Нова фізична культура: БІГ

Prometheus

Початок: 29 вересня 2020 р.

Про курс

«Нова фізична культура: БІГ» - це практичний мінікурс до теоретичного курсу «Нова фізична культура», який спрямований допомогти вчителям фізкультури опанувати всі особливості викладання та впровадження бігу в школі.

Біг - один з найпростіших і доступних видів фізичного навантаження. Ним займаються спортсмени і новачки, діти і дорослі. У цьому курсі ми зібрали 10 причин швидко надіти кросівки і прямо зараз відправитися на пробіжку.

1. Біг зміцнює імунітет;
2. Підвищує витривалість;
3. Збільшує м'язи;
4. Заряджає бадьорістю;
5. Покращує кровообіг;
6. Розвиває суглоби;
7. Палить жировий прошарок;
8. Підвищує концентрацію;
9. Зміцнює дихання;
10. Дарує радість колективної роботи.

Біг - відмінний спосіб зарядити свій організм енергією на початку шкільного дня. Під час бігу прискорюється обмін речовин, тканини насичуються киснем, процеси в організмі йдуть ефективніше.

А ще бонус: для того, щоб займатися бігом, не потрібно жодного спорядження. Побігли!

Цей курс покликаний допомогти викладачеві фізичної культури опанувати необхідний інструментарій, який допоможе зробити заняття зі степ-аеробіки в школі корисними, цікавими, інклюзивними та ефективними.

Зберіть всі сертифікати практичних мінікурсів до курсу «Нова фізична культура» та отримайте досвід, нові навички та 30 годин до вашої скарбнички підвищення кваліфікації вчителя!

Для кого цей курс?

Для вчителів фізичної культури та вчителів загальноосвітніх предметів, для батьків школярів та всіх небайдужих до спорту. Якщо вам подобаються змагання, олімпійські принципи, спортивні ігри та ви прагнете до всебічного розвитку – цей курс для вас!

Обсяг курсу

5 годин

Форма навчання

Онлайн-курс, опановується дистанційно.

Форма підтвердження результатів навчання

Сертифікат про успішне завершення навчання з вказаною кількістю годин.

Автентичність сертифікату можна перевірити за посиланням на ньому. Усі видані сертифікати внесено до реєстру, з яким можна ознайомитися за посиланням.

Напрям навчання

Професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників для отримання базових знань, навичок та вмінь викладання фізичної культури та впровадження фізичної культури до викладання інших дисциплін; опанування грамотної комунікації, коректної термінології та етики; створення та підтримки інклюзії у навчанні для подальшого розвитку української освіти.

Перелік компетентностей, що вдосконалюватимуться та набуватимуться

Загальні: реалізація компетентнісної парадигми навчання, критичне та системне мислення, знання і розуміння сучасних тенденцій розвитку освіти, здатність логічно обґрунтовувати позицію, здатність співпрацювати з іншими людьми.

Фахові: професійно-педагогічна, інформаційно-комунікаційна, інноваційно-дослідницька, методична, компетентності з інформальної освіти.

Мета курсу

Допомогти освітянам та всім охочим більше дізнатись про степ-аеробіку, її викладання у закладах освіти, впровадження спорту до всіх сфер нашого життя.

Автори та спікери курсу несуть виключну відповідальність за зміст цього курсу та викладені у ньому погляди.

Навчальна програма

Назва розділів і тем

Кількість годин

Усього

у тому числі

Лекції

Практичні заняття та вправи

Самостійна робота

Тема 1.

0,5

0,2

0,2

 

0,1

Тема 2.

0,5

0,2

0,2

 

0,1

Тема 3.

1

0,5

0,2

0,3

Тема 4.

1

0,5

0,2

0,3

Тема 5.

1

0,5

0,2

0,3

Тема 6.

1

0,5

0,2

0,3

Усього годин

5

2,4

1,2

2,4

Автори курсу

Course Staff Image #1

Дрозд Віталій Ігорович

Професійний тренер з бігу, співзасновник та головний тренер Saucony Run Club та Superheroes Run Academy, дипломований фахівець в області фізичної культури, здоров'я та спорту, міжнародний експерт з міофасціального релізу.

Ляшенко Валентина Миколаївна

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, Доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача!

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.