Як вступити до найкращих західних шкіл та університетів

Prometheus

Доступний постійно

ПРО КУРС

Благодійний фонд Ukraine Global Scholars, заснований українцями — випускниками провідних університетів світу, з 2015 року допоміг десяткам українських школярів вступити до найкращих шкіл та коледжів США за повної фінансової підтримки з боку цих навчальних закладів. Фіналісти фонду здобули стипендій на понад 20 мільйонів доларів США на навчання в таких вишах як Гарвард, Стенфорд, MIT та багато інших. Ми впевнені, що нове покоління українців, яке отримає освіту в найпрестижніших західних університетах і повернеться в Україну, зробить важливий внесок в розбудову країни.

Завдяки цьому масовому безкоштовному онлайн-курсу всі охочі можуть отримати доступ до унікального досвіду Ukraine Global Scholars. Від випускників Гарварда, Стенфорда, Колумбійського університету та інших визнаних вишів ви дізнаєтеся, як вступити до провідних західних шкіл та університетів, знайти повну стипендію на своє навчання, а також отримаєте заряд натхнення для повернення в Україну від українців, які вже пройшли цей шлях. Мрія навчатися в університеті Ліги Плюща здійснена!

Курс складається із двох блоків. Перший блок містить відеолекції викладачів-засновників та фіналістів фонду. Другий блок — це відеоісторії про особистий досвід вступу до провідних навчальних закладів світу успішних українців, які навчалися в престижних західних університетах і повернулися в Україну. Ми закликаємо всіх слухачів курсу обов’язково прослухати історії успіху від гостей курсу, адже це дозволить вам не просто краще розібратися в нюансах вступу, але й надихнутись досвідом людей, які отримали освіти за кордоном та повернулись розбудовувати нову Україну.

Курс створено за підтримки компанії Київстар.

НА КУРСІ ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ:

  • як працює освітня система США, принципи відбору студентів до шкіл та університетів;
  • як правильно обрати навчальний заклад;
  • тести, які потрібні для вступу;
  • стратегії вступу;
  • на яких аспектах своєї біографії варто робити акцент при підготовці заяви;
  • як якісно підготувати пакет документів: мотиваційні та рекомендаційні листи, резюме;
  • як подати заяву;
  • як отримати фінансову допомогу на навчання;
  • основи цифрової грамотності, необхідні для вступу;
  • інші важливі питання вступного процесу.

КОМУ КУРС БУДЕ ЦІКАВИЙ

Курс, перш за все, розрахований на старшокласників України, які володіють англійською мовою і бажають навчатися в найкращих американських приватних школах та коледжах для здобуття ступеня бакалавра. При цьому курс буде корисним і майбутнім студентам магістерських та інших програм післядипломної освіти, а також охочім вступати до освітніх закладів інших країн. Адже основні стратегії вступу, а також принципи написання есе, підготовки резюме тощо стануть у пригоді абітурієнтам всіх західних навчальних програм.

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ

Михайло Лемеш

Співзасновник фонду, консультант бостонського офісу глобальної консалтингової компанії «McKinsey & Company», магістр з бізнес-адміністрування Вортонської школи бізнесу (Wharton Business School), випускник Гарвардського університетського коледжу (Harvard College), випускник Академії Дірфілд (Deerfield Academy), випускник програми майбутніх лідерів FLEX, випускник програми USA/USA.

Юлія Сичікова

Співзасновниця фонду, консультант українського венчурного фонду «AVentures Capital», випускниця Університету Пенсильванії (University of Pennsylvania), випускниця програми майбутніх лідерів FLEX, випускниця програми USA/USA. У 2016 році отримала нагороду ‘TOP 30 UNDER 30’ від видання «Kyivpost».

Анастасія Караван

Фіналістка фонду ‘15, студентка другого курсу Нью-Йоркського університету в Абу-Дабі (New York University Abu Dhabi), випускниця програми майбутніх лідерів FLEX, учасниця щорічних зборів Глобальної ініціативи Клінтона ‘17 (Clinton Global Initiative).

Сергій Шкуринський

Фіналіст фонду ‘15, студент другого курсу Нью-Йоркського університету в Абу-Дабі (New York University Abu Dhabi), випускник програми майбутніх лідерів FLEX, учасник щорічних зборів Глобальної ініціативи Клінтона ‘17 (Clinton Global Initiative).

ГОСТІ КУРСУ

Ви почуєте історії успішного вступу до найкращих закордонних навчальних закладів з перших вуст, поради про те, як краще використати свій час при підготовці до вступу, чому приділити увагу та як отримати фінансову допомогу.

Петро Чернишов

Президент «Київстар» і головний виконавчий директор Бізнес Одиниці «Євразія VEON». Отримав ступінь MBA в Кінгстонському університеті, Велика Британія.

Олег Прохоренко

Голова правління ПАТ «Укргазвидобування», магістр з державного управління Гарвардського інституту державного управління ім. Джона Ф. Кеннеді (Harvard Kennedy School), випускник Дартмутського коледжу (Dartmouth College).

Олександр Акименко

Засновник консалтингової компанії «Yes & Design», співзасновник онлайн-медіа «Platfor.ma», випускник програми JSK Fellowships Стенфордського університету (Stanford University).

Наталія Кацер-Бучковська

Народний депутат України, магістр права та економіки Університетського коледжу Лондона (University College London).

Ольга Бєлькова

Народний депутат України, магістр з державного управління Гарвардського інституту державного управління ім. Джона Ф. Кеннеді (Harvard Kennedy School).

Григорій Овсянников

Консультант київського офісу глобальної консалтингової компанії «McKinsey & Company», магістр з бізнес-управління Колумбійської школи бізнесу (Columbia Business School).

Бенджамін Лорінг

Голова правління Фонду Віктора Пінчука з лекцією про стипендіальну програму Всесвітні студії.

Артем Шаіпов

Голова Правління Асоціації «Професійний уряд» /Professional Government Association of Ukraine, магістр права Кембриджського університету.

Анна Новосад

Генеральний директор директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки. Магістр європейських студій Університету Маастрихту.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ

5 тижнів.

МОВА КУРСУ

Більшість відео - англійською (з українськими субтитрами).

ПОДЯКА

Особлива подяка всім менторам, волонтерам та фіналістам фонду, без яких реалізація цього проекту була б неможливою. Інформацію про нашу команду та фіналістів фонду ви можете знайти на сайті ugs.foundation та на сторінці у Фейсбуці www.facebook.com/ukraineglobalscholars.

Ми також дякуємо гостям курсу, які знайшли час та з ентузіазмом поділилися своїми унікальними історіями успішного вступу до найкращих навчальних закладів світу.

Дякуємо компанії «Київстар», завдяки підтримці якої створено цей курс.

Дякуємо всім, хто підтримує благодійний фонд Ukraine Global Scholars. Ми завжди відкриті для нових ініціатив та проектів. Якщо у вас виникло бажання долучитися до матеріальної чи іншого виду підтримки фонду, будь ласка, звертайтесь за поштою [email protected].