Підприємництво. Власна справа в Україні

Prometheus

Доступний постійно

ПРО ЦЕЙ КУРС

Світ, який нас оточує, змінюється ледь не щодня. Ми тут, щоб залишити свій слід. Щоб змінювати світ на краще.

Підприємницька ініціатива – невидимий і надпотужний чинник розвитку. Що це таке – бути підприємцем і мати власну справу? Переконані, цей курс надасть вам не лише знання, але й сили і натхнення, щоб брати відповідальність на себе, бути підприємливим і змінювати реальність навколо себе.

Часто людей стримують такі внутрішні чинники: «в нашій країні це складно», «я не розуміюся на цьому», «в мене немає стартового капіталу». Але часто для того, щоб наважитися почати власну справу, потрібно лише отримати певну сукупність практичних знань і надихнутися досвідом тих, хто вже успішно створив власний бізнес. Саме для цього ми і створили цей курс! З нього ви дізнаєтеся найголовніше, що потрібно знати кожному бізнесмену-початківцю.

Гості-лектори. Юридичні поради - Дмитро Гадомський, партнер Axon Partners. Маркетинг нового бізнесу - Дмитро Джеджула, партнер Маркетингового холдингу OSD Group.

Останній тиждень курсу - це історії успіхів і помилок молодих підприємців: Наталія Місник (кондитерська "Be My Guest"), Андрій Пелюховский (кав'ярні Розумна кава), Ярослав Каплан (квест-кімнати Escapequest), Лідія Суярко (магазини української косметики UA Krasa), Оксана Тимків (дитячі розвиваючі центри ABC club ), Юлія Савостіна (фестиваль Made in Ukraine).

ПРОГРАМА КУРСУ

1. Хто такий підприємець? Що вирізняє підприємця? Історії життя видатних підприємців.

2. Doing business в Україні. Від ідеї до бізнес-плану і бізнес-моделі.

3. Оподаткування бізнесу в Україні.

4. Юридичні аспекти – як захистити інтереси бізнесу.

5. Серцевина маркетингу. Як знайти місце на ринку.

6. Фінансова модель. Як оцінити інвестиції і прибуток.

7. Управлінські аспекти власної справи. Як сформувати команду.

8. Життєвий цикл підприємства та як досягнути розквіту.

9. Українські підприємці про свій шлях, помилки, поради та еволюцію поглядів.

10. Резюме курсу та висновки.

ВИМОГИ ДО СЛУХАЧІВ

Бажання створити власну справу!

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ

5 тижнів.

Всі матеріали курсу та можливість отримати сертифікат доступні постійно.

ВИКЛАДАЧ

Course Staff Image #1

Олексій Геращенко

Економіст, викладач авторських фінансових курсів у Києво-Могилянській бізнес-школі, консультант, підприємець. Має багаторічний практичний досвід управління фінансами великих українських компаній. У 2010-2011 роках журнал «&.Финансист» у своєму рейтингу визнавав Олексія Геращенко одним із найкращих фінансових директорів України. Переможець конкурсу «Новітній інтелект України», призер Всеукраїнської математичної олімпіади. Має кілька десятків публікацій з практики управління фінансами. Активний учасник громадських об’єднань, що пропонують програму економічних реформ. Кількасот підприємців і топ-менеджерів українських компаній під час навчання на MBA-програмах пройшли курс фінансового менеджменту, що був розроблений автором.

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача!

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.