4 кроки до здорового харчування

Prometheus

Доступний постійно

ПРО КУРС

Чому ми їмо? Здається, відповідь на це питання проста – їжа потрібна нам для життя. Але чи їмо ми лише для того, щоб жити? У кожного з нас є улюблена страва, кожен прагне іноді з’їсти те, чого, мабуть, не варто було б. Чи варто? Що ми насправді знаємо про правильне харчування? Купа міфів, безліч легенд та ще більше заборон – саме це складає знання про здорове та правильне харчування. Ми – те, що ми їмо, і настав час розібратись, як же харчуватись правильно. Для цього вам знадобляться лише чотири прості кроки, і їх ви опануєте впродовж нашого курсу!

В онлайн-курсі «4 кроки до здорового харчування» ми зібрали кращих українських експертів – дієтологів, гастроентерологів, нутриціологів, терапевтів і психологів. За 4 тижні ви опануєте базові засади здорового харчування, які зможете застосовувати щодня. Більше жодних міфів! Настав час харчуватись правильно!

МЕТА КУРСУ

Ми прагнемо показати вам, як за чотири прості кроки змінити власне харчування, щоб краще почуватися і ставати здоровішими щодня. Наша команда намагалася зробити курс максимально цікавим, насиченим та практичним. Але результат буде залежати від вас – наскільки ви зможете впровадити отримані знання у щоденне життя.

СТРУКТУРА КУРСУ

Тиждень 1. Чому ми відчуваємо голод і для чого їмо? Як працює наше тіло і мозок? Як відрізнити голод і апетит? Погляд лікаря і психолога.

Тиждень 2. Що таке «Тарілка здорового харчування»? Які продукти мають щодня бути у нашому раціоні? Що і коли варто пити? Чи можна запивати їжу? Скільки води варто випивати на день?

Тиждень 3. Які продукти і речовини можуть нам нашкодити? Цукор, сіль, жир – наші вороги чи друзі? Що точно не варто додавати до своєї тарілки? Які основні правила харчової безпеки?

Тиждень 4. Як правильно побудувати свій раціон? Скільки прийомів їжі має бути на день? Як виглядає здоровий перекус? Як бути здоровим і при цьому не зациклюватися на харчуванні? Як втримати і впровадити в життя всі отримані знання?

ЕКСПЕРТИ КУРСУ

Галина Салтикова

Галина Салтикова

Кандидат медичних наук, доцент Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, лікар-гастроентеролог вищої категорії, заслужений лікар України.

Катерина Мураненко

Катерина Мураненко

Психолог, викладач психології Національної академії внутрішніх справ, сертифікований арт-коуч.

Тетяна Лакуста

Тетяна Лакуста

Лікар-терапевт, дієтолог, автор медично-популярного блогу про здорове харчування.

Олег Швець

Олег Швець

Кандидат медичних наук, доцент, лікар-терапевт вищої категорії, лікар-гастроентеролог вищої категорії, лікар–дієтолог вищої категорії, Президент ВГО «Асоціація дієтологів України», член Президії Української гастроентерологічної асоціації, член Американського товариства по харчуванню та Американської гастроентерологічної асоціації.

Лора Філіппова

Лора Філіппова

Консультант з правильного харчування та здорового способу життя, нутриціолог, постійний експерт зі здорового харчування каналу 1+1, ведуча рубрики в «Сніданок з 1+1».

Ілона Руденко

Ілона Руденко

Психолог, сертифікований гештальт-терапевт, дитячий та сімейний психотерапевт.

УКЛАДАЧІ КУРСУ

ВАЖЛИВО

Цей курс не призначений для тих, хто має захворювання і потребує особливого харчування. Якщо ви маєте хронічні захворювання або скарги щодо власного здоров’я, радимо звернутись до лікаря для отримання персональних рекомендацій щодо лікування та харчування.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Скільки коштує курс?

Курс є повністю безкоштовним. Викладачі можуть рекомендувати навчальну літературу, щоб ви могли поглиблено вивчити будь-яку тему, але й доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все, що вам знадобиться, – доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання та форум курсу будуть доступні в будь-який час.