Вебпрограмування з Python та JavaScript CS50

Prometheus

Доступний постійно

ПРО ЦЕЙ КУРС

Ви вже опанували основи програмування та готові створювати власні застосунки? Хочете більше довідатись про одну з найперспективніших сфер інформаційних технологій – вебпрограмування? Прагнете вивчити Python, але не знаєте з чого почати? Разом з викладачами Гарвардського університету ми допоможемо вам! 

Курс «CS50: Вебпрограмування з Python та JavaScript» – це продовження легендарного курсу «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету, який вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі та доступний на нашій платформі в перекладі українською. Разом з викладачами курсу ви перейдете на новий щабель та навчитесь працювати над створенням програм та застосунків для веб. 

Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, які вже мають невеликий стартовий досвід у вебпрограмуванні.

«CS50: Вебпрограмування з Python та JavaScript» побудований як лекторій Гарвардського університету. Ви матимете доступ до відеолекцій, записаних прямо в аудиторії, до конспектів, презентацій та завдань.

ПРОГРАМА КУРСУ

  • HTML, CSS
  • Git
  • Python
  • Django
  • SQL, моделі та міграція
  • JavaScript
  • Користувацький інтерфейс
  • Тестування, CI/CD
  • Масштабування та безпека

ЛІЦЕНЗІЯ

Оригінал курсу – CS50's Web Programming with Python and JavaScript під ліцензією Creative Commons доступний англійською мовою на сайті edX. Авторство курсу належить професору Девіду Малану, викладачу Брайану Ю та Гарвардському університету. Українська версія курсу відповідає оригінальній версії 2020 року.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ

9 тижнів

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ

Course Staff Image #1

Девід Дж. Малан

Професор Гарвардського університету. Наукові інтереси професора Малана – сфера кібербезпеки, цифрові експертизи та ботнети. Він визнаний експерт у сфері дистанційного навчання інформатиці та основам програмування.

Course Staff Image #2

Брайан Ю

Старший викладач комп’ютерних наук Гарвардського університету. Бакалавр комп’ютерних наук та лінгвістики. Працює в команді професора Девіда Малана над всіма курсами з основ програмування.

Курс перекладено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Supported by the Public Affairs Section of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Переклад: Антоніна Окініна, Олена Мирошніченко, Марина Барінова, Ольга Пітиляк, Маргарита Брушневська

Редактор перекладу: Радміла Сегол.

Озвучено українською мовою студією Golden Voice на замовлення Prometheus.

Текст читав Михайло Карпань.

Звукорежисер: Михайло Карпань.

Курс перекладено та відредаговано для озвучування за участі студентів, аспірантів та викладачів кафедри видавничої справи та редагування Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Курс є безкоштовним. Все, що Вам знадобиться, — доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Успішно виконайте всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.