Англійська для журналістів

AH

Доступний постійно

Про курс

Цей курс Університету Пенсильванії створений за підтримки Державного бюро департаменту освіти та культурних зв’язків Сполучених Штатів Америки та Офісу програм вивчення англійської мови та розрахований на неносіїв англійської мови, які зацікавлені у розвитку навичок, потрібних для побудови кар’єри у сучасній журналістиці.

Під час вивчення курсу ми розглянемо друковані та цифрові медіа за допомогою матеріалів для читання та відеолекцій, розширимо ваш словниковий запас та покращимо навички читання, проведення досліджень, розробки місцевих та світових новин. У першому розділі на вас чекає історичний огляд та вступ до журналістських принципів. У другому розділі ви дізнаєтесь, як проводити дослідження, пропонувати історію та проводити інтерв’ю. Третій розділ зосереджений на мовних засобах, потрібних для написання тексті для газет та журналів, а четвертий розділ подає основи журналістської майстерності для теле- та радіомовлення. У фінальному розділі курсу ви проаналізуєте розвиток, вплив та виклики цифрових новин та подасте есе-аналіз, в якому будете розмірковувати та обговорювати останні зміни у сфері журналістики.

Додаткові матеріали для читання надаються Newsela – цей ресурс щодня публікує статті на потрібному в цьому курсі рівні знання англійської мови.

Курс надається англійською мовою. Оригінал курсу розміщений на платформі Coursera.

Програма курсу

Unit 1: Introduction and Principles of Journalism
Unit 2: How to Research, Pitch, and Interview
Unit 3: Words in Print
Unit 4: Broadcasting the News
Unit 5: Journalism in the Digital Age

Тривалість курсу

5 тижнів

Викладачі

Джон Коттон

Джон Коттон

Розпочав викладати у ESL (програми викладання англійської мови) в 1999 році. У 2000 році переїхав до Оаксаки, Мексика, де викладав два роки. Також викладав в Айові у Ірландії та багато разів у Лондоні, Великобританія. Має ступінь магістра педагогіки TESOL (сертифікат викладання англійської мови як іноземної) з Портленда, штат Орегон. У програмах англійської мови веде заняття зі студентами з усього світу. Серед студентів ті, хто прагнуть стати інженерами, лікарями, медсестрами, архітекторами тощо. Інша частина роботи Джона - допомагати новим викладача.

Іві Літт

Іві Літт

Спеціаліст з викладання мов в Університеті Пенсильванії. Вона розпочала працювати у програмах з англійської мови в жовтні 2011 року за сумісництвом та як спеціаліст з викладання мов у січні 2015 року. Її основним обов'язком є викладання переважно для програм-інтенсивів, але вона також викладала в програмі-інтенсиві для бізнесу та в Інституті академічних студій. Вона дуже зацікавлена у використанні новітніх технологій у навчанні та працює в Комітеті з навчальних технологій. Окрім роботи в ELP, Іві готує аспірантів з педагогіки Університету Пенсильванії. У вільний час вона вивчає арабську мову – захоплення, яке привело її до Лівану у 2013 році. До приходу в ELP Іві також викладала у Дрексельскому університеті, в Університеті Темпл та працювала викладачем ESL для шкільного округу Філадельфії. Вона має ступінь магістра педагогіки TESOL (сертифікат викладання англійської мови як іноземної) та магістра педагогіки з початкової освіти Університету Пенсильванії.

Отримання сертифікату

Для одержання сертифіката необхідно набрати не менше 70%.

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є безкоштовним. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Успішно складіть всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.