- Головна
- Курси
- Громадянське суспільство
- ...
- Соціальний менеджмент
Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін
Розбудуйте соціальну згуртованість: курс «Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін» допоможе вам впроваджувати соціально значущі проєкти та знижувати конфлікти в громадах, які постраждали від війни

- Доступно постійно
- Мова курсу українська
- Сертифікат по закінченню
- Курс триває 4 тижні
Про курс
Відбудова Сходу України та відновлення місцевих громад після руйнівного впливу збройного конфлікту — ключове питання державної політики. Як визначити, що саме потрібно громадам? Як запобігати виникненню конфліктів та знизити напруженість у громаді? Як працювати із соціальними стандартами? Що таке сучасний соціальний менеджмент та чутливий до конфлікту підхід? Хто такі «зацікавлені сторони» і як їх залучати до планування, впровадження та оцінки проекту? В основі пропонованого в курсі підходу до відбудови соціальної інфраструктури – людина й інтереси громади. Цей курс розроблений на підтримку впровадження Проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», що реалізується відповідно до Фінансової угоди 2014 року між Урядом України та Європейським Інвестиційним Банком (ЄІБ). Міністерство регіонального розвитку України – головний виконавець Проекту. Надзвичайна кредитна програма спрямована на допомогу місцевим громадам Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської та Харківської областей, які прийняли значну кількість вимушених переселенців, у покращенні соціальної інфраструктури та доступності публічних послуг для населення. Під час навчання ви довідаєтесь про соціально значущі підходи до впровадження проектів та способи поєднання зобов’язань, ресурсів, спроможності, планування, відповідальності, участі та довіри. Ви навчитесь, як допомагати при реалізації проектів з відбудови забезпечувати соціальну згуртованість, залучення та злагоду у громадах, як визначати і зменшувати соціальні ризики у середовищі, що зазнало руйнівного впливу конфлікту. Курс створено в межах проекту «Експертна підтримка Надзвичайної кредитної програми Європейського інвестиційного банку для відновлення України: розробка планів соціального менеджменту і залучення зацікавлених сторін», що впроваджується Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Європейського Союзу (Грантова угода ENPI #2015/362-383). Зміст цього курсу та матеріалів до нього є виключною відповідальністю Міжнародного фонду «Відродження» і не може розглядатися як такий, що відображає позицію Європейського Союзу та Європейського інвестиційного банку. Проект фінансується Європейським Союзом
Партнери та донори курсу
Цей курс підходить для
Розробників проєктів
які прагнуть створювати прозорі та ефективні плани соціального менеджменту, щоб сприяти відбудові та розвитку місцевої інфраструктури.
Виконавців місцевих проєктів
які вже залучені до впровадження проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України
Місцевих чиновників
які відповідають за розбудову громад і шукають інструменти для залучення зацікавлених сторін у процес прийняття рішень.
Організацій
що працюють із міжнародними донорами, які мають справу з фінансовими установами та міжнародними організаціями для впровадження інфраструктурних проєктів і хочуть покращити соціальну згуртованість громад.
Активістів та громадських організацій
які беруть участь у соціальних проєктах і прагнуть зменшити соціальні ризики в постконфліктних регіонах
Програма курсу
Тиждень 1
·
Тиждень 2
·
Тиждень 3
·
Тиждень 4
·
ВИКЛАДАЧІ
Інна Підлуська

З 2011 року як Заступник Виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження» координує процес стратегічного планування, оцінку діяльності програмних ініціатив Фонду, співпрацю зі стратегічними партнерами та донорами, які підтримують розвиток громадянського суспільства. Співкоординаторка проекту «Експертна підтримка впровадження Надзвичайної кредитної програми для відновлення України: розробка Планів соціального менеджменту та залучення зацікавлених сторін», який МФВ виконує за підтримки Європейського Союзу. Має 20-річний досвід адвокації цінностей відкритого суспільства, розробки та впровадження стратегічних планів і численних успішних проектів, побудови ефективних команд, залучення фінансування та організаційного розвитку громадських організацій та аналітичних центрів. До початку роботи у МФВ працювала Виконавчим директором Ялтинської європейської стратегії (YES) — координувала адвокаційну діяльність YES з питань європейської інтеграції в Україні та ЄС та успішно організувала шість Ялтинських щорічних зустрічей (2006-2011 рр.).
Михайло Винницький

Засновник, перший директор (нині – заступник) Докторської школи ім. Родини Юхименків. Викладач соціології Національного університету «Києво-могилянська академія» та Українського Католицького Університету, керівник Комітету з якості освіти НаУКМА.
Олена Матвійчук

Медіаторка, фасилітаторка діалогових процесів в громаді, координаторка Програм з розвитку медіації ГО «Інститут Миру і Порозуміння». Експертка Громадського Партнерства «За Прозорі місцеві Бюджети», учасниця експертної групи «Запровадження community policing в Україні», медіаторка ГО «Інститут Миру та Порозуміння». Організаторка чисельних тренінгів, співавторка посібників для органів місцевого самоврядування щодо створення системи безоплатної правової допомоги в громаді та першої в Україні програми підготовки громадських радників (paralegals). З 2015 року по 2017 рр. Олена займалась створенням та розбудовою Мережі громадських організацій, які працюють в регіонах та надають безоплатну правову допомогу. Нині таке об’єднання має назву Громадська Спілка «Мережа правового розвитку», до якої входить 24 громадські організації з 15 регіонів України.
Всеволод Яковлєв

Доцент кафедри державно-правових дисциплін і міжнародного права ХНПУ ім. Г.С. Сковороди, сертифікований медіатор (Український Центр Медіації при Києво-Могилянській бізнес-школі). Менеджер проектів ГО «Агенція змін «Перспектива» у сфері розвитку спроможності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у питаннях взаємодії з громадськістю при реалізації інфраструктурних проектів та трансформації медицини. Фахівець з питань соціального менеджменту, експерт і тренер проекту «Експертна підтримка Надзвичайної кредитної програми Європейського інвестиційного банку для відновлення України». Бере активну участь в організації та проведенні навчальних семінарів та тренінгів для місцевих виконавців субпроектів Надзвичайної кредитної програми. Основною сферою наукових інтересів є процеси європейської інтеграції та правова система Європейського Союзу, альтернативні способи вирішення спорів.
Соціальний менеджмент і залучення зацікавлених сторін
Реєструйся на безплатний курс і починай навчатися прямо зараз!
Записатись на курсУкраїнський автор
Навчання в будь-який час
Практика
Сертифікат по закінченню
Маєте питання?
Курс безкоштовний?
Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?
В який час будуть проходити заняття?
Не знайшли відповідь?
Центр допомоги