Інтенсивний онлайн-курс “Агроінженерія”
Агроінженерія: Проєктування, будівництво та удосконалення сільськогосподарської техніки. Опануйте сучасні технології та підбір техніки для агробізнесу.
- Доступно постійно
- Мова курсу українська
- Сертифікат по закінченню
- Курс триває 4,5 години
Про курс
Отримайте необхідні знання у галузі агроінженерії від провідних викладачів-практиків з топових профільних компаній! 10-12 тисяч гривень на місяць — саме стільки заробляє агроінженер без досвіду роботи, а ті, хто постійно підвищують кваліфікацію та потрапляють в аграрні холдинги, можуть розраховувати на стартову ставку у 20-25 тисяч гривень. Фінансової стелі у цій спеціальності немає, а попит постійно зростає. У межах практичного курсу «Агроінженерія» слухачі отримають знання та навички, потрібні для спеціаліста, який займається проєктуванням, будівництвом і удосконаленням сільськогосподарської техніки та обладнання. Наш курс – це дев’ять лекцій по тридцять хвилин. Під час навчання ви ознайомитеся з усіма видами інструментарію для основного, вторинного та вертикального обробітку, а також розглянете різні види техніки (трактори, сівалки різного призначення, комбайни, обприскувачі, жатки та багато іншого), їхню конструкційну будову, основні конструкційні вузли та характеристики, за якими сучасні аграрії обирають техніку. Після прослуховування лекцій та успішного проходження тестів слухачі отримають сертифікат від провідних викладачів, експертів та укладачів курсу. Ви дізнаєтесь про:
-
види робіт та технологічних операцій, вимоги до їхніх характеристик та якості з урахуванням особливостей господарств;
-
вибір відповідних типів машин, розгляд конструкційної будови;
-
найпопулярніші моделі світових і українських виробників, їхні особливості та комплектацію;
-
сучасні напрями розвитку технологій та техніки;
-
рекомендації з підбору техніки під конкретні потреби та умови агрокомпаній, а також її експлуатацію.
Цей курс підходить для
Студентів освітнього рівня «Магістр» аграрних закладів вищої освіти
які прагнуть поглибити свої знання з агрономії та здобути навички, необхідні для успішної кар’єри в аграрній сфері.
Фахівців з базовою аграрною освітою
які бажають підвищити свою кваліфікацію та отримати практичні знання щодо сучасних методів вирощування сільськогосподарських культур, аграрного аудиту та управління продуктивністю рослин.
Аграріїв
які працюють в Україні або за кордоном, та хочуть дізнатися про новітні технології вирощування, системи захисту і удобрення, а також опанувати методи аналізу та діагностики посівів.
Менеджерів аграрних підприємств
які прагнуть покращити свої управлінські навички у сфері сільського господарства та підвищити врожайність завдяки ефективним агрономічним рішенням.
Програма курсу
Лекція 1. Трактори.
1 лекція ·
Лекція охоплює призначення, класифікацію та конструкційні особливості тракторів, включаючи детальний розбір основних вузлів і технічних рішень. Лектор: Віталій Каплюк, «New Holland Agriculture».
Лекція 2. Техніка для основного обробітку ґрунту.
1 лекція ·
Розглядаються машини для традиційного полицевого, безполицевого обробітку та консервувальних технологій, зокрема плуги, дисколапові агрегати, чізелі й дискові борони. Лектор: Сергій Осадчий, «Хорш Україна».
Лекція 3. Техніка для вторинного обробітку ґрунту.
1 лекція ·
Лекція присвячена стерньовим культиваторам, передпосівним агрегатам, міжрядним культиваторам, фрезам для активного обробітку ґрунту. Лектор: Сергій Осадчий, «Хорш Україна».
Лекція 4. Техніка для вертикального обробітку.
1 лекція ·
Розкриваються технологічні аспекти, види техніки та рекомендації щодо вибору обладнання для вертикального обробітку ґрунту. Лектор: Сергій Осадчий, «Хорш Україна».
Лекція 5. Сівалки зернові.
1 лекція ·
Обговорюються механічні та пневматичні сівалки, їх конструкційні особливості, та можливості для одночасного внесення добрив. Лектор: Сергій Осадчий, «Хорш Україна».
Лекція 6. Сівалки однонасіневого точного висіву.
1 лекція ·
Лекція охоплює вимоги до якісного посіву, особливості конструкції та сучасні тенденції у сфері точного землеробства. Лектор: Сергій Осадчий, «Хорш Україна».
Лекція 7. Розкидачі та розподілювачі міндобрив.
1 лекція ·
Розглядаються дискові розкидачі, їх конструкція, технологічні рішення для поліпшення рівномірності внесення добрив, та елементи точного землеробства. Лектор: Дядинюк Олексій, ДП «Амазоне-Україна».
Лекція 8. Обприскувачі. Технологічні аспекти.
1 лекція ·
Аналізуються причіпні та самохідні обприскувачі, їх конструктивні особливості та можливості для застосування пестицидів з перемінною нормою. Лектор: Дядинюк Олексій, ДП «Амазоне-Україна».
Лекція 9. Зернозбиральні комбайни.
1 лекція ·
Лекція присвячена різновидам комбайнів, їх класифікації, будові та основним конструкційним вузлам. Лектор: Олександр Суханов, «New Holland Agriculture».
Автори курсу
Віталій Каплюк
Сергій Осадчий
Олексій Дядинюк
Олександр Суханов
Молдові, країнах Балтії та Фінляндії.
Редактори та упорядники
Віктор Сич
Працював в Спеціальному конструкторському бюро «Спектр», де розробляв нові технології в промисловості та сільському господарстві з використанням мікрохвильової енергії. Першим ввів на ринок України такі компанії, як «Gaspardo» та «Bednar» (раніше - «STROM»). Був директором ТОВ «КУН-Україна». Має великий досвід виступів на конференціях, семінарах, у школах, на тренінгах по всій лінійці начіпної/причіпної техніки. Член експертної ради виставок «Інтерагро», Київ, Україна, та «Techagro», Брно, Чехія, в конкурсі на найкращі інновації, а також експертної групи «Днів агротехнологій УКАБ».
Алла Кравченко
заступник генерального директора Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».
Анатолій Циркун
Олександр Радченко
Інтенсивний онлайн-курс “Агроінженерія”
Реєструйся на безплатний курс і починай навчатися прямо зараз!
Записатись на курсУкраїнський автор
Навчання в будь-який час
Тестування
Сертифікат по закінченню
Маєте питання?
Курс безкоштовний?
В який час будуть проходити заняття?
Не знайшли відповідь?
Центр допомоги