Основи програмування CS50
Основи програмування CS50: вступ до комп'ютерних наук від Гарварда. Дізнайтеся, як працюють програми, та опануйте навички програмування за 11 тижнів із найкращим вступним курсом у світі.
- Доступно постійно
- Мова курсу українська
- Сертифікат по закінченню
- Курс триває 11 тижнів
Про курс
Ви давно мрієте навчитись програмувати? Хочете писати код, але не знаєте з чого почати? Взагалі не в курсі, як працюють програми та вважаєте комп’ютерні науки позаземними надскладними матеріями? Ми розв’яжемо ці проблеми лише за 11 тижнів! Курс «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі. Про його легендарний статус свідчить те, що з 2015 року Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання курсу «CS50: Основи програмування» у своєму навчальному процесі! З 2016 року цей курс доступний в Україні та активно використовується в українських закладах вищої освіти в змішаному форматі. Наш перший переклад цього курсу давно очікував на оновлення та зміни, це стало можливо завдяки Міжнародному фонду «Відродження» та Фонду BrainBasket. До вашої уваги найновіша версія курсу «CS50: Основи програмування» в українському перекладі. Курс щойно завершився в Гарвардському університеті та вже доступний для українських слухачів. Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, які вже мають невеликий стартовий досвід в програмуванні. «CS50: Основи програмування» побудований як лекторій Гарвардського університету. Ви матимете доступ до відеолекцій, записаних прямо в аудиторії у живому спілкуванні, до конспектів, завдань, додаткових відеоматеріалів та семінарів від провідних фахівців галузі комп’ютерних наук. Оригінал курсу - CS50: Introduction to Computer Science під ліцензією Creative Commons доступний англійською мовою на сайті https://cs50.harvard.edu/2018/fall/. Переклад курсу став можливим за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду BrainBasket. Міжнародний фонд «Відродження», заснований Джорджем Соросом, є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні, яка розвиває відкрите суспільство на основі демократичних цінностей. Фонд BrainBasket є некомерційною організацією, мета якої – сприяти розвитку освіти українців в сфері ІТ. Переклад здійснено за участі та активної допомоги факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського. Висловлюємо подяку всім, хто займався перекладом текстових та відеоматеріалів: Марина Барінова, Роксолана Лоп’янецька, Ольга Кисіль, Мірошниченко Олена, Світлана Орленко, Валерія Марченко, Марта Галишич, Анна Меленко, Олена Задачіна, Альона Грищук, Тетяна Рибитва, Олександра Нурієва, Вікторія Марценюк, Галина Северина, Катерина Біляк, Марія Бойченко, Ольга Кучеренко, Катерина Шеремета, Діана Данилова, Олександра Бєлуха, Марьяна Черних, Галина Вальчук. Редактор перекладу: Радміла Сегол. Озвучено українською мовою студією Golden Voice на замовлення Prometheus. Текст читав Євген Сінчуков. Звукорежисер: Михайло Карпань. Авторство курсу належить професору Девіду Малану та Гарвардському університету. Українська версія курсу відповідає оригінальній версії 2018 року.
Цей курс підходить для
початківців у програмуванні
які не мають попереднього досвіду і хочуть зрозуміти, як працюють комп’ютери та програми.
тих, хто мріє навчитись програмувати
які давно мріють про написання власного коду, але не знають, з чого почати.
студентів та школярів
які бажають поглибити свої знання у сфері комп'ютерних наук.
Для тих, хто має базовий досвід у програмуванні
які вже знайомі з основами програмування, але хочуть систематизувати свої знання та навчитися новим підходам.
викладачів та освітніх інституцій
які шукають високоякісний курс з програмування для використання у своєму навчальному процесі.
всіх, хто цікавиться комп'ютерними науками
які хочуть зрозуміти, що таке програмування та як воно працює
Програма курсу
Широке і ґрунтовне розуміння інформатики та програмування.
·
Як мислити алгоритмічно та ефективно розв’язувати задачі за допомогою програмування?
·
Що таке абстракція, алгоритм, структури даних, інкапсуляція, управління пам’яттю, основи комп’ютерної безпеки, розробка програмного забезпечення і веб-розробка?
·
Основам одразу кількох мов програмування, зокрема, C, Python і JavaScript, а також технологіям SQL, CSS і HTML.
·
Познайомить з процесом розробки та презентації власного проекту з програмування.
·
Викладач курсу
Девід Дж. Малан
Наукові інтереси професора Малана – сфера кібербезпеки, цифрові експертизи та ботнети. Він визнаний експерт у сфері дистанційного навчання інформатиці та основам програмування.
Основи програмування CS50
Реєструйся на безплатний курс і починай навчатися прямо зараз!
Записатись на курсІноземні автори
Навчання в будь-який час
Практика
Сертифікат по закінченню
Маєте питання?
Курс безкоштовний?
Чи зможу я отримати сертифікат після завершення цього курсу?
У який час будуть проходити заняття?
Не знайшли відповідь?
Центр допомоги