Березневий дайджест курсів на Prometheus та Prometheus+ 

Обирайте свій і розпочинайте навчання!

Безплатні курси:

 

📌 Онлайн-інтенсив «Знайомство з IT: тест-драйв професій‎» від Prometheus та спеціалістів провідних ІТ-компаній України — EPAM, Ciklum, SoftServe, GlobalLogic

Ви зможете на практиці познайомитися з основними ІТ-професіями: UX/UI дизайнер, front-end розробник, програміст, тестувальник, DevOps-інженер. 7 живих вебінарів відкриють для вас реальність IT: зʼявиться чітке розуміння, як працює сфера, як створюються круті цифрові продукти і як ви можете стати частиною цього світу.

📌 «Основи Linux»

Курс для початківців надасть міцну теоретичну базу Linux. Ви навчитеся використовувати як графічний інтерфейс, так і командний рядок в основних сімействах дистрибутивів Linux. 

📌 «Git для розподіленої розробки програмного забезпечення» 

Курс підійде для слухачів, які мають досвід розробки на будь-якій операційній системі. На курсі ви дізнаєтеся, що таке Git, як ініціалізувати репозиторій, вносити до нього зміни, знаходити помилки у своїй та чужій роботі та здійснювати основні процедури Git.

📌 «Основи Kubernetes»

Курс розрахований на користувачів із базовими знаннями інтерфейсу командного рядка Linux (CLI), а також розумінням контейнерних технологій.

📌 «Як адаптуватися на новому місці? Курс психологічної реінтеграції ВПО‎» 

Курс допоможе внутрішнім переселенцям отримати якісну психологічну підтримку під час реінтеграції до нового життя. Навчання буде корисним безпосередньо внутрішньо переміщеним особам та членам їхніх родин, а також представникам громадських об’єднань, волонтерських, державних та місцевих установ, що співпрацюють із ВПО.

📌 «Адаптація до цивільного життя. Курс для ветеранів та ветеранок‎‎»

Курс від Prometheus та Veteran Hub присвячений адаптації та поверненню ветеранів та ветеранок до цивільного життя після проходження військової служби.

📌 «Сам собі терапевт. Інструменти психологічної самодопомоги для ветеранів та ветеранок‎»

На курсі досвідчені спеціалісти розкажуть про техніки, за допомогою яких можна впоратися з тривогою, гнівом чи апатією, а також про навички управління внутрішньою напругою та спостереження за власними думками. Курс розрахований на ветеранів, які наразі не беруть участі в бойових діях та перебувають у відносній безпеці.

📌 «Як пережити війну разом: курс для родин військовослужбовців, ветеранок та ветеранів‎»

Курс навчить долати щоденні виклики та будувати нормальні стосунки при ненормальних подіях. Лектори докладно пояснять механізми психіки, що включаються у стресових умовах, навчать обирати корисні стратегії поведінки, а також передадуть досвід тих, хто вже проходив цей важкий шлях.

📌 «Успішний стартап: від ідеї до масштабування‎»

Курс створений командою експертів Українського фонду стартапів на чолі з міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим. Розробіть план дій для розвитку власного стартапу.

📌 Стипендіальна програма від Google.org: опануй IT-професію! 

Програма надає безкоштовний доступ до Професійних сертифікатів від Google на Coursera. Це ваша можливість отримати затребувану професію в сфері IT чи Digital Marketing.

📌 «Як протидіяти сексуальному насильству, пов’язаному з війною, та професійно надавати допомогу постраждалим: керівництво для фахівців та фахівчинь‎»

Курс є універсальним посібником для спеціалістів. Він складається з теоретичної основи та практичних компонентів, спрямованих на покращення ідентифікації, документування та навичок спілкування спеціалістів із постраждалими особами.

📌 «Як протидіяти сексуальному насильству, пов’язаному з війною, та надавати допомогу постраждалим: що має знати кожен та кожна‎»

Це перший у своєму роді україномовний курс, що базується на міжнародних стандартах і поєднує в собі теоретичну базу та практичні компоненти з питань протидії сексуальному насильству, пов’язаному з війною в Україні. 

Курси Prometheus+:

 

📌 «Основи DevOps та Kubernetes від GlobalLogic»

Здобудьте базові знання та практичні навички для отримання першої роботи‎ інженера DevOps. Пройдіть шлях до працевлаштованого ІТ-інженера з високим доходом та карʼєрними перспективами. Опануйте затребувану професію за 10 тижнів разом із GlobalLogic. Найкращі випускники будуть запрошені на співбесіди в компанію.

Курс викладає Денис Васильєв, провідний інженер DevOps з 17-річним досвідом.

 📌 «QA Manual від GlobalLogic»

Ручне тестування програмного забезпечення – це напрям роботи в IT, що передбачає перегляд програмного забезпечення на предмет помилок, дефектів і вразливостей. Тестувальники вручну перевіряють програмне забезпечення як спеціалісти тестування і користувачі, контролюючи якість його роботи. Перевага методу — спеціалісту не потрібно володіти мовами програмування та глибокими технічними знаннями.

📌 «Автоматичне тестування програмного забезпечення»

Здобудьте ґрунтовні знання і практичні навички, достатні для отримання першої роботи автоматизатора тестування вебпродуктів, усього за 11 тижнів. Курс розроблено в співпраці з GlobalLogic: випускники курсу з найвищими результатами отримають шанс долучитися до проєктів компанії.

 📌 «Front-end. Повний курс для початківців від Ciklum»

Навчіться front-end розробці крок за кроком — від верстки до створення вебдодатків. Опануйте затребувану професію за 16 тижнів разом із Ciklum – найкращі випускники курсу отримають можливість продовжити кар’єру в компанії.

📌 «Розробка вебдодатків на Ruby від SoftServe‎»

Спробуйте свої сили в Ruby Software розробці! Курс розроблений в партнерстві з експертами найбільшої IT-аутсорсингової компанії України SoftServe. Кращі випускники курсу отримають можливість продовжити свою кар’єру в компанії.

Вже обрали курс для себе? 😉

Останні записи блогу

Інсайти з навчання

Як підприємцям реагувати на кризи

Поради від Андрія Длігача про стратегічне управління в умовах війни   Що відбувається з бізнесом…

⭐ Як розпочати та розвивати бізнес online в умовах війни – поради від Зої Лобод

У чому переваги розвитку бізнесу в online? З чого починати та як просувати свій власний…

Work in Tech: як 2500 українців отримали нову професію попри блекаути

Проєкт, що допоміг 2500 українців опанувати нову професію під час обстрілів та вимкнень світла Як…

Як підприємцям реагувати на кризи

Поради від Андрія Длігача про стратегічне управління в умовах війни   Що відбувається з бізнесом…

⭐ Як розпочати та розвивати бізнес online в умовах війни – поради від Зої Лобод

У чому переваги розвитку бізнесу в online? З чого починати та як просувати свій власний…