PROMETHEUS

збирає 1 500 000 гривень!

Сьогодні на Prometheus зареєстровано понад 1500 000 слухачів, які мають змогу навчатися на 200+ безкоштовних онлайн-курсів. Лише за останній рік до нас долучилося 500 000 слухачів — неймовірно швидке зростання, яке стало можливим завдяки вашій підтримці у 2020!

Цьогоріч ми просимо підтримати нас для того, аби професійно продублювали українською та запустити на Prometheus безкоштовні онлайн-курси провідних університетів світу, забезпечити створення нових курсів власного виробництва та розширити технічні спроможності платформи!

У 2020 році ви допомогли Prometheus пожертвами на понад мільйон гривень, що дозволило нам:

Забезпечити технічні потужності

для безперебійного функціонування платформи під час вибухоподібного зростання її популярності:
за 12 місяців до нас долучилося 500 тисяч нових слухачів та було видано 500 000 сертифікатів

Запустити нові безкоштовні курси

частково чи повністю покрити витрати на запуск дюжини нових онлайн-курсів: від курсу з перевіреною інформацією про Covid-19 в перші дні епідемії до цифрового маркетингу, від курсу української для новачків до шести курсів англійської

Зробити глобальне оновлення платформи

вперше за три роки випустити нову версію мобільних додатків Prometheus, а також зробити повне оновлення дизайну та інтерфейсу сайту

На що ми просимо вашої підтримки у 2021 році?

Цьогоріч ми маємо на меті:

професійно продублювали українською та запустити на Prometheus низку онлайн-курсів провідних університетів світу. В списку на переклад є продовження легендарної серії курсів Гарвардського університету CS50 «Основи штучного інтелекту на Python», курс «Вступ до Linux» від Linux Foundation та інші.

Наприклад, курс «Підприємництво» від засновників і топменеджерів найбільших українських компаній, «Інформаційна гігієна» від ініціативи «Як не стати овочем», «Персональні фінанси» Любомира Остапіва тощо. Ми також плануємо запустити низку нових курсів з IT, бізнесу та персонального розвитку.

В це складно повірити, але дотепер технічним розвитком Prometheus займається одна людина. Ми хочемо вперше розширити технічну команду, аби не лише забезпечувати безкоштовний доступ до 200+ курсів Prometheus, а й продовжити швидкий технічний розвиток платформи.

Ми віримо, що найкраща освіта має стати доступною кожному і тому знову просимо підтримати нас!

Prometheus це

0
Слухачів
0 +
онлайн-курсів
0
виданих сертифікатів
0
років у сфері освіти

Співробітники цих компаній навчаються в нас