Курс із соціально відповідального блогінгу «MOLOблогерстVO!»

Prometheus

Доступний постійно

ПРО КУРС

Ви активний/а у своїй громаді, маєте багато класних ідей для реалізації і не уявляєте свого життя без волонтерства, але не знаєте, як про це розповісти в соцмережах і зацікавити підписників? Тоді вам точно варто пройти цей курс!

Спеціально для вас ми зібрали найкрутіших українських блогерів/ок та експертів/ок, які не просто знають, як розповісти власну історію про важливе цікаво! А й готові навчити вас “запакувати” власний блог професійно і за останніми світовими трендами.

Завдяки цікавим та змістовним лекціям ви навчитеся просувати соціально важливі теми і дізнаєтеся, як прокачати свій блог до небачених раніше висот. Цей курс для молодих та амбітних блогерів, котрі прагнуть змінити світ!

ЦЕЙ КУРС БУДЕ ЦІКАВИЙ

Підліткам та молоді (14-25 років), що ведуть активний спосіб життя та прагнуть змінювати свій мікросвіт завдяки соціально важливим проектам, волонтерству та громадській діяльності. 

ФОРМА НАВЧАННЯ 

Дистанційна. 

Ви також можете завантажити курс у мобільних застосунках Prometheus та навчатися офлайн, у зручний час.

ФОРМА ПІДТВЕРДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

Щоб отримати сертифікат про успішне проходження курсу, потрібно виконати тестове завдання наприкінці курсу та набрати мінімум 60% правильних відповідей. 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО АВТОРІВ

Освітній курс із соціально відповідального блогінгу для молоді «MOLOблогерстVO!» реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Так. Все, що вам знадобиться, – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій. Ви також можете завантажити курс у мобільних застосунках Prometheus та навчатися офлайн, у зручний час.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так. Успішно виконайте всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, тест і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.