Оцінка функції зовнішнього дихання в пульмонологічній та терапевтичній практиці

IFNMU

Доступний постійно

ПРО КУРС

Зростаючий рівень смертності від захворювань органів дихання безсумнівно потребує ефективних заходів боротьби з цими недугами, а своєчасна діагностика є одним із найважливіших. Даний міні-онлайн-курс познайомить Вас з основним методом оцінки функції зовнішнього дихання - спірометрією. Окрім актуальної теоретичної інформації, Ви зможете ознайомитись із особливостями проведення даного тесту, оцінкою його результатів, а також з найпоширенішими помилками, що трапляються у щоденній практиці, - і все це на прикладі реального пацієнта! Також з метою ефективного засвоєння діагностичних навиків Вам буде запропоновано самостійно оцінити результати тестів більше десятка пацієнтів. Успіхів!

ПОЧАТОК КУРСУ

17 квітня 2017 року.

ДЛЯ УЧАСНИКІВ

Курс створений для студентів-медиків, лікарів-інтернів та практикуючих лікарів, проте учасниками можуть стати усі зацікавлені!

Викладач

/assets/courseware/v1/938af731ad2b42ea7426aad2e4344b10/asset-v1:IFNMU+Spirometry101+2017_T1+type@asset+block/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE_%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%87.png

Олександр Варунків

кандидат медичних наук, доцент кафедри фтизіатрії та пульмонології з курсом професійних хвороб Івано-Франківського національного медичного університету

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час.