CS50: Основи програмування для бізнес-професіоналів

Harvard University

Доступний постійно

Даний курс є частиною грантової програми «Буткемп економічного відновлення» для українських підприємців на освітній платформі Prometheus від Європейського банку реконструкції та розвитку за фінансування Швейцарії.

Про курс

Навчіться вправно ухвалювати технологічні рішення, навіть якщо ви взагалі не знаєте, як працюють ІТ-системи. Запрошуємо пройти оновлену бізнес-версію легендарного курсу з основ програмування від Гарвардського університету та професора Девіда Малана, вперше перекладену українською мовою. Цей курс – справжня абетка з IT для сучасного бізнесмена, який впевнено йде до успіху.

Аналіз діяльності компанії та продуктивності роботи співробітників, автоматизація рутинних процесів, розробка стратегій розвитку та захист інформації, скорочення витрат за допомогою можливостей штучного інтелекту – усі ці сфери потребують вчасних технологічних рішень від власника бізнеса.

Але чи можна розібратися з обчислювальним мисленням, мовами програмування, інтернет-технологіями, веброзробкою, технологічними стеками та хмарними обчисленнями без глибинних технічних знань?

Так, можна. Унікальність курсу «CS50: Основи програмування для бізнесу» полягає в тому, що програму розроблено спеціально для людей без технічної освіти. Разом з викладачем ви, рухаючись «зверху вниз», опануєте концепції високого рівня та знайдете зрозумілі відповіді на складні питання. Таким чином, ви, не заглиблюючись у деталі, побачите загальну картину і отримаєте змогу ухвалювати відповідні технологічні рішення, а також зрозумієте, яких IT-фахівців необхідно додатково залучити для розвитку вашого бізнесу.

Що ви будете вивчати?

  • Ключові компетенції, які допоможуть підвищити технологічність, гнучкість та автоматизацію бізнес-процесів.
  • Стек технологій, необхідних сучасному бізнесмену.
  • Загальний огляд технологічних процесів, щоб зрозуміти, які IT-фахівці потрібні для вирішення вузьких технічних задач.

У результаті ви зрозумієте, як за допомогою сучасних технологій підвищити ефективність роботи своєї компанії.

Для кого цей курс? 

Для бізнесменів-початківців і власників малих, середніх та великих бізнесів, менеджерів вищої ланки та продакт-менеджерів, які не мають базової технічної освіти, не володіють мовами програмування, але хочуть опанувати необхідні технологічні навички для ефективного прийняття управлінських рішень. 

Програма курсу

  1. Обчислювальне мислення.
  2. Мови програмування.
  3. Інтернет-технології.
  4. Веброзробка.
  5. Технологічні стеки.
  6. Хмарні обчислення.

Автор курсу

Девід Дж. Малан

Девід Дж. Малан

Один з найвідоміших професорів Гарвардського університету, автор легендарного курсу «CS50: Основи програмування», який викладається одночасно в Гарвардському та Єльському університетах, а в онлайновому форматі збирає багатомільойнну аудиторію майбутніх ІТ-фахівців в усьому світі. Наукові інтереси професора Малана – кібербезпека, цифрові експертизи та ботнети. Він визнаний експерт у сфері онлай-навчання інформатиці та основам програмування. Професор постійно розвиває свої курси, додає нові дані та втілює інновації, завдяки чому навчання в нього зовсім не схоже на застиглі зліпки минулого, де мова йде про давно неактуальні технології. Лекції Девіда Малана – це поєднання глибоких теоретичних засад з практичними навичками, які студенти розвивають та закріплюють завдяки лабораторним роботам та неординарним самостійним вправам.

Потрапити на лекцію до Малана у Sanders Theater – найбільшій аудиторії Меморіального Холу Гарвардського університету – вважається за честь. Інші приміщення університету просто не можуть умістити всіх охочих їх послухати. Тепер у вас є унікальний шанс стати студентом найкращого викладача комп’ютерних наук у світі.

Ліцензія

Цей курс розповсюджується за відкритою ліцензією Creative Commons (https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/). Авторство курсу належить професору Девіду Малану та Гарвардському університету. 

Курс «CS50's Computer Science for Business Professionals» перекладений в рамках грантової програми «Буткемп економічного відновлення».

   

Проєкт впроваджується за підтримки ЄБРР та фінансування Швейцарії в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР
донори Фонду: Італія, Ірландія, Корея, Люксембург, Норвегія, США, Швейцарія, Швеція, Японія та ТайваньБізнес – Фонд Технічного Співробітництва ЄБРР

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Так, курс безкоштовний завдяки підтримці Європейського банку реконструкції та розвитку і фінансування Швейцарії. Все, що вам знадобиться – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так. Успішно виконайте всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача. Вказання годин та кредитів ЄКТС на сертифікаті не передбачено.