного руху Олександра Педана «JuniorZ».

Олександра Боляк

Олександра Боляк

Суддя міжнародної категорії, голова суддівського комітету Федерації чирлідингу та чирспорту України, член комітетів з правил Міжнародної федерації чирлідингу (IFC) та Європейської асоціації чирлідингу (ЕСА), багаторазова чемпіонка України, володар Кубку України, переможець міжнародних турнірів з чирлідингу, автор правил змагань Шкільної ліги з чирлідингу.

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача!

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.