Зростайте до величі: розумне зростання для приватного бізнесу

University of Virginia (Darden School of Business)

Доступний постійно

Даний курс є частиною грантової програми «Буткемп економічного відновлення» для українських підприємців на освітній платформі Prometheus від Європейського банку реконструкції та розвитку за фінансування Швейцарії.

Про курс

Яким чином зробити так, щоб ваш бізнес поступово, але стабільно зростав та ніколи не зупинявся? Як навчитися рухатися чітко і за планом навіть в умовах кризи та хаосу? Відповіді на ці питання дає практичний курс, присвячений інструментам сталого зростання бізнесу від Дарденської бізнес-школи університету Вірджинії.

Один з найкращих експертів-викладачів зі сталого зростання та поступової розбудови бізнесу професор Едвард Д. Гейсс крок за кроком:

 • розкриє виклики, з якими стикаються підприємці при масштабуванні власної справи;
 • покаже на прикладі реального бізнесу, як подолати перешкоди на шляху зростання;
 • намалює реальну картину зростання, нівелює обмеження та розширить уявні кордони, що заважають вам рухатися далі.

У результаті за 7 тижнів навчання ви дізнаєтеся про найдієвіші способи поступового зростання та масштабування бізнесу та зможете створити власний план подальшого розвитку.

Курс розроблено професором Дарденської бізнес-школи університету Вірджинії, яка входить до ТОП-10 найкращих бізнес-шкіл за списком «Global: Overseas Study». Школа відома своєю програмою MBA, докторськими програмами та програмами Executive Education. Має понад 2 мільйони онлайн-студентів по всьому світу.

Курс уперше перекладений українською мовою. Усі слухачі проходять навчання  безкоштовно за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

Що ви будете вивчати?

 • Поширені міфи та правда про зростання в бізнесі. 
 • Оцінювання готовності вашого бізнесу до зростання.
 • Модель П4 для зростання бізнесу – планування, пріоритизація, поступ, процес.
 • Чотири способи зростання бізнесу: масштабування та CVP (аналіз беззбитковості), інновації, аутсорсинг та стратегічні поглинання.

Для кого цей курс?

Для фаундерів та майбутніх власників малого та середнього бізнесу, які прагнуть розвивати власну справу.

Для успішних підприємців, які хочуть перебудовувати процеси в компанії для подальшого успішного зростання та масштабування.

Для керівників компаній та тих прагне ними стати.

Що ви отримаєте від курсу?

 • Сформуєте чітке уявлення про процес зростання бізнесу. 
 • З'ясуєте, як підготувати ваш бізнес до масштабування.
 • Опануєте 4 інструменти планомірного зростання.
 • Дізнаєтесь про 4 головні способи стабільного росту бізнесу.
 • Побудуєте власний план розвитку компанії.

Програма курсу

Модуль 1. Огляд курсу та навчальні цілі.
Модуль 2. Правда про зростання.
Модуль 3. Практичний кейс: пекарня Fellers Bakery.
Модуль 4. Чотири складові керування бізнесу: планування, пріорітизація, темп та процеси
Модуль 5. Чотири способи зростання бізнесу.
Модуль 6. Створення власного плану зростання.
Модуль 7. Підсумковий іспит. 

Автор курсу

Едвард Д. Гейсс

Едвард Д. Гейсс

Професор бізнес-адміністрування у Дарденській бізнес-школі університету Вірджинії та керівник-резидент Інституту підприємництва та інновацій ім. Баттена Дардена. Він розпочав свою кар'єру в Atlantic Richfield Corporation, був топменеджером у Warburg Paribas Becker, Boettcher & Company, Robert M. Bass Group та Arthur Andersen. Професор Гейсс – автор 11 книг, понад 60 статей, а також понад 60 кейсів, присвячених системам зростання, управлінню зростанням та стратегіям зростання. Його книга «Розумне зростання» увійшла до списку 25 найкращих бізнес-книг для власників бізнесу 2010 року за версією журналу Inc. Magazine і була нагороджена премією Wachovia Award for Research Excellence. Роботи Гейсса публікувалися у Fortune, JiJi Press, Washington Post, Financial Times, Investor's Business Daily, CFO Review, журналі Money та в понад 250 інших виданнях.

Курс «Grow to Greatness: Smart Growth for Private Businesses» перекладений в рамках грантової програми «Буткемп економічного відновлення».

   

Проєкт впроваджується за підтримки ЄБРР та фінансування Швейцарії в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР
донори Фонду: Італія, Ірландія, Корея, Люксембург, Норвегія, США, Швейцарія, Швеція, Японія та ТайваньБізнес – Фонд Технічного Співробітництва ЄБРР

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Так, курс безкоштовний завдяки підтримці Європейського банку реконструкції та розвитку і фінансування Швейцарії. Все, що вам знадобиться – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так. Успішно виконайте всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача. Вказання годин та кредитів ЄКТС на сертифікаті не передбачено.