- Головна
- Курси
- Для освітян
- ...
- Зміцнення викладання
Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах
Як зміцнити викладання та організаційне управління у вищих навчальних закладах? Дізнайтеся про ефективні методи покращення якості викладання, лідерства та управління змінами. Приєднуйтесь до курсу і розвивайте свою кар'єру в освітньому менеджменті!

- Доступно постійно
- Мова курсу українська
- Сертифікат по закінченню
- Курс триває 3 тижні
Про курс
Якість викладання ― ключовий елемент якості освіти. У межах власних курсів чи освітніх компонент викладачі впливають на якість освітньої програми, на процес навчання та засвоєння матеріалу студентами, і в результаті ― на внутрішню якість освіти у закладах вищої освіти (ЗВО). Цей курс допоможе викладачам, агентам змін, завідувачам кафедр, гарантам програм і керівництву університетів знайти ефективні шляхи стимулювання та підтримки якісного викладання на рівні освітніх компонент (окремих курсів), освітньої програми й університету в цілому. У курсі представлені різні погляди на підвищення якості викладання, оновлення освітніх програм, управління змінами та лідерство в університеті. Курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах» ― результат співпраці експертів з України та Німеччини, викладачів і співробітників ГО «Вище», Саксонського центру викладання та навчання у вищій школі (HDS) (Німеччина) і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини. Після успішного завершення курсу слухачі зможуть:
-
поглянути по-новому на роль викладача в забезпеченні якості освіти;
-
використовувати методи зворотного дизайну для створення силабусу курсу;
-
планувати та впроваджувати ефективні зміни на різних рівнях: рівні окремих курсів, освітньої програми та ЗВО в цілому;
-
дізнатися більше про роль гаранта програми;
-
обирати різні проєкти, що підтримують розвиток викладачів у ЗВО.
Цей курс підходить для
викладачів університетів
які постійно прагнуть розвивати педагогічну майстерність.
завідувачів кафедр і гарантам програм
які хочуть продумано та системно вдосконалювати освітні програми із залученням різних зацікавлених сторін (стейкхолдерів).
керівників закладів вищої освіти
які прагнуть розвивати якість викладання.
агентам змін в університетах
які хотіли б надавати підтримку викладачам ЗВО.
Програма курсу
Тема 1. Зміцнення викладання на рівні курсу.
6 лекцій ·
Тема 2. Зміцнення викладання на рівні освітньої програми.
3 лекції ·
Тема 3. Зміцнення викладання, лідерство й організаційний розвиток на рівні університету.
7 лекцій ·
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЛЕКТОРІВ
Михайло Винницький

Керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, доцент Національного університету «Києво-Могилянська Академія», викладач Львівської бізнес-школи Українського католицького університету; PhD.
Артем Артюхов

Керівник Групи сприяння академічній доброчесності Сумського державного університету.
Олена Єременко

Заступниця голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, директорка Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка (2016-2019); докторка наук, професорка.
Клаудіа Баде

Керівниця Саксонського центру викладання та навчання у вищій школі (HDS) (Німеччина), який пропонує сертифікаційні програми підвищення кваліфікації для викладачів університетів землі Саксонії. Її спеціалізація: методи викладання у вищій школі, організаційний розвиток і зміцнення викладання, подолання дискримінації у викладанні.
Бенджамін Енгброкс

Асистент-дослідник Саксонського центру викладання та навчання у вищій школі (HDS) (Німеччина). З 2012 року відповідав за оперативне управління проєктом міжуніверситетської співпраці «Verbund: Lehrpraxis im Transfer» (вебсайт проєкту: http://www.hd-sachsen.de/web/page.php?id=508).
Марі-Терез Леве

Асистентка Саксонського центру викладання та навчання у вищій школі (HDS) (Німеччина).
Катрін Франке

Експертка з академічного розвитку Саксонського центру викладання та навчання у вищій школі (HDS) (Німеччина). Основні напрями її роботи: проведення майстер-класів і консультацій для викладачів університетів, координація проєктів співпраці з українськими НУО для підтримки вдосконалення викладання у вищій освіті України.
Аніта Секира

Експертка з академічного розвитку Саксонського центру викладання та навчання у вищій школі (HDS) (Німеччина). Здобуває докторський ступінь у галузі академічного розвитку.
Аня Шульц

Експертка з академічного розвитку Саксонського центру викладання та навчання у вищій школі (HDS) (Німеччина) та координаторка проєкту міжуніверситетського співробітництва «Цифрова вища освіта в Саксонії» (вебсайт проєкту: http://www.hd-sachsen.de/web/page.php?id=1176).
Наталя Старинська

Спеціалістка Центру забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія», тренерка з управління проєктами. З 2017 року займається професійним розвитком викладачів.
Ольга Бершадська

Керівниця Центру забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія», тренерка ГО «Вище», фасилітаторка. Тренерка освітніх тренерів, викладачка публічного мовлення та медійної грамотності.
Ральф Зоннтаґ

Професор Дрезденського університету прикладних наук (HTW) (Німеччина), де був проректором з питань викладання та навчання, а також відповідав за стратегію акредитації та цифровізації системи викладання і навчання. Виступає наставником для інших університетів.
Сильвія Рушін

Очільниця відділу дидактики вищої освіти в Університеті прикладних наук Нижнього Рейну (Німеччина). Тренерка з розвитку систем забезпечення якості освіти в країнах, що розвиваються, та учасниця загальнонімецької мережі «Lehre hoch n».
Олена Панич

Доцентка, експертка з питань освіти й освітньої політики. З серпня 2018 до листопада 2020 року працювала державною експерткою директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України. Співавторка проєкту професійного стандарту викладача закладу вищої освіти.
Аліна Піддубна

Cертифікована керівниця проєктів і консультантка з організаційних трансформацій. Має 12-річний досвід упровадження ІТ-рішень, фінансових продуктів, організаційних змін і РМО (проєктних офісів), організації освітніх проєктів і заходів.
Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах
Реєструйся на безплатний курс і починай навчатися прямо зараз!
Записатись на курсАвтори з різних країн
Навчання в будь-який час
Тестування
Сертифікат по закінченню
Маєте питання?
Курс безкоштовний?
Чи зможу я отримати сертифікат після завершення цього курсу?
У який час будуть проходити заняття?
Не знайшли відповідь?
Центр допомоги