Курс лекцій Богдана Гаврилишина

BHFoundation

Доступний постійно

КУРС ВІДЕОЛЕКЦІЙ БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА

15 лекцій – філософських роздумів від видатного українця Богдана Гаврилишина, які містять поради та відповіді на актуальні питання сьогодення.

Цей курс буде корисний усім, хто цікавиться історією, політичною й економічною ситуацією в країні та світі, а також прагне бути успішним та ефективним в усіх сферах свого життя.

Усі відео були записані у 2016 році протягом останнього року життя Богдана Гаврилишина. Ініціаторами створення циклу виступили активні учасники Асоціації «Молодь змінить Україну», які допомогли скласти перелік тем, що найбільше хвилюють сучасну прогресивну молодь.

Режисер відеолекцій – Володимир Кузнєцов, досвідчений автор та продюсер документальних відеофільмів, зокрема стрічки «Богдан Гаврилишин: Місія-Свобода».

Курс було створено фондом Родини Богдана Гаврилишина. Найближчим часом він буде перекладений англійською мовою.

Список лекцій Богдана Гаврилишина:

 1. Яким має бути ефективне суспільство?
 2. Поради для ефективного управління країною.
 3. Як ефективно управляти підприємством?
 4. У чому полягає національна ідея України і чи існує вона взагалі?
 5. Що треба зробити, щоб економіка почала працювати?
 6. Країни, на подальший розвиток яких я вплинув.
 7. Якою буде Україна за 20 років?
 8. Як зміниться світ за 50 років?
 9. Самоосвіта: як мотивувати себе?
 10. Моє ставлення до війни, демократії, толерантності.
 11. Про цінності, які батьки мають передати своїм дітям.
 12. Що є запорукою стовідсоткового успіху?
 13. Про Права людини і про Обов’язки.
 14. Мистецтво життя – що це означає?
 15. Про економічні системи, які існують у світі?

Курс повністю складається із відеолекцій. Тестові завдання, презентаційні матеріали, форум та сертифікати про успішне завершення не передбачені.

Старт курсу

8 листопада 2017 року

Course Staff Image #1

Богдан Гаврилишин

Богдан Гаврилишин – видатний науковець, економіст й державний діяч. Він не лише накопичував знання, він вважав своєю місією встигнути передати їх світові.

Богдан Дмитрович Гаврилишин народився 19 жовтня 1926 року у с. Коропець Тернопільської області. Отримав диплом магістра за спеціальністю «iнженер-механік» в Університеті Торонто, MBA в МІМ-Женева, доктора економіки та суспільних наук у Женевському Університеті. Впродовж 18 років очолював Міжнародний інститут менеджменту в Женеві. Член Римського клубу, член Світової академії мистецтва та науки, член Міжнародної академії менеджменту, почесний доктор у 7 університетах Канади та України, консультант держав та міжнародних компаній, модератор і голова численних міжнародних наукових конференцій та семінарів у 89 країнах світу.

Створив Міжнародний центр перспективних досліджень, Міжнародний інститут менеджменту в Індії, потому – в Україні. Став співзасновником Європейського форуму з менеджменту у Давосі (тепер Світовий економічний форум). Був консультантом компаній «General Electric», «IBM», «Unilever», «Phillips», радником кількох країн.

Був радником першого Президента України, чотирьох голів Верховної Ради та трьох Прем’єр-міністрів; Головою Консультативно-дорадчої ради при Президії Верховної Ради України. Ініціював створення деяких молодіжних організацій в Україні, був активним членом Всеукраїнської скаутської організації «Пласт». Очолював фонд Богдана Гаврилишина в Києві та фундацію «Відродження» в Женеві. Автор книг «Дороговкази в майбутнє. До більш ефективних суспільств» (1980) та «Залишаюсь українцем» (2011).