Ваче Давтян створив 3 успішні бізнеси — Промкабель-Електрика, Пан Електро і LeaderWay, розвинув та закріпив 40 звичок за 7 років. З 2010 року провів навчання для компаній Google, Deloitte, ДТЕК, СКМ, Київстар, Сільпо, Фармак, Global Logic і багатьох інших. А також подолав 5 криз, 3 банкрутства та 1 вигорання. І саме це дозволило йому створити власну систему, за допомогою якої він почав досягати цілей в 3-4 рази швидше і допоміг сотням людей змінити себе.

​Секрети дистанційної роботи від Ваче Давтяна

 

Щодня прокидайтеся в однаковий час

Вихідний або робочий день — неважливо, головне дотримуватися режиму, адже так ви можете регулювати кортизол — гормон стресу.

Впровадьте нову звичку або ранковий ритуал

Не знаєте, чим зайнятися у додаткову годину, яку раніше витрачали на дорогу до роботи? Придумайте собі ритуал! Ваче Давтян витрачає 2,5 години щоранку на енергетичні звички — спорт, медитацію або руханку.

Не заходьте у соціальні мережі та не читайте новини одразу після пробудження

Негативні новини, на які ми підсвідомо звертаємо більше уваги, можуть спровокувати паніку, вплинути на ваш настрій та позбавити можливості раціонально приймати рішення впродовж дня. Особливо, зараз, коли у світі вирує пандемія. Дійте свідомо та контролюйте свою увагу.

Знайдіть свою «золоту» годину

Вранці ми маємо найбільший рівень енергії, тож краще направити її не на термінові задачі, а на стратегічні (глобальні). Це задачі, які є фундаментом вашої діяльності та мають конкретний вплив на неї. Зрозумійте, коли саме настає ваша «золота» година та займайтеся у цей час надважливими завданнями.

Робіть перерви в роботі

Обов’язково кожні 1,5-2 години треба переключати свою увагу з роботи на щось інше — зробити невеличку руханку, прочитати статтю чи вийти на прогулянку — це допоможе не відчувати себе після роботи як вичавлений лимон.

Працюйте якісніше, а не більше

Насправді нам може вистачати й 4-5 годин для усіх завдань, але за умови, що ми працюємо ефективно, не відволікаючись на зовнішні фактори. Попрацюйте над вашою концентрацією та якістю роботи, а не над кількістю робочих годин.

 Правильно обладнайте робоче місце

Не працюйте там, де ви відпочиваєте — це місця з іншою атмосферою та настроєм. Якщо приміщення маленьке, повертайтеся спиною до факторів, які можуть вас відволікати.

Не працюйте у піжамі

Коли вдома ви одягаєтеся так, ніби йдете в офіс, це створює робочу атмосферу, яка впливає на вашу ефективність. Тож не нехтуйте цією порадою та мерщій одягатися! (може, саме час вдягнути піджак?)

Останні записи блогу

Інсайти з навчання

📣 Prometheus + robota.ua = ваші нові кар’єрні можливості

📣 Prometheus + robota.ua = ваші нові кар’єрні можливості Від нових знань до нової роботи…

Два роки повномасштабного супротиву 💔

Два роки повномасштабного супротиву 💔 За два роки повномасштабної війни ми навчилися не тільки гуртуватися,…

Про майбутнє, виклики та роль FinTech для бізнесу від Богдана Кривенка

Світовий FinTech-сектор стабільно зростає, перевищуючи темпи світового ВВП. Частка світового FinTech в глобальному ВВП зростає,…

📣 Prometheus + robota.ua = ваші нові кар’єрні можливості

📣 Prometheus + robota.ua = ваші нові кар’єрні можливості Від нових знань до нової роботи…

Два роки повномасштабного супротиву 💔

Два роки повномасштабного супротиву 💔 За два роки повномасштабної війни ми навчилися не тільки гуртуватися,…