Готуємось до ЗНО з англійської разом з могилянцями

NAUKMA

Доступний постійно

ПРО ЦЕЙ КУРС

Зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов – серед найважливіших видів тестувань, які складають нині українські школярі. Саме воно входить до переліку конкурсних предметів для багатьох гуманітарних, технічних та комп’ютерних спеціальностей. А англійська мова – найпопулярніша серед іноземних в українських школярів. Як не розгубитись? На що звернути увагу? До чого докласти якнайбільше зусиль?

Цей курс розрахований не на вивчення англійської мови як такої, а на допомогу саме у підготовці до ЗНО. Він містить необхідні відомості, рекомендації та матеріали для успішної підготовки до тестування. Як практичні завдання та порядок проведення тестування та його особливості? Особливо цікавим цей курс стане тим, хто не має змоги одержати якісну підготовку та кваліфіковану консультацію через складну ситуацію, яка склалася на теренах нашої держави – мешканцям тимчасово окупованої території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей.

ТЕМИ КУРСУ

1. ЩО ВИ ЗНАЄТЕ ПРО ЗНО?
2. СТРУКТУРА ТЕСТУ
3. ГОТУЄМОСЬ ДО ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ
4. АУДІЮВАННЯ • LISTENING
5. НАЙПОШИРЕНІШІ ПОМИЛКИ • VOCABULARY
6. ЯК ЗАВЧАТИ СЛОВА?
7. НАЙПОШИРЕНІШІ ПОМИЛКИ • GRAMMAR
8. ВИКОРИСТАННЯ МОВИ • USE OF ENGLISH
9. ПИСЬМО • WRITING
10. ЯК ПОДОЛАТИ ХВИЛЮВАННЯ?

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?

  • Учні 10-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, які готуються скласти зовнішнє незалежне оцінювання та ДПА з англійської мови. Учні 7-9 класів можуть використовувати матеріал курсу для самостійної підготовки до уроків та систематизації знань у підготовці до олімпіад з англійської мови.
  • Вступники, що проживають на тимчасово окупованій території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей та не мають змоги вивчати англійську мову за програмами Міністерства освіти і науки України.
  • Викладачі шкіл, ліцеїв, гімназій для використання в форматі «змішаного» навчання.
  • Всі охочі закріпити та поновити знання з англійської мови.

ВИКЛАДАЧ

Ірина Піроженко

Ірина Піроженко

Старший викладач кафедри англійської мови, факультет гуманітарних наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія».

Стаж викладання в академії – 26 років. Стажувалася в Канаді (Едмонтон). Також викладала в дипломатичній академії та EERC (Economics Education and Research Consortium). Отримала сертифікат, що засвідчує успішну підготовку з основ теорії та методики педагогічного тестування за програмою «Технологія оцінки якості тестових завдань» та здобуття практичних навичок рецензування (експертизи) тестових завдань відповідно до принципів, вимог і правил конструювання тесту та тестових завдань.

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є безкоштовним. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання та форум доступні в будь-який час.