Реєстрація до 27 липня

ЛІДЕРСТВО BASIC

Курс розроблений Львівською бізнес-школою за підтримки Центру лідерства Українського католицького університету на основі досліджень Ivey Business School та книги «Розвиток лідерського характеру» авторства Мері Кроссан, Жерарда Сейтза та Джефрі Гандза.

Курс буде корисний для власників бізнесу, керівників середньої ланки та менеджерів, які нещодавно обійняли або повинні обійняти лідерську позицію.

Реєстрацію завершено. Якщо хочете приєднатись до наступного запуску курсу, залиште свої дані й ми зв’яжемось із вами, коли реєстрація відкриється.

Чому ми робимо цей курс?

Результати дослідження «Лідерство під судом присяжних» показали, що причиною кризи 2008 року була не відсутність компетенцій, а брак лідерського характеру. Як наслідок, була виведена модель ефективного лідера, яка, крім інтелекту та компетенцій керівника, містить цінності, риси та чесноти.

Часто управлінці мислять лише категоріями менеджменту та не звертають уваги на важливість розвитку лідерських компетенцій. Ми вважаємо, що для становлення лідерського характеру важливо виявити в собі та підсилити 11 чеснот. У ході курсу ми розкриваємо суть кожної чесноти та пропонуємо практичні завдання для їхнього розвитку.

Формат курсу

відеолекції
онлайн-зустріч
чат-підтримка
кейс-квест

Тривалість

12 занять
4 тижні
2,5 години відеолекцій
1,5 години онлайн-зустріч

Що ви отримаєте на курсі:

Дізнаєтесь, чим відрізняється лідерство від менеджменту, навчитесь розділяти їхні функції та переваги

Виконаєте тестові завдання для закріплення розуміння лідерських чеснот

Зрозумієте на прикладах реальних героїв, як використовувати чесноти у повсякденному житті та в компанії

Розберете класифікацію лідерських чеснот, їхні ознаки та застосування

Інтерв’ю з запрошеними експертами з різних сфер

Кейс-квест — пошук розв'язання реальної проблеми в командах

Навчайся в найкращих

Христина Дольна

Операційна директорка Львівської бізнес-школи Українського католицького університету. Викладачка Центру лідерства УКУ. Закінчила післядипломне навчання у Католицькому Університеті в Любліні за спеціальністю — «Управління персоналом». Протягом 5 років працювала… Далі

Павло Худ

Заступник декана факультету суспільних наук Українського католицького університету. Викладач УКУ і Центру лідерства з лідерства та комунікацій. Отець. Очолював комісію соціальної комунікації Української Греко-католицької Церкви; відділ інформації та… Далі

Програма курсу

Кожен тиждень складатиметься з лекційних та додаткових матеріалів, тестів та практичних завдань, частина з яких перевірятиметься кураторами курсу.

 • Intro. Лідерство VS Менеджмент. Чим відрізняється лідерство від менеджменту? Які функції мають обидва стилі управління?
 • Чеснота «Критичне судження». Займає центральне місце у концепції лідерського характеру. Допомагає знайти баланс у проявах інших чеснот. Володіючи цією чеснотою, лідер задає напрямок та додає ясності у розв’язання стратегічних питань.
 • Чеснота «Драйв». Допоможе братися за проєкти із твердою рішучістю, виявляти невтомну енергію у досягненні цілей та її поширенні на всю команду.
 • Чеснота «Гуманність». Допоможе щиро дбати про своїх працівників, виділяти час та ресурси для їхньої підтримки та розвитку.
 • Чеснота «Зваженість». Допомагає зберігати спокій, коли інші починають панікувати. Розвинена чеснота дозволяє розробити ефективне управління ризиками, яке керується аргументованим прийняттям рішень.
 • Чеснота «Візійність». Дозволяє лідерам бачити одразу «цілісну картину» стратегії розвитку компанії й уміти передбачати наслідки своїх дій.
 • Чеснота «Хоробрість». Вміння лідерів ставити себе на «лінії вогню», аби відстояти ті ідеї, які часто є непопулярними, але правильними.
 • Чеснота «Підзвітність». Про готовність визнати свої помилки перед підлеглими й ніколи не перекладати відповідальність на інших, відповідати на складні запитання, не ухиляючись від відповіді.
 • Чеснота «Смиренність». Лідер не боїться делегувати повноваження, усвідомлюючи свої слабкі сторони. Цінує внесок інших, при цьому не відчуваючи потреби говорити про власні досягнення.
 • Чеснота «Справедливість». Об’єктивність щодо розподілу нагород, визнання та санкцій серед команди, створюючи в колективі атмосферу, де кожен може проявити себе.
 • Чеснота «Колаборація». Формування команди, ефективну взаємодію з іншими людьми та компаніями для пошуку інсайтів, свіжого погляду та спільних досягнень.
 • Чеснота «Цілісність». Цілісний лідер – чесний і прозорий в угодах, чого також і вимагає від інших, його слова не розходяться зі справами, а цінності організації відбиваються у його поведінці.

