старт курсу: осінь 2022

ЛІДЕРСТВО BASIC

Курс, який допоможе стати не просто хорошим керівником чи менеджером, а справжнім лідером своєї команди. Ви познайомитеся з 11 чеснотами лідера та зрозумієте, як їх можна використати в умовах невизначеності та війни. 

Які чесноти потрібні сучасним лідерам? Про це та багато іншого ви дізнаєтеся в межах курсу!

Реєстрацію завершено. Якщо хочете приєднатись до наступного запуску курсу, залиште свої дані й ми зв’яжемось із вами, коли реєстрація відкриється.

Чому ми робимо цей курс?

Бути досвідченим менеджером чи керівником компанії недостатньо для того, щоб бути справжнім лідером. Сьогодні важливо залишатися цілісними, володіти і проявляти лідерські якості, надихати та спонукати до дій. Для чого потрібні цінності та візія? Які особливості кризового лідерства? 

Наповнення онлайн-курсу сформовано на основі дослідженнь Інституту лідерства Ivey бізнес-школи, а також книги “Розвиток лідерського характеру”, авторства Мері Кроссан, Жерарда Сейтза, Джефрі Гандза. 

Фундаментом, на якому базується курс, є 11 чеснот, які важливо віднайти в собі та зміцнити для становлення лідерського характеру. У ході навчального процесу ми розкриваємо суть кожної чесноти, пропонуємо виконати практичні завдання та відвідати онлайн-зустрічі, що в підсумку допоможе стати справжнім лідером сьогодення.

Формат курсу

відеолекції
онлайн-зустрічі
чат-підтримка

Тривалість

12 занять
4 тижні
2,5 години відеолекцій
2 онлайн-зустрічі по 1,5 години

Що ви отримаєте на курсі:

Відвідаєте онлайн-зустрічі з експертами про лідерство у кризові часи

Дізнаєтесь, чим відрізняється лідерство від менеджменту, навчитесь розділяти їхні функції та переваги

Зрозумієте класифікацію лідерських чеснот, їхні ознаки та застосування

Навчитеся використовувати чесноти на практиці в житті та в компанії на прикладах реальних героїв - сучасних лідерів та лідерок з різних сфер

Виконаєте тестові завдання для закріплення розуміння лідерських чеснот

Прорефлексуєте над проявами чеснот у реальному житті, виконуючи кейсові завдання

Навчайся в найкращих

Христина Дольна

Операційна директорка Бізнес-школи Українського католицького університету. Викладачка Центру лідерства УКУ. Закінчила післядипломне навчання у Католицькому Університеті в Любліні за спеціальністю — «Управління персоналом». Протягом 5 років працювала керівником… Далі

Павло Худ

Заступник декана факультету суспільних наук Українського католицького університету. Викладач УКУ і Центру лідерства з лідерства та комунікацій. Отець. Очолював комісію соціальної комунікації Української Греко-католицької Церкви; відділ інформації та… Далі

Програма курсу

Кожен тиждень складатиметься з лекційних та додаткових матеріалів, вебінарів, тестів та практичних завдань, частина з яких перевірятиметься кураторами курсу.

 • Intro. Лідерство VS Менеджмент. Чим відрізняється лідерство від менеджменту? Які функції мають обидва стилі управління?
 • Чеснота «Критичне судження». Займає центральне місце у концепції лідерського характеру. Допомагає знайти баланс у проявах інших чеснот. Володіючи цією чеснотою, лідер задає напрямок та додає ясності у розв’язання стратегічних питань.
 • Чеснота «Драйв». Допоможе братися за проєкти із твердою рішучістю, виявляти невтомну енергію у досягненні цілей та її поширенні на всю команду.
 • Чеснота «Гуманність». Допоможе щиро дбати про своїх працівників, виділяти час та ресурси для їхньої підтримки та розвитку.
 • Чеснота «Зваженість». Допомагає зберігати спокій, коли інші починають панікувати. Розвинена чеснота дозволяє розробити ефективне управління ризиками, яке керується аргументованим прийняттям рішень.
 • Чеснота «Візійність». Дозволяє лідерам бачити одразу «цілісну картину» стратегії розвитку компанії й уміти передбачати наслідки своїх дій.
 • Чеснота «Хоробрість». Вміння лідерів ставити себе на «лінії вогню», аби відстояти ті ідеї, які часто є непопулярними, але правильними.
 • Чеснота «Підзвітність». Про готовність визнати свої помилки перед підлеглими й ніколи не перекладати відповідальність на інших, відповідати на складні запитання, не ухиляючись від відповіді.
 • Чеснота «Смиренність». Лідер не боїться делегувати повноваження, усвідомлюючи свої слабкі сторони. Цінує внесок інших, при цьому не відчуваючи потреби говорити про власні досягнення.
 • Чеснота «Справедливість». Об’єктивність щодо розподілу нагород, визнання та санкцій серед команди, створюючи в колективі атмосферу, де кожен може проявити себе.
 • Чеснота «Колаборація». Формування команди, ефективну взаємодію з іншими людьми та компаніями для пошуку інсайтів, свіжого погляду та спільних досягнень.
 • Чеснота «Цілісність». Цілісний лідер – чесний і прозорий в угодах, чого також і вимагає від інших, його слова не розходяться зі справами, а цінності організації відбиваються у його поведінці.

