Цикл курсів для всіх, хто хоче дізнатися як побудувати процвітаючу, справедливу і успішну Україну. Освічені громадяни – успішна країна! Натисніть на кнопку “Дізнатися більше”, щоб потрапити на сторінку реєстрації того чи іншого курсу. 

Курс “Економіка для всіх

Відкрийте економіку як цікаву, неоднозначну й часом парадоксальну науку. Здобувайте економічний образ мислення та ставайте економічно успішними!

Дізнатися більше

Курс “Урбаністика: сучасне місто

Ви дізнаєтеся про те, як функціонують міста і як сприяти перетворенню власного міста на комфортне місце для життя.

Дізнатися більше

Курс “Боротьба з корупцією

Найкращі міжнародні та вітчизняні викладачі розкажуть вам про те, як проводити антикорупційні розслідування, викривати та попереджати корупцію під час державних закупівель та організовувати антикорупційні кампанії.

Дізнатися більше

Курс “Жінки та чоловіки: гендер для всіх

Разом ми навчимося фахово аналізувати події та суспільні явища з гендерної точки зору, уникати дискримінацій, краще розуміти свої права і способи їх захисту.

Дізнатися більше

Курс “Соціологія та соціальні дослідження: що, як, навіщо?

Курс має на меті дати базове розуміння основ прикладного соціального дослідження та орієнтований на широке коло слухачів.

Дізнатися більше

Курс “Основи державної політики

Вивчіть процеси вироблення, ухвалення і впровадження державної політики в реальному політичному середовищі для того, щоб підвищити вашу  здатність брати участь і ефективно впливати на ці процеси.

Дізнатися більше

Курс “Основи лобіювання

Лобіювання – не тільки для лобістів. Дізнайтеся про сучасні інструменти впливу та стратегії взаємодії з органами влади для досягнення ваших цілей.

Дізнатися більше