Англійська для початківців. Elementary level (A1-A2)

Prometheus

Доступний постійно

Про курс

Цей курс розроблений для активних та цілеспрямованих людей, які знають наскільки кардинально англійська здатна змінити життя. «Англійська для початківців. Elementary level (A1-A2)» допоможе вам реалізувати свій перший крок до мети швидко та саме так, як буде зручно вам.

На вас чекають 25 логічно пов'язаних між собою занять, на яких ви навчитесь висловлюватись англійською легко та вправно. Курс викладається українською мовою. Проте ви поринете в справжню англійську атмосферу, поступово продовжуючи ознайомлюватися зі всіма аспектами англійської мови без зайвого поспіху.

Кожне заняття починається з ознайомлення з базовою та актуальною для повсякденного життя лексикою. Без граматичної бази вивчення англійської мови неможливе, тому частина заняття присвячена граматиці, яка подається у форматі відеопояснення. Авжеж, ми не залишимо вас без практики — ви зможете закріпити отримані навички за допомогою інтерактивних тренувань. Також ми підібрали цікаві відео англійською до кожної теми уроку, щоб ви попрацювали над сприйняттям мови на слух. Увагу зосереджено на розумінні окремих фраз, які необхідні для повсякденного спілкування та роботи. В кінці уроку ви знайдете питання та широко вживані вирази для дискусії.

Після завершення курсу ви зможете розповідати про себе, ставити загальні запитання своєму співрозмовнику та складати тексти. Також будете мати можливість спілкуватися на базові теми повсякдення: про родину, погоду, гаджети, мандрівки, свята та традиції тощо.

Пам’ятайте, головний ключ до успішного навчання — це ви! Тільки сумлінне ставлення до навчання дозволить поліпшити свої знання англійської та отримати бажаний сертифікат.

Для кого цей курс

Наш курс підійде всім, хто вчить англійську з нуля, знає до 100 англійських слів та бажає опанувати базову граматику.

На вас чекають

 • 25 занять
 • 750 нових слів
 • 200 тренувань
 • 100 відео

Рекомендована інтенсивність

2 уроки на тиждень

Теми уроків

 1. Greetings!
 2. Nice to meet you
 3. People around
 4. Welcome to my family
 5. Describe it
 6. Yummy lesson
 7. East or West home is best
 8. Daily routine
 9. Leisure
 10. Tell me more about yourself
 11. Emotions
 12. Outstanding events
 13. Technological advance
 14. A sound mind is in a sound body
 15. Congratulations!
 16. The past
 17. Innovations
 18. Weather forecast
 19. Dream on
 20. Learning and working
 21. Traffic
 22. Let's go on a new Adventure!
 23. Personal traits
 24. Fashion trends
 25. Culture vulture

Автори курсу

Команда методистів та контент-райтерів онлайн-школи англійської мови Englishdom — дипломовані спеціалісти із досвідом роботи, серед яких є носії мови. Понад 9 років фахівці Englishdom займаються розробкою авторських курсів вивчення англійської мови, використовуючи сучасні методики й комбінуючи матеріали Оксфорда та Кембриджа. Перевага надається мультимедійній та інтерактивній підтримці навчального процесу щодо розширення словникового запасу, опанування граматики та долання мовного бар’єра.

Головна місія Englishdom — надихати вчити англійську за допомогою сучасних технологій, робити це де зручно та коли завгодно.

До речі, поки ви це читаєте, 700 мільйонів людей по всьому світу вивчає англійську мову. Приєднуйтесь!

Englishdom — онлайн-школа англійської мови і водночас продуктова IT-компанія, що надихає вивчити англійську за допомогою технологій і людської турботи та є одним із лідерів освітніх технологій EdTech у Східній Європі. Платформа Englishdom – це 5 інноваційних сервісів для вивчення англійської мови, серед яких мобільні додатки та інтерактивний цифровий підручник. Загалом сервіс об'єднує понад 500 викладачів англійської мови та понад 50 000 користувачів.

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Курс є безкоштовним. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Успішно складіть всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.