Я знаю гендер

UNW

Доступний постійно

Про курс

Цей курс спрямований на розвиток та / або посилення обізнаності та розуміння гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок як першого кроку до змін у поведінці та інтеграції гендерної перспективи у повсякденну роботу всіх співробітників ООН у штаб-квартирі, на регіональному та національному рівнях. Він пропонує вступ до концепцій, міжнародних структур та методів роботи щодо досягнення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок. Він також пропонує слухачам можливість встановити зв'язок між гендером та конкретними тематичними сферами, такими як робота; освіта; політична участь; надзвичайні ситуації; мир і безпека; сексуальне та репродуктивне здоров'я; статеве та гендерне різноманіття та права людини; насильство щодо жінок.

Он-лайн курс «Я знаю гендер» розроблено Тренінговим центром структури ООН Жінки, адаптовано, перекладено та розміщено ООН Жінки Україна за технічної підтримки проекту «Децентралізація та безпека в громаді: Трансформаційні підходи до гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок в Україні», який фінансується урядом Данії.

Структура ООН Жінки зберігає усі права інтелектуальної власності та інші майнові права на цей курс. Цей курс захищений міжнародним правом. Несанкціоноване використання заборонено. Цей курс та його матеріли не можна копіювати чи відтворювати будь-яким способом без попереднього письмового дозволу структури ООН Жінки.