Публічні закупівлі. Поглиблений

Prometheus

Початок: 31 січня 2017 р.

ПРО ЦЕЙ КУРС

Поглиблений рівень курсу "Публічні закупівлі" буде складатись з таких тем

  • Особливості закупівель товарів, робіт і послуг
  • Нові інструменти закупівель
  • Контролююча діяльність, відповідальність і судова практика щодо закупівель
  • Міжнародні зобов’язання України у сфері державних/публічних закупівель

У 10 модулі докладніше розглянемо як на практиці  визначити предмет закупівлі за класифікатором. Також трохи зануремось у особливості закупівель робіт та послуг. Кристина Артеменко допоможе дізнатися як вносити зміни у договір та що означає додаткова закупівля.

11 модуль - це модуль іновацій в сфері закупівель в Україні. Юрій Бугай розповість про структуру нової електронної системи, як єю користуватися. Також Ви дізнаєтесь в чому переваги рамкових закупівель і коли доречно їх використовувати, а також як може централізація певних закупівель зробити їх більш ефективним. Як можуть ЦЗО допомогти Україні зробити процес закупівель більш ефективним.
  Віктор Нестуля на практиці продемонструє модуль аналітики ВІ та розповість яку інформацію в ньому ви можете знайти для себе. 

У 12 модулі Олена Щербан розкриє тему контролю у закупівлях та наслідки виявлених порушень і відповідальність за них, яка передбачена законодавством. Олена озвучить реальні кейси з судової практики, яка стосується сфери закупівель. А також торкнеться надто важливої і актуальної теми в Україні - антикорупція.

13 модуль читає аутентичний експерт проекту ЄС Стін Бруу-Нільсен, який розповідає про міжнародні зобов'язання України щодо закупівель. Ви познайомитеся з таким документом як дорожня карта, що являє собою стратегію реформи держзакупівель та які є міжнародні зобовязання і можливості України у сфері закупівель.

PP101

Поширені запитання

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу. У доступних у межах курсу матеріалах (а це: відеолекції, додаткові текстові і графічні матеріали, слайдові презентації, інтерактивні завдання та форум) буде достатньо інформації для цікавого проходження і успішного завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Як я можу записатись на курс?

На курс "Публічні закупівлі. Поглиблений" можна отримати доступ лише після проходження курсу "Публічні закупівлі" (базовий рівень) та успішного складання іспиту.

Увага! Реєстрація на цей курс необхідна лише тим користувачам, хто зареєструвався на базовий курс після 31.01.2017. Всі інші слухачі будуть зараховані на поглиблений курс автоматично.

Чи зможу я отримати сертифікат після завершення цього курсу?

Так! Успішно виконайте усі завдання курсу й отримайте сертифікат про його закінчення!

У який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, додаткові текстові і графічні матеріали, слайдові презентації, завдання та форум будуть доступні в будь-який час, в тому числі після завершення курсу.