Англійська для бізнесу та підприємництва

AH

Доступний постійно

Про курс

Цей курс Університету Пенсильванії створений за підтримки Державного бюро департаменту освіти та культурних зв’язків Сполучених Штатів Америки та Офісу програм вивчення англійської мови та розрахований на неносіїв англійської мови, які хочуть дізнатись про бізнес та міжнародну економіку.

Впродовж вивчення курсу ви опануєте теми та лексичні одиниці, необхідні для досягнення успіху у міжнародній компанії. Ви будете вивчати бізнес-англійську за допомогою цікавих текстів для читання та відеолекцій, а також опануєте необхідний словниковий запас, поняття та питання. У першому розділі на вас чекає вступ до підприємництва, який ми вивчимо за допомогою опрацювання ідей, товарів та можливостей. У другому розділі ви довідаєтесь про основні засади досліджень ринку, включно з визначенням можливостей. У наступному розділі ми зосередимось на бізнес-планах, довідаємось, чому вони важливі та дамо вам можливість попрактикуватись у складанні бізнес-плану. У фінальному розділі курсу ми представимо основи фінансування бізнесу та допоможемо вам створити привабливу презентацію або пропозицію, засновану на вашому бізнес-плані.

Додаткові матеріали для читання надаються Newsela – цей ресурс щодня публікує статті на потрібному в цьому курсі рівні знання англійської мови.

Курс надається англійською мовою. Оригінал курсу розміщений на платформі Coursera.

Програма курсу

Unit 1: Becoming an Entrepreneur
Unit 2: Identifying an Opportunity
Unit 2: Identifying an Opportunity: Lesson Choices
Unit 3: Creating a Business Plan (Part 1&2)
Unit 4: Attracting Investors and Obtaining Financial Support

Тривалість курсу

5 тижнів

Викладачі

Емі Ніколсон

Емі Ніколсон

Менеджерка з міжнародних досліджень та програм розвитку. Вона працює і викладає програми вивчення англійської мови в Університеті Пенсильванії (ELP) з вересня 2004 року. До того мешкала в Улан-Баторі, Монголія, де викладала англійську мову за програмою, що фінансується Міжнародним валютним фондом. Емі також має великий досвід ведення бізнесу. Вона працювала викладачем в школі бізнесу Вортон, працювала консультантом компанії програмного забезпечення та обіймала керівну посаду в «General Electric». Емі має ступінь магістра TESOL (сертифікат викладання англійської мови як іноземної) Університету Пенсильванії, отримала MBA у Джорджтаунському університеті та ступінь бакалавра в Дюкському університеті.

Джеймс Рідел

Джеймс Рідел

Виконавчий директор програми вивчення англійської мови (ELP) в Університеті Пенсильванії. Перш ніж приєднатися до ELP, пан Рідел був виконавчим координатором програми та викладав в університеті Квансі Гакуїна в Японії (1995-2001), де розробляв нову програму з англійської мови. У нього 25 років викладацького досвіду, насамперед в академічних та ділових програмах з вивчення англійської мови. Також в нього 18 років досвіду розробки навчальних програм. Він має ступінь MBA в галузі бухгалтерського обліку та магістерський ступінь з педагогіки TESOL (сертифікат викладання англійської мови як іноземної). Він був рецензентом сайту з акредитації для CEA (Комісія з питань акредитації програми англійської мови), UCIEP (Університетський консорціум інтенсивних програм англійської мови) та NCAAA (Акредитація саудівських університетів). Він також брав участь у двох зовнішніх оцінках інтенсивних програм університету. Він був обраний керівником команди Конвенції TESOL 2012 року у Філадельфії. Пан Рідел виступав на численних конференціях з презентаціями та написав кілька публікацій, що стосуються розробки навчальних програм.

Отримання сертифікату

Для одержання сертифіката необхідно набрати не менше 70%.

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є безкоштовним. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Успішно складіть всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.