Запрошені експерти

Також на вас чекають 3 інтерв’ю з запрошеними експертами, що розповідатимуть про застосування лідерських чеснот на практиці:

В інтерв’ю з ним буде йти мова, як лідерські чесноти проявлялися та продовжували своє формування у період його ув’язнення 1977-1984 рр. та заслання 1984-1987 рр., як вплинули на розвиток його характеру, і як впливали на його дії.

В інтерв’ю буде йти мова, як чесноти вплинули на створення і розвиток проектів Юрія (23 ресторани, Urban 100, Промприлад. Реновація тощо); яким чином вони відображалися в прийнятих ним управлінських рішеннях від початку його кар’єри і до сьогодні.

В інтерв’ю буде йти мова, як саме сприймати кризу як можливість на прикладі ресторанного бізнесу; як Ярослава використовувала лідерські чесноти для формування командного духу під час кризи.

Вебінари

Також на вас чекають 3 інтерв’ю з запрошеними експертами, що розповідатимуть про застосування лідерських чеснот на практиці:

Андрій Рождественський – PhD, викладач Бізнес-школи УКУ, виконавчий директор Центру Лідерства УКУ, бізнес-консультант та представник Фонду “Повернись живим”.

Ярослав Грицак – професор, історик, публіцист, директор та засновник програми Єврейських Студій УКУ.

Дмитро Шеренговський – проректор з академічних питань та інтернаціоналізації УКУ, гостьовий дослідник Nanovic Institute for European Studies, University of Notre Dame (США).

Христина Дольна – операційна директорка та викладачка лідерства в Бізнес-школі УКУ.

Вартість курсу

Рання реєстрація до 17 січня

Реєстрація триває до 27 липня

Тривалість — 4 тижні

1 місце
1400 грн
Нагадати про старт
 • 12 відеолекцій, які містять 3 унікальних інтерв’ю з відомими людьми-носіями лідерських чеснот + дослівний конспект лекцій
 • 4 тести з автоперевіркою в кінці тижня 10-12 питань кожен
 • 4 кейсові завдання для перевірки розуміння чеснот з перевіркою асистентами курсу.
 • 2 Онлайн-зустрічі із представниками різних сфер у режимі реального часу (1,5 години)
 • Додаткові матеріали: відео та інтерв’ю від кураторів курсу, TED-и, реальні кейси застосування чеснот на практиці, статті та список рекомендованої літератури
 • Авторський тест щодо визначення наявності та розвитку лідерських чеснот
 • Чат-підтримка з кураторами курсу та спільнота однодумців
 • Сертифікат
 • Доступ - необмежено
1 місце
1400 грн
 • 12 відеолекцій, які містять 3 унікальних інтерв’ю з відомими людьми-носіями лідерських чеснот + дослівний конспект лекцій
 • 4 тести з автоперевіркою в кінці тижня 10-12 питань кожен
 • 4 кейсові завдання для перевірки розуміння чеснот з перевіркою асистентами курсу.
 • 2 Онлайн-зустрічі із представниками різних сфер у режимі реального часу (1,5 години)
 • Додаткові матеріали: відео та інтерв’ю від кураторів курсу, TED-и, реальні кейси застосування чеснот на практиці, статті та список рекомендованої літератури
 • Авторський тест щодо визначення наявності та розвитку лідерських чеснот
 • Чат-підтримка з кураторами курсу та спільнота однодумців
 • Сертифікат
 • Доступ - необмежено
Нагадати про старт

Ми одразу відкриємо доступ до усіх матеріалів курсу, аби ви могли навчатися у зручному для вас темпі.

Матеріали будуть доступні для слухачів після завершення курсу без обмежень по часу.

 • Відео, супровідні матеріали та чат-підтримка — українською мовою.
 • Додаткові матеріали — відео та інтерв’ю від кураторів курсу, виступи TED, реальні кейси застосування чеснот на практиці, статті та список рекомендованої літератури – 40% англійською, решта — українською мовою.
 • Інтерв’ю та вебінари — українською мовою.

Знання англійської на цьому курсі необов’язкове. Всі необхідні матеріали надаються українською мовою, але бажано мати рівень не нижче В1/В2.

Вартість пакету для команд

Для придбання курсу за спеціальними умовами, надішліть реквізити та кількість осіб на пошту support-plus@prometheus.org.ua або у Facebook, і ми підготуємо персональну оплату.

3-5 місць
10%
6-10 місць
15%
11-20 місць
20%
21-30 місць
30%
30+
місць
35%

Як проходить навчання

Відгуки

LvBS

Бізнес-школа УКУ (LvBS) — це школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту в Україні вже понад 14 років.

Мрія школи — «Україна на бізнес-карті світу», адже ми віримо, що лише сильні компанії з етичними підходами та глобальним мисленням здатні зміцнити Україну як всередині, так і її бренд на світовій мапі.

Бізнес-школа УКУ (LvBS) — це про бізнес завтра, про цінності та етику в підприємливому середовищі, про людські таланти та зростання людей у компаніях.

Prometheus це

0
Слухачів
0 +
онлайн-курсів
0
виданих сертифікатів
0
років у сфері освіти

Співробітники цих компаній навчаються в нас

Нагадайте про старт курсу