Публічні закупівлі: від теорії до практики

Prometheus

Доступний постійно

ПРО КУРС

Публічні закупівлі – це не просто розподіл державних коштів, а рушійний механізм економічного розвитку країни. Конкурентні торги залучають до участі різні компанії, що сприяє підвищенню якості послуг і товарів, а також зниженню їхньої вартості. Участь у публічних закупівлях дозволяє компаніям-стартапам та представникам малого бізнесу стати конкурентоспроможними та розширити свою діяльність.

Курс «Публічні закупівлі: від теорії до практики» розроблений для підвищення професійного рівня фахівців, які вже працюють у сфері, а також для початківців. З огляду на непросту економічну ситуацію в Україні дуже важливе формування або зміна організаційної та поведінкової культури спеціалістів із публічних закупівель на основі вітчизняних та міжнародних принципів.

Після завершення воєнних дій будуть актуальними проєкти з відбудови країни, і публічні закупівлі стануть ключовим інструментом їхньої реалізації. Тому знання стандартів, за якими відбуваються публічні закупівлі, актуальні не лише для фахівців цієї галузі, а й для інших суб'єктів закупівельної сфери, у тому числі для учасників торгів.

Комплексний курс містить інформацію про сучасний підхід, тенденції, державну політику, базовану на принципах країн-членів ЄС, законодавче підґрунтя, повний цикл публічних закупівель – від планування і розробки тендерної документації/пропозиції до виконання договорів та аналізу ефективності закупівель.

Під час навчання ви:

  • отримаєте інформацію про органи, відповідальні за регулювання та контроль публічних закупівель;
  • дізнаєтеся, хто має право здійснювати моніторинг закупівель, аудит діяльності та як відбувається процедура оскарження;
  • довідаєтесь про нові та сучасні підходи до розвитку сфери публічних закупівель;
  • ознайомитесь із ключовими нормами закупівельного законодавства;
  • навчитеся планувати та організовувати закупівельний процес, обирати необхідну процедуру, готувати тендерну документацію та укладати договори.

Курс «Публічні закупівлі: від теорії до практики» буде корисним фахівцям із публічних закупівель, представникам громадських організацій та експертного середовища, держслужбовцям, правоохоронним органам та бізнесу. 

ФОРМА ПІДТВЕРДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

Після завершення курсу слухачі отримають сертифікат, автентичність якого можна перевірити за посиланням. Щоб отримати сертифікат про завершення курсу, необхідно набрати щонайменше 60% від загальної кількості балів за результатами фінального тесту. Тест містить 40 запитань.

ПРО АВТОРІВ

Тетяна Мішта

Тетяна Мішта

Заступниця директора департаменту сфери публічних закупівель та конкурентної політики, очолює управління конкурентної політики та професіоналізації публічних закупівель Міністерства економіки України.

Світлана Слінчак

Світлана Слінчак

Очільниця відділу професіоналізації сфери публічних закупівель у департаменті сфери публічних закупівель та конкурентної політики Міністерства економіки України.

Наталія Ткаченко

Наталія Ткаченко

Доцентка Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, кандидатка економічних наук.

Лілія Лахтіонова

Лілія Лахтіонова

Директорка напрямку дослідження та аналізу політики публічних закупівель Київської школи економіки.

Крістіна Бєлякова

Крістіна Бєлякова

Головна редакторка журналу «Радник в сфері державних закупівель» та порталу RADNUK.COM.UA, радниця-консультантка з міжнародного розвитку організації Mano konkursas, UAB, тренерка Академії «Радник».

Крістіна Артеменко

Крістіна Артеменко

Експертка, консультантка з публічних закупівель в будівництві, тренерка та викладачка з публічних закупівель.

Наталія Шимко

Наталія Шимко

Заступниця генерального директора ДП "Прозорро".

Тетяна Руденко

Тетяна Руденко

Адвокатка в сфері антимонопольного права та публічних закупівель, членкиня Експертної групи з питань удосконалення публічних закупівель.

Андрій Кондратов

Андрій Кондратов

Експерт проєкту ЄС «Підтримка реформи публічних закупівель в Україні».

УПОРЯДНИКИ КУРСУ

Катерина Вєлічкова

Катерина Вєлічкова

Міжнародна експертка з питань публічних закупівель, розробки політик, оцінки регуляторного впливу, наближення законодавства, реформи державного управління, моніторингу та оцінки, розбудови потенціалу та навчання.

Людмила Черняга

Людмила Черняга

Експертка з професіоналізації проєкту ЄС «Підтримка реформи публічних закупівель в Україні».

Сергій Яременко

Сергій Яременко

Експерт проєкту ЄС «Підтримка реформи публічних закупівель в Україні».

Онлайн-курс підготовлений за фінансової підтримки ЄС в рамках реалізації проєкту «Підтримка реформи публічних закупівель в Україні». Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені в навчальному курсі, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору ЄС

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Так. Все, що вам знадобиться, – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат після завершення курсу?

Так. Успішно виконайте всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення.

У який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

Для оформлення сторінки використано зображення від vectorjuice