Публічні закупівлі: управління та оцінка ефективності

Prometheus

Доступний постійно

ПРО КУРС

Україна переживає нелегкі часи, але ми впевнені: публічні закупівлі можуть стати ключовим інструментом підтримки економічного зростання та розвитку нашої держави.

В Україні нараховують близько 30 тисяч організацій-замовників, які мають фахівців із публічних закупівель. Змістовне та концентроване постійне навчання для них – це запорука покращення ефективності публічних закупівель та формування групи професійних спеціалістів на ринку.

Онлайн-курс «Публічні закупівлі: управління та оцінка ефективності» розроблений висококваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом у закупівельній сфері. Він містить необхідні знання та практичні рекомендації, які допоможуть вам зрозуміти процес проведення публічних закупівель в Україні з урахуванням актуального законодавства та світових тенденцій розвитку галузі.

Програма є продовженням базового курсу «Публічні закупівлі: від теорії до практики». Вона спрямована на покращення управлінських навичок під час планування закупівель, проведення аналізу ринку та для підвищення рівня ефективності публічних закупівель. 

Онлайн-курс «Публічні закупівлі: управління та оцінка ефективності» можна пройти після засвоєння базового курсу або окремо.

Під час навчання на курсі ви:

  • навчитеся будувати стратегію публічних закупівель в організації;
  • розглянете інструменти аналізу ефективності публічних закупівель;
  • дізнаєтеся про контрактний менеджмент (зокрема, щодо виконання договору, звітування та нікчемності договору тощо);
  • ознайомитеся з заходами запобігання корупції;
  • довідаєтеся про новітні підходи та інструменти у сфері публічних закупівель.

Курс буде цікавий спеціалістам, відповідальним за публічні закупівлі (особливо в організаціях, де функція закупівель розвинена недостатньо), та іншому дотичному до процесу закупівель персоналу: ініціаторам закупівель, контрактним менеджерам, внутрішньому аудиту/комплаєнсу.

ФОРМА ПІДТВЕРДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

Після завершення курсу слухачі отримають сертифікат, автентичність якого можна перевірити за посиланням. Щоб отримати сертифікат про завершення курсу, необхідно набрати щонайменше 70% від загальної кількості балів за результатами фінального тесту. Тест містить 20 запитань.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО АВТОРІВ

Андрій Кондратов

Андрій Кондратов

Експерт проєкту ЄС «Підтримка реформи публічних закупівель в Україні».

Марина Трєпова

Марина Трєпова

Власниця компанії IPSM, консультантка із закупівель, викладачка британського інституту CIPS (Chartered Institute of Procurement and supply).

Олександр Шатковський

Олександр Шатковський

Міжнародний консультант з питань публічних закупівель, експерт проєкту ЄС «Підтримка реформи публічних закупівель в Україні».

УПОРЯДНИКИ КУРСУ

Катерина Вєлічкова

Катерина Вєлічкова

Міжнародна експертка з питань публічних закупівель, розробки політик, оцінки регуляторного впливу, наближення законодавства, реформи державного управління, моніторингу та оцінки, розбудови потенціалу та навчання.

Людмила Черняга

Людмила Черняга

Експертка з професіоналізації проєкту ЄС «Підтримка реформи публічних закупівель в Україні».

Сергій Яременко

Сергій Яременко

Експерт проєкту ЄС «Підтримка реформи публічних закупівель в Україні».

Онлайн-курс підготовлений за фінансової підтримки ЄС в рамках реалізації проєкту «Підтримка реформи публічних закупівель в Україні». Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені в навчальному курсі, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору ЄС

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Так. Все, що вам знадобиться, – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат після завершення курсу?

Так. Успішно виконайте всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача.

У який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

Для оформлення сторінки використано зображення від vectorjuice