Запрошені експерти

Також на вас чекають 3 інтерв’ю з запрошеними експертами, що розповідатимуть про застосування лідерських чеснот на практиці та кейс-квест про кризовий менеджмент:

В інтерв’ю з ним йтиметься про те, як лідерські чесноти проявлялися та продовжували своє формування у період його ув’язнення 1977-1984 рр. та заслання 1984-1987 рр., як вплинули на розвиток його характеру і як впливали на його дії.

В інтерв’ю йтиметься про те, як чесноти вплинули на створення та розвиток проєктів Юрія (23 ресторани, Urban 100, «Промприлад. Реновація» тощо) та яким чином вони відбиваються на прийнятих ним управлінських рішеннях від початку його кар’єри та до нині.

В інтерв’ю йтиметься про те, як саме сприймати кризу як можливість на прикладі ресторанного бізнесу; як Ярослава використовувала лідерські чесноти для формування командного духу під час кризи.

Міні-кейс про кризовий менеджмент та стратегії поведінки українського бізнесу в умовах пандемії. Тема зустрічі: Як вибудувати кризову комунікацію в команді? Підбиття підсумків курсу.

Вартість курсу

Реєстрація триває до 27 липня

Тривалість — 4 тижні

1 місце
1200 грн
Нагадати про старт
 • 12 відеолекцій що містять 3 інтерв’ю з відомими людьми — носіями лідерських чеснот
 • 4 кейсові тести для перевірки розуміння чеснот
 • Онлайн-зустріч з викладачем та кейс-квест із запрошеним експертом в режимі реального часу 1,5 години
 • Авторський тест щодо визначення наявності та розвитку лідерських чеснот
 • Чат-підтримка з кураторами курсу та спільнота однодумців
 • Додаткові матеріали
 • Сертифікат
 • Доступ - 12 тижнів зі старту курсу
1 місце
1200 грн
 • 12 відеолекцій, що містять 3 інтерв’ю з відомими людьми-носіями лідерських чеснот
 • 4 кейсові тести для перевірки розуміння чеснот
 • Онлайн-зустріч з викладачем та кейс-квест із запрошеним експертом в режимі реального часу 1.5 години
 • Авторський тест щодо визначення наявності та розвитку лідерських чеснот
 • Чат-підтримка з кураторами курсу та спільнота однодумців
 • Додаткові матеріали
 • Сертифікат
 • Доступ - 12 тижнів зі старту курсу
Придбати

Ми одразу відкриємо доступ до усіх матеріалів курсу, аби ви могли навчатися у зручному для вас темпі.

Матеріали будуть доступні протягом 8 тижнів зі старту курсу.

Тема зустрічі: Як вибудувати кризову комунікацію в команді? Підбиття підсумків курсу.

 • Відео, супровідні матеріали та чат-підтримка — українською мовою.
 • Додаткові матеріали — відео та інтерв’ю від кураторів курсу, виступи TED, реальні кейси застосування чеснот на практиці, статті та список рекомендованої літератури – 40% англійською, решта — українською мовою.
 • Інтерв’ю та кейс-квест — українською мовою.

Знання англійської на цьому курсі необов’язкове. Всі необхідні матеріали надаються українською мовою, але бажано мати рівень не нижче В1/В2.

Вартість пакету для команд

Для придбання курсу за спеціальними умовами, надішліть реквізити та кількість осіб на пошту support-plus@prometheus.org.ua або у Facebook, і ми підготуємо персональну оплату.

3-5 місць
10%
6-10 місць
15%
11-20 місць
20%
21-30 місць
30%
30+
місць
35%

Як проходить навчання

Відгуки

LvBS

Це школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту в Україні вже понад 10 років.
Місія школи – «Україна на бізнес-карті світу, адже ми віримо, що лише сильні компанії з етичними підходами та глобальним мисленням здатні зміцнити Україну як всередині, так і її бренд на світовій мапі».

Львівська бізнес-школа УКУ – це про бізнес завтра, про цінності та етику в підприємливому середовищі, про людські таланти та зростання людей у компаніях.

Prometheus це

0
Слухачів
0 +
онлайн-курсів
0
виданих сертифікатів
0
років у сфері освіти

Співробітники цих компаній навчаються в нас

Нагадайте про старт курсу