Історія Києво-Могилянської академії

UKMA

Доступний постійно

ПРО ЦЕЙ КУРС

Курс «Історія Могилянки» розрахований на широку аудиторію, без будь-яких вікових обмежень. Безперечно буде корисним всім, кого цікавить минуле вітчизняної освіти й культури. Слухачі довідаються про основні віхи в історії української освіти загалом та Києво-Могилянської Академії зокрема. При цьому, буде підважено окремі усталені твердження: про суть і здобутки вітчизняного шкільництва; про збережені донині архітектурні пам’ятки. Автор курсу намагається викласти матеріал не тільки через інтермедіальні (архітектурно-мистецтвознавчі) характеристики, а через максимально «живі» розповіді про особистостей, які були свого часу пов'язані з Києво-Могилянською Академією.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ

Курс розрахований на три тижні. Включає відео-лекції та відео-матеріали про створення Києво-Могилянської Академії та її засновників. Курс є ознайомчим та не передбачає тестування чи завдань на перевірку знань слухачів.

СТРУКТУРА КУРСУ

Тиждень 1. Від школи до університету: створення та розвиток Могилянки.

Тиждень 2. Хто, чому, як та задля чого навчався в київських «латинських школах».

Тиждень 3. Прогулянка університетським кампусом: доля історичних будівель.

ВИКЛАДАЧ

Course Staff Image #1

Яременко Максим Васильович

Доктор історичних наук, доцент, професор кафедри історії НаУКМА, зав. НДЦ «Спадщина КМА»

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є безкоштовним. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції та форум доступні в будь-який час.