Prometheus працює на базі OpenEdx – неприбуткової платформи з відкритим кодом, яка була розроблена та впроваджена Массачусетським технологічним інститутом та Гарвардським університетом. OpenEdx дозволяє адаптувати зовнішній вигляд платформи, мову та налаштування під користувача, що робить цей інструмент найзручнішим та найпотужнішим у світі як з боку користувацького досвіду, так і для викладачів, які працюють над розробкою онлайн-курсів.

OpenEdx складається з двох частин – власне рішення для користувача, завдяки якому ви одержуєте доступ до найкращих світових курсів, та модуля для створення курсів у системі, в якому працюють розробники онлайн-курсів. У світі платформою послуговуються понад 200 освітніх організацій.

OpenEdx весь час удосконалюється, аби покращити навчальний досвід користувачів – у системі можна розмістити відеолекції, конспекти, презентації, тестові завдання різних типів, долучити користувачів до обговорення на форумі. Саме цей інструмент дозволяє нам зробити ваше навчання разом з Prometheus цікавим та доступним!