Prometheus збирає 1 000 000 гривень

Prometheus п'ять років. За цей час ми створили 120 масових безкоштовних онлайн-курсів, а на платформі зареєструвався мільйон слухачів.

Ці п’ять років ми допомагали безкоштовно навчатись всім, хто прагне до нових знань. Будь-де. Будь-коли. На будь-якому пристрої.

Сьогодні ми просимо вашої підтримки для запуску нових курсів, супроводу вже створених, а також технічного оновлення платформи у 2020 році.

120

Безкоштовних онлайн-курсів

1 000 000

Зареєстрованих слухачів

iOS

Мобільний iOS додаток

Android

Мобільний Android додаток

Що ми встигли зробити за п’ять років?

Ми створили курси підвищення кваліфікації вчителів, на яких навчається 250 000 слухачів, а також допомогли освітянам навчати програмуванню дітей в маленьких містечках і селах.

Переклали українською легендарний курс Гарвардського університету «Основи програмування CS50» і найпопулярніший онлайн-курс в світі «Навчаймось вчитись». Готували дітей з тимчасово окупованих територій до ЗНО, і встигли потрапити до переліку заборонених окупантами сайтів.

Допомогли ProZorro навчати держслужбовців користуватися електронними закупівлями, а КабМіну - розвивати місцеві громади в межах децентралізації. Створили цикли курсів для розвитку підприємництва та громадянської освіти, а потім запустили наймасовіший проєкт розвитку критичного мислення в Україні. І це лише частина того, що наша команда встигла зробити завдяки вашій підтримці.

На що ми просимо вашої підтримки?

Prometheus має амбітні плани на 2020 рік
Англійська та програмування

Ми плануємо запустити щонайменше 5 курсів англійської мови, а також нові курси програмування, що дозволять слухачам отримати знання, достатні для працевлаштування.

1
Базові знання дорослого

Ми створимо курс про важливість вакцинації, розвінчаємо головні міфи навколо економіки та навчатимемо українців фінансовій грамотності.

2
Курси для вчителів

Докладемо всіх зусиль, щоб побудувати найкращу у світі онлайн-систему підвищення кваліфікації вчителів.

3
Українська мова

Разом з партнерами ми запустимо курси української мови.

4
Мобільні додатки та сайт

Ми оновимо наші мобільні додатки, зробивши їх в рази швидшими та додавши функціонал, про який ви найбільше просили. Радикально оновимо наш сайт.

5
Підтримка наявних курсів

А також і далі будемо підтримувати 120 наявних курсів Prometheus доступними для всіх охочих навчатися новому.

6

Підтримайте нас у 2020

Аби реалізувати всі ці задуми, нам потрібна ваша допомога! З перших днів існування Prometheus наші слухачі були головною рушійною силою та підтримкою для нашої команди. Тому ми просимо вас підтримати Prometheus знов.

Наша спільна мрія про найкращу освіту, доступну для кожного, має стати ще на крок ближчою!