Цикл матеріалів «Крок до взаємоДії: антикорупційні інструменти для роботи з молоддю»

VZAIEMODIIA

Доступний постійно

Про цикл

Боротьба з корупцією — це справа не однієї людини, долучитися до неї має кожен. Як же стимулювати громади будувати вільне від корупції суспільство? Як розпізнати корупцію, недоброчесність та неетичну поведінку в освіті? Як виховувати проактивну молодь, готову змінювати і змінюватися? Як навчити молоде покоління діяти доброчесно? Відповіді на ці питання знайти складно, але можливо. І в цьому вам допоможе цикл матеріалів «Крок до взаємоДії: антикорупційні інструменти для роботи з молоддю». Це перша збірка сценаріїв освітніх заходів, ігр, уроків і корисних методичних матеріалів для об’єднання молоді навколо спільної проблеми.

Часто ми навіть не помічаємо, що в нас є вибір: діяти доброчесно або ж порушити правила. Цей цикл допоможе поглянути на деякі життєві ситуації під новим кутом. Матеріали спрямовані на побудову мережі однодумців у школі та громаді. Команди молодих людей, готових учитися, знаходити нові способи впливу на врядування, — це нове ядро громадянського суспільства.

Цикл матеріалів «Крок до взаємоДії: антикорупційні інструменти для роботи з молоддю» має на меті допомогти освітянам, батькам, шкільному самоврядуванню, громадським активістам — всім, хто цікавиться темою запобігання корупції, налагодити зрозумілий діалог із молодим поколінням щодо важливості антикорупційної діяльності.

Матеріали підготовлені в межах Проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія». Це п’ятирічна ініціатива із запобігання корупції. Проєкт підтримує систематичні зусилля Уряду України, спрямовані на зменшення корупції, зокрема, у пріоритетних сферах, і має на меті підтримувати зусилля ключових урядових установ із запобігання корупції. Підвищення рівня обізнаності громадськості про зусилля Уряду та зменшення рівня толерантності суспільства до корупції — також ключовий аспект антикорупційної підтримки проєкту USAID «ВзаємоДія».

Зміст циклу

Автори

Матеріали розроблені за підтримки проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія». Зміст матеріалів необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.